Şimdi Ara

COOLER MASTER VERTİCAL GPU MOUNT KİT (EKRAN KARTINI DİK TAKMA APARATI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Forumdan sıfır almıştım. Noctua d15 soğutucu ile ekran kartının ısı borusu sıfır oturup temas ediyor. Bu durumdan rahatsız olduğum için geri söktüm ve satıyorum.
    Fiyat - TL.

quote:

MASTERCASE 5 / MASTERCASE 6 / MASTERBOX 5 için uyumlu
    7 tane genişleme yuvası kaplar
    Diğer marka&model kasalara uyumlu olması için kasanın arkasında
    7 adet genişleme yuvası olması lazım
    ve bunların komple sökülebiliyor olması lazım.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıvan Ç -- 14 Aralık 2018; 0:21:32 >

• tarafımdan alınmıştır saygılar
  • Güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Şimdilik Sapphire nitro+ special rx580 yarın asus gtx 1080 ti oc

COOLER MASTER VERTİCAL GPU MOUNT KİT (EKRAN KARTINI DİK TAKMA APARATI) COOLER MASTER VERTİCAL GPU MOUNT KİT (EKRAN KARTINI DİK TAKMA APARATI) COOLER MASTER VERTİCAL GPU MOUNT KİT (EKRAN KARTINI DİK TAKMA APARATI) COOLER MASTER VERTİCAL GPU MOUNT KİT (EKRAN KARTINI DİK TAKMA APARATI) COOLER MASTER VERTİCAL GPU MOUNT KİT (EKRAN KARTINI DİK TAKMA APARATI) COOLER MASTER VERTİCAL GPU MOUNT KİT (EKRAN KARTINI DİK TAKMA APARATI) COOLER MASTER VERTİCAL GPU MOUNT KİT (EKRAN KARTINI DİK TAKMA APARATI) COOLER MASTER VERTİCAL GPU MOUNT KİT (EKRAN KARTINI DİK TAKMA APARATI) COOLER MASTER VERTİCAL GPU MOUNT KİT (EKRAN KARTINI DİK TAKMA APARATI)

• qw3rty kullanıcısına yanıt
    Güzel yorumunuz için teşekkürler hocam, çok yakışıklı olmuş sistem güle güle kullanın. Benim sistemde noctuanın gölgesinde kalıyordu, senin kasanda hayat bulmuş :)

COOLER MASTER VERTİCAL GPU MOUNT KİT (EKRAN KARTINI DİK TAKMA APARATI)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıvan Ç -- 13 Aralık 2018; 20:11:31 >
  • Kıvan Ç kullanıcısına yanıt
    Eyw hocam yarin yeni kart gelsin bir slot asagiya alacam daha guzel olacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1080 ti geldi artık COOLER MASTER VERTİCAL GPU MOUNT KİT (EKRAN KARTINI DİK TAKMA APARATI) COOLER MASTER VERTİCAL GPU MOUNT KİT (EKRAN KARTINI DİK TAKMA APARATI)

• qw3rty kullanıcısına yanıt
    Bence puzzle'ın eksik parçası bu aparatmış. Kasanın görseli harika olmuş, tekrardan güle güle kulllanın.
  • Tekrar teşekkürler hocam sen satmasan daha almamıştım aparatı Son olarak ramler gelecek sonrası bir sürelik bitecek gibi :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.