Şimdi Ara

Cooler Master RC-942 HAF-X Mini Kullanıcı İncelemesi ::: (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
277
Cevap
6
Favori
22.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Master Case Pro 5 kasa da ön üst 4 adet 14 cm fanlar yarı açık halde ve işlemci stok fan ile ısı değerleri şöyle. pc 7 yıllık
     Cooler Master RC-942 HAF-X Mini Kullanıcı İncelemesi :::

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 4 Şubat 2017; 19:34:57 >
  • Arkadaşlar ben ürünü hepsiburadan aldım. kullanıp memnun kalmayacak kimse yoktur eminim buna. arkadaşlar herşeyi anlatmış. bana sadece tavsiye etmek düşüyor.
  • Hayırlı olsun iyi günler de kullan kardeşim
  • Sıcaklıklar gayet güzel
  • LEON-X kullanıcısına yanıt
    eyvallah
  • Haf-x anakart asus z270e ve ledler biraz gelişi güzel

https://youtu.be/DSkpG_oeM5E

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Hangi uygulama ile baktın

• lupin_ kullanıcısına yanıt
    CPUID HWMonitor http://www.cpuid.com/softwares/hwmonitor-pro.html
  • Eline sağlık kardeşim, ledler çok güzel olmuş
  • LEON-X kullanıcısına yanıt
    beğenmenize sevindim... ama biraz daha düzenleme yapacağım
  • Hala alınır mı tavsiye eder misiniz

• Merhaba, kaliteli ve kullanışlı bir kasa ancak bu saatten sonra alınmasını önermem, fiyatı uçmuş durumda, farklı alternatiflere bakman daha iyi ve hesaplı olur.
  • Napıyorsunuz?. Hala Haf-X ile devam mı?. Geçmeye değecek daha iyi hava soğutma ağırlıklı kasa var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 11 Mayıs 2018; 17:53:8 >
  • Kardeşim merhaba, aynen Haf-X ile devam ediyorum, yakında da Z370 tabanlı sisteme geçeceğim ama kasa aynı kalacak, değiştirme ihtiyacı hiç hissetmedim ancak şuan full tower segmentin de kasa alacak olsam, Corsair 780T / 900D ya da Phanteks Luxe serisi kasalara bakardım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X

Kardeşim merhaba, aynen Haf-X ile devam ediyorum, yakında da Z370 tabanlı sisteme geçeceğim ama kasa aynı kalacak, değiştirme ihtiyacı hiç hissetmedim ancak şuan full tower segmentin de kasa alacak olsam, Corsair 780T / 900D ya da Phanteks Luxe serisi kasalara bakardım.
    O zaman haf-x ile devam. Teşekkürler. Bu gidişle kasayı değiştirmeyeceğim gibi.
  • Kesinlikle öyle kardeşim, sonuçta Haf-X soğutma ve iç hacim açısından yeterli bir kasa
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.