Şimdi Ara

Cooler master k350 kasa içi kablo düzenleme+Modifiye+Beyaz şerit led

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar biraz kablo düzenleme yaptım şimdi gayet hoş oldu anakartımda küçük pek hoş durmuyor ama yapacak birşey yok 1155 pin i5 2400 işlemci tarih oldu artık en fazla bu kadar büyük anakart bulabiliyorum.. Ben resimleri atıyım...

Cpu 12w 4 pin güç kablosu çok saçma duruyordu ya ram ların üzerinden geçiyor yada böyle oluyordu bende arkadan geçirdim bir şekil anakartı söktüm kabloyu geçirdim daha sonra geri taktım anakartı bu arada cooler master çok saçma yapmış neden cpu güç girişi için oraya bir boşluk yapmamış bu rezillik bir de bu anakartların cpu güç yeri çok ters yerde duruyor
    Fotolarda biraz morumsu çıkmış aslında ama çok hoş beyaz led şerit var içinde güzel oldu yaw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Assasin51 -- 1 Şubat 2016; 21:49:02 >

• bende yeni pc topladım gtx970 li elimde neon lamba var yarın bağlıycam kasa olarak cooler master haf 912 kullanıyorum iyi durmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdtech

bende yeni pc topladım gtx970 li elimde neon lamba var yarın bağlıycam kasa olarak cooler master haf 912 kullanıyorum iyi durmuş

Teşekkürler, bende neon alcaktım da bulamadım ya neon daha güzel olur herhalde
    Benim tek eksiğim büyük bir anakart o da 1155 pinlik yok yeni işlemci almak gerekir bu seferde fln fln yapacak birşey yok bir de bu psunun yanındaki kabloları kimisi kutu gibi bişe var psu nun yanında orda gizleniyor ben nerden bulabilirim böyle birşey yada bazı kasalarda beraberinde geliyor herhalde

• Hocam eline sağlık çalışma başarılı olmuş. Gayet güzel görünüyor güle güle kullan. Ve dediğin gibi ana kartın kasaya çok minik kalıyor biraz daha döşü olan bir sistemin olduğunda daha kaliteli olur inşallah. Allah hepimize öyle sistemler nasip etsin
  • bu tarz bir ürün varhttps://www.youtube.com/watch?v=mUvlIgfk2Y0 kablo toplama spirali, kablo düzenleme v, kablo koruma spirali şeklinde.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.