Şimdi Ara

Cooler Master HAF-X Full Tower - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.443
Cevap
18
Favori
170.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende ekstra fanlı var. Bütün aparatları duruyor. Şu an kullanıyorum. İsteyen olursa satarım.
  • Extra fanlı derken
  • Üstte 2. 200mm fan ön tarafta da 140mm fan var 5.25 yerlerinin içinde.
  • bende üste 2x200mm fan taktım ama 140mm fan iyi fikir..sağolasın
  • arkadaşlar yarın kasa alsanız yine haff x mi alırdınız yoksa MasterCase Pro 5 mi? ben bir türlü karar veremiyorum fikir verin lütfen.http://www.coolermaster.com/case/mid-tower/mastercase-pro-5/
     Cooler Master HAF-X Full Tower - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu  Cooler Master HAF-X Full Tower - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu  Cooler Master HAF-X Full Tower - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu  Cooler Master HAF-X Full Tower - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu  Cooler Master HAF-X Full Tower - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu  Cooler Master HAF-X Full Tower - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 2 Ocak 2017; 22:14:15 >

• Haf x 942 vazgeçilmezim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berussagroup -- 3 Ocak 2017; 0:6:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berussagroup

Haf x 942 vazgeçilmezim...

haf x diyorsun yani acaba bir değişiklik yapıldı mı çünkü konudaki 2010 model
  • iç aksamında aksesuar farkı olabilir ...işlevsellik önemli, hem hava hem sıvı soğutmaya elverişli .. bende haf x 942 ve 932 var ikiside mükemmel bana göre...
  • Berussagroup kullanıcısına yanıt
    ön panel usb3 0 olayını demek istedim ilk partilerde ters takılıp sadece arka panele takılabilen kabloyla geliyordu sonradan bunu düzeltmişler direk ana karta takılıyor kablo gerçi benim Ana kartta sadece arkada var usb3 0 ama yine de merak ettim alırsak eski parti denk gelir mi diye korkuyorum birde yeni model sıvı soğutmaların bazıları uyumsuzluk yapıyormuş tepeye takılanlar bu da ilginç geldi o yüzden kararsız kaldım.
  • sıvı soğutmanın bazıları ucu açık bir söylem...kasaya uygun olan alınır alınmasınada ne gibi bir uyumsuzluk olabilirki...bende usb 3.0 sorunu yok anakarta takılı ama kablo yinede vardı paket içinde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

arkadaşlar yarın kasa alsanız yine haff x mi alırdınız yoksa MasterCase Pro 5 mi? ben bir türlü karar veremiyorum fikir verin lütfen.http://www.coolermaster.com/case/mid-tower/mastercase-pro-5/
     Cooler Master HAF-X Full Tower - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu  Cooler Master HAF-X Full Tower - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu  Cooler Master HAF-X Full Tower - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu  Cooler Master HAF-X Full Tower - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu  Cooler Master HAF-X Full Tower - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu  Cooler Master HAF-X Full Tower - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu

Kasa boyutları farklı bir kere,
    Mastercase mid, haf x full.
    Nasıl bir boyutta kasa istediğinizi belirleyin önce sonra marka model bakın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• haf stacker konusu yok mu hiç :D aldım kasayı alan kimse yok sanırım bende soluğu burada aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berussagroup

sıvı soğutmanın bazıları ucu açık bir söylem...kasaya uygun olan alınır alınmasınada ne gibi bir uyumsuzluk olabilirki...bende usb 3.0 sorunu yok anakarta takılı ama kablo yinede vardı paket içinde..

ben demiyorum alıp takmaya çalışanlar yazmış sıvı soğutmayı sizde sorun olmayabilir usb 3 0 da ama ilk parti öyleydi yenilendi sonradan neyse teşekkürler bilgi için

• RASP kullanıcısına yanıt
    biliyorum boyut farkını ama bendeki kasadan geniş MasterCase Pro 5 yeterli bana o yüzden sordum kararsız kalıp sonuçta haf x kaç yıllık bu daha güncel kasa.
  • Arkadaşlar, kasayı ikinci el aldım. bazı parçaları eksik. Bunları nasıl temin edebilirim? Gigabyte kasalar için Comsis firmasını arayıp, parçanın bozulduğunu belitmem ile, evime geliyordu. Bu COOLER MASTER için mümkün mü?

Eksik olan parçalar videoda görünüyor. Hepsi yok.
    Satan arkadaş eksik olan PSU gizleme aparatını yolluyor. Vidalar ve diğer parçaları bulmak pek mümkkün gibi görünmemekte.

Videonun ilgili saniyesinde eksik parçalar görünüyor.
    https://youtu.be/jLFbjR97moM?t=150
  • 2012'de yeni sistem toplarken bütçeden kesip o zaman 325 TL'e Haf X 942 almıştım, zaman içerisinde değişen bileşenler arasında değişmeyen tek şey Haf X oldu.. Hala taş gibi ve buzdolabı gibi serin ama sessiz çalışıyor.. Üzerinde gelen fanlar Maşallah hala tık demeden saat gibi çalışıyor..

Evladiyelik kasa yemin ediyorum.. Eğer Cooler Master ile bir şekilde iletişime geçebilirsem güncel üst açma kapatma bölmesi almak istiyorum bu mümkün mü sizce..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 2 Ekim 2018; 3:21:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

2012'de yeni sistem toplarken bütçeden kesip o zaman 325 TL'e Haf X 942 almıştım, zaman içerisinde değişen bileşenler arasında değişmeyen tek şey Haf X oldu.. Hala taş gibi ve buzdolabı gibi serin ama sessiz çalışıyor.. Üzerinde gelen fanlar Maşallah hala tık demeden saat gibi çalışıyor..

Evladiyelik kasa yemin ediyorum.. Eğer Cooler Master ile bir şekilde iletişime geçebilirsem güncel üst açma kapatma bölmesi almak istiyorum bu mümkün mü sizce..
    Haf 912 imin üstünde şuan 3. Sistemim var fanın birisinin temizlenmeye ihtiyacı olması dışında devam seviyorum kendisini

Cooler Master HAF-X Full Tower - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu

Fan ses çıkarması dışında işini yine yapıyor bu arada. Cidden çok sağlam kasalar , zaten o denli ağır ki hiç bir şey olmayacakmış gibi geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WmGMD -- 2 Ekim 2018; 4:36:33 >

• haf-x kullananlar size güzel bir haberim var. CM'de çalışan bir elemandan bilgi aldım. Seneye hava soğutma odaklı kasalar geliyor. Bakalım inşallah bir terslik olmazsa seneye bu kasaları göreceğiz. Bilginize.

Bu arada hala hava soğutmada haf-x'i geçen güncel rgbli bir kasa çıkmadı değil mi? Bildiğim kadarıyla h500m baya yaklaştı ama geçemedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 24 Temmuz 2019; 17:59:14 >
  • Merhaba Arkadaşlar,

HAF X kasa ihtiyaçlarınız için bize her zaman cmturkiye@coolermaster.eu dan ve sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

Avrupa Cmstore da satılan parçalarımız bunlar, temin durumuna göre istediklerinizi getirmeye çalışırız.
    https://www.cmstore.eu/haf-x/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coolermaster_Türkiye -- 24 Temmuz 2019; 20:0:54 >
  • Bende haf x var belki 10 yıl olmustur,taş gibi kasa

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.