Şimdi Ara

cool master ultra aurora neonları olanlar lütfen baksın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm arkadaşlar frisby ın 550 w tak çıkar kablolu psu + bu cool master ın neonundan aldım.ama neonun ses algılama kutusu var arkadaki onun içinde 3 parça yandı bana onun üzerinde yazan degerleri lazım resim de ekledim..

http://img57.imageshack.us/img57/5900/dsc03963qa2.jpg

http://img409.imageshack.us/img409/8836/02ko6.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atcmoddigclub -- 21 Mayıs 2007; 20:07:34 >

• yardım edecek arkadaşlar şimdiden tşk ederim çok magdur durumdayım
  • yardım edecek yokmu
  • Nasıl yaktıysan helal olsun valla.
    Bende var cm ama içini açamam
  • Silindir şeklindeki diyot mu deniyor bilmiom onun üstünde bişey yazmıyor arkadaşım. Belki o plastik koruyucusunun altında yazar ama onu çıkarmaya yemedi. Benden bu kadar umarım işini görür

cool master ultra aurora  neonları olanlar lütfen baksın

• Silindir şeklindeki bobindir, yanmaz öyle kolay kolay. Bildiğin tel sarılı onun içerisinde, emaye kaplı ve kalınlığı vardır. Sarım sayısı önemlidir.
  • tşk ler ama o arkadaki bobin in üzerinde bişey yazmıyomu o da yandı etrafındaki palastik eridi ama bu verdigin resim çok işime yaradı tşk ederim sen neonu vatan dan mı aldın
  • vatanda 10 lira ya uğraşmaya değmez al yenisini
  • Evet vatandan aldım ben de, uğraşma derim al bitane daha, fazladan neon göz çıkarmaz
  • ya bende aldım lanet olsun abi buna iki saat içinde yandı ya...!!! gittim vatandan almıştım vurdum kafalarına 10 milyonluk mal için beklettiler kaç saat yaa..!!!
  • Kullanmayı bilmiyorsunuz kusura bakmayın.
    Kaç senedir kullanan adamlar tanıyorum.
  • benimki 6 ay oldu hala sorunsuz çalışıyor
  • yaw bırakın neon işlerini gelin led kullanalım..
    bence çok daha atraksiyon bi aygıt..
  • vatandan almasını bizde biliyoruz bende ordan aldım saten ama ben denizlideyi 22 ytl havale parsı tutuyor..

neon bozuk sa ben güzel kullan mışım kullanmamışım fark etmez
  • bende gecen hafta aldım 3 set cm neon vatandan ikisi takar takmaz yandı
    dun gittim ywenileri ile değiştridim hemen verdiler ama atakamadım cok kolpa mal cıkıyo cm lerden en dandik cin malı neon CM ler heralde piyasadaki

gerci o fiyata da daha ne olur bilmem 7+ dolar fiyatla yandıkca değişces artık 2 sene boyunca gelip gecerken bırkıp alırıs mhuamhuahah
  • yaw ben bu nepnları nasıl molexle bağlarım düz olarak devamlı yansın o kutu olmadan yanarmı
  • Evt yanar ama ışık vermez neonlar yanar!
  • Evet çok güzel yanar, pofur pofur
  • denemek bedava zaten devre yanmış ne olcak ki en fazla neonlarda rahmetli olur
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.