Şimdi Ara

Converse aldim ama bir sorun var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
4.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ayakkabiyi giyince ayagim sanki icinde hapis oluyor, kalibiyla ilgili galiba, ayakkabiiya versem kalibini genisletebilir mi acaba ?

• Up
  • Converse öyledir dardır giydikçe genişler ve ayağın alışır 1-2 haftaya
  • Yani acilir mi diyosun hocam, yoksa ayagim mi alisir sadece
  • acılır hatta daha fazla acılmamasını ıstersın .
  • Açılmıyo bu ayakkabılar. Ben de almıştım gecen sene, bikaç gün sonra ayağımı acıtmaya basladi. Ben de ön taraftaki bağcıklari gevşeterek giyiyorum daha rahat oluyo
  • Acilir mi acilmaz mi kafam karisti simdi ?..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuNatich

Acilir mi acilmaz mi kafam karisti simdi ?..

Ayakkabı açılır, hatta çok rahat bir hal alır. Ama açıldıkça kenarlardan en sonunda yırtılma olur. Taraklı ve geniş ayaklara pek uygun bir ayakkabı değildir zaten.
  • İnsallah oyle olur hocam, ayagim kimildayamiyor ayakkabinin icinde
  • Converse ayakkabıların kalıbı zaten çok dardır ve ne zaman onla koşsam basket oynasam patlatırım bi yerinden ayakkabıyı o ayakkabılara verilen paraya acıyorum.

Edit: Eğer saglam spor tarzı bir ayakkabı istiyosan newbalance ları şiddetle tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARC118i -- 3 Mayıs 2012; 23:34:22 >
  • New balance internetten guvenle nwrden alabilirim, kaliplari bike ile ayni midir ?
  • sana bir ayakkabı onerıyım new balance a 169tl vercegıne bunla rahat ethttp://www.ayakkabiplus.com/urun/converse-1271.html istanbul avrupa daysan marmara forumda bulabılırsın suan kullanıyorum acayıp rahat .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.