Şimdi Ara

CONNECTED2.ME (C2.ME) UYGULAMASI BAN KALDIRMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
48.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  CONNECTED2.ME (C2.ME) UYGULAMASI BAN KALDIRMA

Merhaba dostlar ;
    Sizlere C2.me iOS uygulaması banını nasıl kaldrılacağını göstereceğim;

Şöyle söyliyim, uygulamayı açınca ekrana sarı siyah çizgiler geliyor ve oratada bir itiraz butonu çıkıyorsa telefon banı yemişsiniz demektir.

Tarif Edeceğim yol sadece iOS için geçerlidir ve günümüz tarihi ile bende çalışmaktadır, ilerde belki "açıksa eğer" kapatılabilir.

Ayarlar>iTunes ve AppStore bölümünden en üstteki Apple Kimliği yazısına tıklayın ve çıkış yapın;

Arkasından AppStore'a girip C2.me yi indirin. Yükleye tıkladığınızda AppleKimliğiniz olmadığı için sizden girmenizi veya yeni kimlik oluşturmanızı istiyecek. Sizde yeni kimlik oluşturacaksınız, oluşturduktan sonra uygulama inicek ve açtığınızda banınız kalkmış olacak, böylelikle rahatça kullanabileceksiniz.

VİDEOLU ANLATIM İÇİN TIKLAYIN

• Söylediklerini videoyu da izleyip yaptım ama olmadı kardeşim halen 'Hesabın engellendi' yazıyor.

Bu lanet olaya 3 gündür baya kafayı taktım hesabımı bloke ediyor tamam anladık da başka hesapla da giriş yapamıyorum yeni hesapta açamıyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cluptechno kullanıcısına yanıt
    Cihazın telefon banı yemişise çözümün işe yaraması gerekir. Muhtemelen ip ban gibi birşey yemiş olabilirsin. vpn dene veya ip değiş
  • milyionaire kullanıcısına yanıt
    Hesabın engellendi yazıyor uygulamayı açar açmaz işte direk o ekran geliyor ne farklı hesapla giriliyor ne başka birşey yapılıyor.

hocam işte dediğim yöntemle uygulamanın inmesi gerekkkkk!!!
    Kardeş uygulama iniyor sen ban olayını bu şekil kaldırıyoruz diye anlatıp video çekmişsin ama yok öyle bişey olmuyor.
    Zaten uygulama her halükarda iniyor hesap engellendiğinde uygulamaya girilmiyor.

Uygulama tabiki her şekilde iner ama başka apple kimliğiyle indirirsen ban kalkar

Kardeş bir önceki mesajda denediğimi söyledim..

2 Tane farklı hesap açıp indirdim uygulamayı USA ve TR App Store hesabı açıp denedim ikisiylede değişen birşey olmadı.

o zaman telefon banı yememişsin. Ben sadece telefon banını kaldırmayı biliyorum ve bende işe yaradı
  • Deniyorum kardeşim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeYaşAMAMa -- 11 Ekim 2016; 19:27:14 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.