Şimdi Ara

connect te yol bilgisayarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar K 230 L 110 HP 2008 model aracımda yol bilgisayarı bulunmuyor. araca sonradan yol bilgisayarı taktırabilir miyiz?

• Fikri olan bi arkadaş yok mudur?
  • illa da Fikri olacak diye bi takıntım yok.. Ali, Mahmut; Osman ve diğerleri de olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebulkenan

illa da Fikri olacak diye bi takıntım yok.. Ali, Mahmut; Osman ve diğerleri de olabilir.

herkes olabilir
  • hocam sorunun cevabi olur mu bilmiyorum ama
    sonucta araclarimizin cogu parcasi ortak.

bizde de 2011 transit var. 16+1 minibus.

serviste bakim sirasinda ustaya ve servis danismanina sordum. yol bilgisayari ve hiz sabitleyici takilabilir mi diye daha sonradan. pahalliya mâl olur falan deyip pek sallamadilar. daha sonra da arastirmadim pek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkan Sarı

hocam sorunun cevabi olur mu bilmiyorum ama
    sonucta araclarimizin cogu parcasi ortak.

bizde de 2011 transit var. 16+1 minibus.

serviste bakim sirasinda ustaya ve servis danismanina sordum. yol bilgisayari ve hiz sabitleyici takilabilir mi diye daha sonradan. pahalliya mâl olur falan deyip pek sallamadilar. daha sonra da arastirmadim pek.

1. cevabın için sağol.
    2. bakım sırasındaki şahıs usta değil.
    3. eskiden sırasıyla çırak, kalfa, usta olunurdu. şimdi serviste 1 hafta çalışan kendini usta sanıyor.
    4. bacanağın opel combosu var. istop etme sorununu opelin kendi servisi bulamadı. aracın 1 gün burada kalması lazım dediler, servise bıraktık. yine bulamadılar. şans eseri biri opel ustası tavsiye etti. usta 1 saatte sorunu halletti.
    5. şu an işim yoğun ilgilenemiyorum. eğer iyi bi ford ustası bulursam, ona danışacağım.
    6. bahtın açık olsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.