Şimdi Ara

Connect problemi, acilll yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar iyi akşamlar... benim 2007 glx connecttim var... aracımda bi sorun var tabi sorunsa.... deviri çok hızlı yükselttiğimde gennellikle 3. viteste 3000 devir ve üzerinde aniden bi yavaşlama veya hız kesimi oluyo.. sanki arabayı aniden bişey tutuyo gibi... ama yavaş yavaş devir yükseltirsem herşey normal... bu turbodanmı kaynaklanıyor. yoksa bi arızamı teşekkürler....
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• arkadaş arıza halloldu... hava filtresindenmiş... sık sık değiiştirecem bundan sonra....teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: theado038

arkadaş arıza halloldu... hava filtresindenmiş... sık sık değiiştirecem bundan sonra....teşekkürler

uzun süredir yanıt yazacaktım kısmet şimdiyeymiş..
    önce açtığınız konunun takipçisi olduğunuzdan kutlamak istiyorum.(bazı arkadaşlar konuyu açar soruyu sorar herkeste harıl harıl soruna cevap yazar amma konuyu açan birdaha uğramaz.en azından sonucu yazması gerekir diye düşünüyorum.)
    "bir musibet,bin nasihatten iyidir"mirasçısı olduğumuz düşünen atalarımız demiş.
    hava filtresinin önemini kavrayamamış-hatta oda neki?diyenlere ders niteliğinde uyarı oldu.en azından ben öyle düşünüyorum.
    bir sorunuzda resim eklemeyle ilgiliydi yanılmıyorsam.galiba 10 mesaj sınırı var.birde yükleyeceğiniz resmi biraz küçültmeniz gerekiyor.zamanında bende çok sıkıntı çektiğim için biliyorum.sevgiyle anıyorum"lukunku"nikli arkadaşımız az uğraşmamıştı benimle.kolay gelsin.

• ilginize tşk ederim.......
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.