Şimdi Ara

conax modül seçimi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
10
Favori
37.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam conax modül 130 tl . uydu cihazı 70 tl ne diyorsun ?
  • Neta conax modül çok rahat işinizi görür.

http://hepsidijital.com/teledunya-icin-neta-conax-hd-modul-yeni-model
  • 3 model de elimizde var aslında çok fazla farkarı yok ambalajlama ve ulaşım maliyetleri nedeniyle fiyatlar farklı sadece. Neta modül bütçenize en uygun olanıdır ve şu ana kadar 1 adet bile sorunlu ürün çıkmadı. Alıp kullanbilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HDsatış

3 model de elimizde var aslında çok fazla farkarı yok ambalajlama ve ulaşım maliyetleri nedeniyle fiyatlar farklı sadece. Neta modül bütçenize en uygun olanıdır ve şu ana kadar 1 adet bile sorunlu ürün çıkmadı. Alıp kullanbilirsiniz

3 modülü de karşılaştırirsaniz kanal geçişleri hızlı olan hangisidir

• xtrax kullanıcısına yanıt
    onu tv belirliyor... işlemcisi ve tuneri hızlı olan tv hızlı kanal geçişi demek... ama işlemci ve tuner bilgisini genelde vermiyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: xtrax

quote:

Orijinalden alıntı: HDsatış

3 model de elimizde var aslında çok fazla farkarı yok ambalajlama ve ulaşım maliyetleri nedeniyle fiyatlar farklı sadece. Neta modül bütçenize en uygun olanıdır ve şu ana kadar 1 adet bile sorunlu ürün çıkmadı. Alıp kullanbilirsiniz

3 modülü de karşılaştırirsaniz kanal geçişleri hızlı olan hangisidir

Hepsi aynıdır burada geçiş hızını tv niz belirler modüllerde bu konuda bir farklılık yoktur
  • grezimonk kullanıcısına yanıt
    www.gitronik.com sayfasina erisilmiyor.. neotion icin baska ithalatci var mi acaba?
  • us_b_72 U kullanıcısına yanıt
    o iflas etmiş... hepsidijital.com var...
  • hd de yok goremedim.. NETA SMIT TECHISAT var.

Dual Descrambling destegi nedir; nasil calisir, TV de ne gerekir?

Cift DVB-C tuner olan bir TV de dual desc destekleyen 1 modul ve 1 abone karti ile bir kanali kayit ederken baska bir kanali seyredebilir miyiz?

Neotion disinda dual desc destegi kimde vardir?
    benim anladığım Dual Descrambling ile bir kanalı izlerken birini kayıt edebiliyor... tabi tv desteklerse... tuner aslında 2 kanalı 1 izleme 1 kayıt şeklinde alıyor...
  • tutankenshta kullanıcısına yanıt
    sadece 1 abone karti mi kullaniyorsunuz?

TV niz de cift dvbc tuner mi var?
    http://www.estro.at/produkte/Module/ci/conax.php:
    (2 TV Programme können gleichzeitig entschlüsselt werden)

iki kanalin sifresini ayni anda cozer der..

Teledunya ile deneyen var midir?
    tek tuner ama tv 1 kanal kaydedilirken modül desteklerse başka kanal izlenebilir yazmış...
  • Merhaba
    LG 47LB652V TV altında Turksat NETA HD8800 kullanıyorum.
    Conax modül alsam ne gibi avantajları olur, verdiğim paraya değer mi?
    Kanal geçişleri falan baya hızlanacak ve alttaki kutu gereksiz hale gelecek ise bu modülden almayı düşünüyorum.
  • Inalough kullanıcısına yanıt
    tek kumanda ve HD yayın kalitesi ve belirgin hız artışı niye bu zamana kadar bekledim dedirtir...
  • dark marka conax modül nasıldır arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumur

dark marka conax modül nasıldır arkadaşlar

iyi olduğunu duymuştum
    yalnız dikkat edin çok değişik fiyatla satılıyor araştırın
  • Benim kafam iyiden iyiye karisti anladigim kadariyla biberli tecnisat en iyisi ama bitmis taklikleri var piyasada smitlerde kanal gecis hizi yavas gibi yorumlar var neta aliyim dersen o da su an stokta yok birde icecrypt ler var onlar icin neotion cipli diyorlar ne alsam anlamadim fiyatlar ayni gibi 20 30 lira fark var en fazla ...

• Uzun arastirmalarim sonunda kafama yatan smit alip gecmek en azindan clon degil yada bulunursa neta bu da smit cipli sanirim fakat resimlerden anladigim kasasinda netanin plastik kullanilmis zamanla isinma sogumadan dagilma yaparmi sorusu aklima geldi sadece ama yazilim olarak bize daha uygun hale getirildigi kanisindayim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atl@s -- 23 Kasım 2016; 20:14:09 >
  • Arkadaşlar Filbox ın modülü uyuyor mu onda çalıştıran deneyen oldumu
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.