Şimdi Ara

Company of Heroes Serisi [CoH] S.S.S. & Taktik Paylaşım [ANA KONU] (105. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.621
Cevap
24
Favori
265.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sensitive55

Relic batmak üzere!! Drophack'e bir çare bulmak zorunda. Maphack'e alıştık zaten. :] Tales of valor'u da almayı düşünüyorum ama hiç iç açıcı değil. Millet habire küfrediyor relic'e oyun içi chat sayfalarında..

:D:D ne alaka relic in batması ile? Bu zamana kadar paso drophackler maphackler arasında oynadık oyunu. bundan sonrada öyle oynayacağız gibi görünüyor. relic in pek umurunda değil gibi bu durum. karşımıza hileciler çıktıkça küfretmeye devam edeceğiz. ya da tanıdık insanlar ile oynayacağız. yapabilecek başka birşey yok ne yazık ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pplhntr -- 3 Temmuz 2011; 16:36:05 >
  • Ya drophack falan takmadan oynamak lazım rank için değil eğlence için oynarsanız daha çok keyif alırsınız oyundan
  • quote:

Orijinalden alıntı: pplhntr

quote:

Orijinalden alıntı: Sensitive55

Relic batmak üzere!! Drophack'e bir çare bulmak zorunda. Maphack'e alıştık zaten. :] Tales of valor'u da almayı düşünüyorum ama hiç iç açıcı değil. Millet habire küfrediyor relic'e oyun içi chat sayfalarında..

:D:D ne alaka relic in batması ile? Bu zamana kadar paso drophackler maphackler arasında oynadık oyunu. bundan sonrada öyle oynayacağız gibi görünüyor. relic in pek umurunda değil gibi bu durum. karşımıza hileciler çıktıkça küfretmeye devam edeceğiz. ya da tanıdık insanlar ile oynayacağız. yapabilecek başka birşey yok ne yazık ki

Gaza geldim.Pardon. :]

Ama bir çare bulmaları lazım.(artık).Maphack tamam artık oyunun bir parçası oldu ama drophack gına getirdi..

quote:

Orijinalden alıntı: Nosferatu*

Ya drophack falan takmadan oynamak lazım rank için değil eğlence için oynarsanız daha çok keyif alırsınız oyundan

Eğlencesine oynuyoruz zaten son 1 aydır :] Basenin çıkışına kadar kitliyosun(steel pact yada red ball) adam ''sync error'' yapıyor :] Kazandığın maçı kaybetti diye yazan oyunu ben daha ne diye rankına oyniyim ki zaten :]

• maphack cidden çok kullanılıyormu ya oyunda? oynayanların yarısından fazlası kullanıyor diye bişey okumuştum o kadar abartı mı gerçekten? ben de diyorum niye gelen geçene yeniliyorum
  • Açıkcası maphack herkeste var.Karşı tarafın hangi company seçtiğini, hangi araştırmaları yaptığını, sniperleri, bir piyade bomba tacakken bile uyarı veriyor, bombardıman yapılacak yerleri gösteriyor.Sonra sildim oyunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nord Synthesizer -- 4 Temmuz 2011; 17:44:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srv5

Açıkcası maphack herkeste var.Karşı tarafın hangi company seçtiğini, hangi araştırmaları yaptığını, sniperleri, bir piyade bomba tacakken bile uyarı veriyor, bombardıman yapılacak yerleri gösteriyor.Sonra sildim oyunu.

oha naptın ya? o kadar da değil. benim bildiğim sadece savaş gölgesinin ve kamuflajın etkisi yok oluyor. düşman birimleri görünür oluyor. genelde kullanılan hack bu. birde drophack var. bunların dışında bi hack e pek rastlamazsınız.
  • Kardeşim kullanıyor bunların hepsi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: srv5

Kardeşim kullanıyor bunların hepsi.

yuh yaa :S yanlış anlama ama ben anlamıyorum bu kişileri. madem bu tür hileler ile oyun oynamaktan keyif alıyorsun al karşına expert bilgisayar. istediğin gibi oyna. insanlara karşı neden kullanıyorsun hile. ayıptır.. insanlar keyifli vakit geçirmek için orada vakitlerini harcıyorlar sonra bu insanlar yüzünden sinirleri bozuluyor. haklarına giriyorlar insanların
  • british te 2vs2 de ilk 100 deyim dostlar dua edin az kaldı
  • Başlıca hackler;

-Maphack

-Drophack (Bu hack oyun içi değil;windows sistem komutlarıyla yapılıyor.(Mini Hacker'lık gibi birşey yani)

-Sync Error (Bu normalde oyunun kendi anti-hile sistemi ama işin garibi hile için kullanılıyor.Bu hatayı açtığınızda karşı taraf hileliymiş gibi oluyor ve size win yazıyor.)

-(YENİ)Resources Hack (Bu hack ile karşı tarafın MP,AMMO ve Fuel' lerini görebiliyorsunuz..Ayrıca haritayı daha yukardan izleyebiliyorsunuz)

Bu Maphack oyunun kurulduğu ilk yıldan beri var.Hatta Coh:Online da bile bizim haberimiz yokmuş.Adamlar kullanıyormuş ilk günden beri.Bizde saf gibi ''vay be adamla ne oynadı bee'' diyoduk.

Ben save almayı çok severim.Online daki eski savelerimi izlerken farkettim.Adamların yarısından çoğunda maphack varmış :] .

Sniperini,snipeime yaklaştırmalar felan.Ama helal olsun bize yeniyorduk genelde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sensitive55 -- 6 Temmuz 2011; 15:36:32 >

• vala adilik ne diyeyim :\
  • Valla drop hackla karşılaşsam bu hep lehime oluyor.Levelim artıyor
  • Arkadaşlar steam den ilk 2 oyunu aldım. Tales of Valor nasıl almaya değer mi?
  • Arkadaşlar Steam'da COH ve Op Fr beraber 7,50 $ . Bende alıcamda şimdi online oynamak için neler yapmam lazım elimde patlamasın sonra

Edit: Kampanya 5 saat sonra bitiyor haberiniz olsun 5 saat sonra 30 $ dan almak zorunda kalırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Parakeet -- 8 Temmuz 2011; 14:42:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pccanavari

Valla drop hackla karşılaşsam bu hep lehime oluyor.Levelim artıyor

Drop hack; Oyuncu oyuna girerken,onu oyundan düşürme oluyor.
    Bir de oyuncu oyundan çıkınca oyun takılması var.O hack felan değil patch hatası diyolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeCRiS

Arkadaşlar steam den ilk 2 oyunu aldım. Tales of Valor nasıl almaya değer mi?

Tales of Valor aldığında ilk iki oyuna gerek yoktu zaten single için boşuna para vermeye değmez. Üstelik Tales of Valor da 8 yeni araç + mapler + modlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: satantribal

quote:

Tales of Valor aldığında ilk iki oyuna gerek yoktu zaten single için boşuna para vermeye değmez. Üstelik Tales of Valor da 8 yeni araç + mapler + modlar var.

Nasıl yani? İlk iki oyundaki bütün single, mp görevleri içeriyor muydu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: satantribal

quote:

Şimdi ben sadece TOV'mu alıyım yoksa COH ve OF'yi mi ?

Edit: Birde biz Steam'den alıp indirince bütün updateleri, patchleri tamamlanmış oluyor dimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Parakeet -- 8 Temmuz 2011; 23:43:10 >
  • Tales of Valor aldığınızda multiplayer da ilk oyundaki American, Wehrmacht ile ikinci oyundaki British 2nd Army, German Panzer Elite orduları ile oynayabilirsiniz. + 8 yeni araç, extra map ve 2 farklı mod var. İlk iki oyun sadece single player bölümlerini oynamak için multiye bir getirisi yok. Evet oyunu son haliyle kuruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tizar -- 8 Temmuz 2011; 14:59:10 >
  • Siz Hangi oyunu alırsanız.Onun görevleri açılır. Multiplayer da ise Coh: TAV ile Coh ve Coh: OP oyunlarına girebilirsiniz. AMa Tersi durumda giremezsiniz. Onun için Tav almanızı öneririm..
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.