Şimdi Ara

Company of Heroes Serisi [CoH] S.S.S. & Taktik Paylaşım [ANA KONU] (104. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.622
Cevap
24
Favori
265.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Köktürk

Son sürüm/eklenti nedir ve hangi sırada kurulmalıdır ?

En son tales of valor için v2602 yaması geldi. sendeki mevcut versiyondan başlayarak sırayla tüm yamaları yapman gerekli
  • quote:

Orijinalden alıntı: pplhntr

quote:

En son tales of valor için v2602 yaması geldi. sendeki mevcut versiyondan başlayarak sırayla tüm yamaları yapman gerekli

Teşekkür ederim.
    Bayağı uğraştıracak sanırsam , şu yönergeye bağlı olarak gidiyorum.
    http://cohpatch.relic.com

• quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim.

Evet. tahmin edeceğin gibi o dosyaların başındaki ilk rakamlar mevcut oyun versiyonunu, ikinci rakamlar ise mevcut versiyonun hangi versiyona dönüştürüleceğini gösteriyor. ona göre adım adım en son versiyona taşıyacaksın oyunu. uzun bi işlemdir, kolay gelsin :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim.

Evet. tahmin edeceğin gibi o dosyaların başındaki ilk rakamlar mevcut oyun versiyonunu, ikinci rakamlar ise mevcut versiyonun hangi versiyona dönüştürüleceğini gösteriyor. ona göre adım adım en son versiyona taşıyacaksın oyunu. uzun bi işlemdir, kolay gelsin :)

Sorun var ilk güncellemelerde. Arkadaşın teki yaklaşık bir sene önce aynı sorunla karşılaşmış.

Direk TOV'u kuruyorum , sanırsam bağımsız oyunmuş. Kurulduktan sonra 7.71 GB oluyormuş. Herhangi bir sorun çıkmaz değil mi ? Çok istiyorum bu oyuu oynamayı.

• vala hatanın demesine göre oyun düzgün yüklenmemiş. bana sorarsan oyunu kaldırıp komple. tekrar kur. sonra yamala. senin oyun lisanslı mı, korsan mı? korsanda yamalamak sorun çıkartır. versiyona uygun crack bulman gerekir.

ayrıca direk tovu kurup tov için çıkan yamaları yüklemen daha iyi olur zaten. diğer oyunları kurup, yamalarsanda olur ama çok uzun sürer
  • quote:

vala hatanın demesine göre oyun düzgün yüklenmemiş. bana sorarsan oyunu kaldırıp komple. tekrar kur. sonra yamala. senin oyun lisanslı mı, korsan mı? korsanda yamalamak sorun çıkartır. versiyona uygun crack bulman gerekir.

ayrıca direk tovu kurup tov için çıkan yamaları yüklemen daha iyi olur zaten. diğer oyunları kurup, yamalarsanda olur ama çok uzun sürer

Tavsiyeler için çok teşekkür ederim.
    Silip kurmayla düzeleceğini sanmıyorum . Tov'u kurup yamalasam daha iyi , hem fazla uğraştırmaz. Ayrıca oyunum korsan.

Ekleme : Oyunu kurdum ; tam 4,5 saat sürdü kurulumu. Güncellemelerde inşallah bir sorunla karşılaşmam , gerçekten kafayı sıyırabilirim yoksa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Köktürk -- 24 Haziran 2011; 22:29:50 >

• arkadaşlar şöyle bir sorum olacak skirmish modunda coh oynuyorum ama sadece abd var :s rakibimiz almanları seçebiliyor ben seçemiyorum neden acaba ? birde şöyle bir sorum var coh opposing frontsu ve tales of valoru yüklediğimde ise üyelik isteniyor nedir bu çözümü nedir? günlerdir hiçbiryerde yanıt alamadım, googlede bulamadım, yardımcı olursanız çok sevinirim ...
  • almanın üzerine tıkla. move to this slot a tıkla. onun yerine sen geçmiş olacaksın. böylece alman olmuş olacaksın

ikinci sorunu anlayamadım. biraz daha açarsan yardımcı olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pplhntr -- 27 Haziran 2011; 23:19:56 >
  • saolasın sonunda almanları almayı öğrendim. 2. sorumu açıyım . şimdi cohun birinci oyununa güzelce giriyorum 2. ek paketını yani opposıng frontsu yüklediğimde oyuna giriyorum anasayfa gelmeden üyelik falan istiyor .relic online falan yazıyor orayı geçemiyorum nedir bu üyelik olayı nasıl çözecem ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: volky6606

saolasın sonunda almanları almayı öğrendim. 2. sorumu açıyım . şimdi cohun birinci oyununa güzelce giriyorum 2. ek paketını yani opposıng frontsu yüklediğimde oyuna giriyorum anasayfa gelmeden üyelik falan istiyor .relic online falan yazıyor orayı geçemiyorum nedir bu üyelik olayı nasıl çözecem ?

Oyunun sanırsam korsan , farklı bir ilaç dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volky6606

saolasın sonunda almanları almayı öğrendim. 2. sorumu açıyım . şimdi cohun birinci oyununa güzelce giriyorum 2. ek paketını yani opposıng frontsu yüklediğimde oyuna giriyorum anasayfa gelmeden üyelik falan istiyor .relic online falan yazıyor orayı geçemiyorum nedir bu üyelik olayı nasıl çözecem ?

oyunun korsan ise crack bulman gerekli ki o ekranı geçebilesin. lisanslı ise zaten oraya hesap bilgilerini girip giriş yapacaksın. mağazalarda 20 tl ye lisanlı coh alıp, çevrimiçi oynayabilirsin..
  • NAT hatası arkadaşlar detaylar konu da mevcut yardım edebilecek varsa çok sevinirim

http://forum.donanimhaber.com/m_50301097/mpage_1/f_/key_//tm.htm#50301097
  • arkadaşlar patchleri kurarken 10104 hatası alıyorum sebebini bilen var mı .bazen 2nci patchi kurarken bazen 4 bazen 1nci patch değişiyor sürekli oyunu her kaldırıp kurdugumda..
  • orjinal coh tov al kurtul.
    ornjinal almaya değecek bir oyun. yıllardır oynarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak-09k

Merhaba, ben de yeni basladim oyuna bagimlilik yapti iki uc gunde, campaign modu iyi degilde online olayi cok sardi, yanliz 10-15 tane online mac yaptim sadece bir galibiyet, 2vs2 denedim cogunlukla benim partner on onbes dakika sonra bana guzelce bir sovup cikiyor oyundan sadece Amerikan ordusuyla oynuyorum, varmi soyle yeni baslayanlar icin oyunun incelikler falan? Biktim yenilmekten

oynadıkça uzmanlaşırsın merak etme. benim level şu anda 12.
    birde uzmanlaşmak için campaginleri bitir ve diğer oyuncularla yada kendin skirmish yap.
    iyi eğlenceler

• Oyunu simdi Steamdan 13$ a satin aldim patchleri steam mi indiricek yoksa ben mi indiricem yada oyun niye indirmiyor o kadar para verdik
  • quote:

Orijinalden alıntı: NDS

Oyunu simdi Steamdan 13$ a satin aldim patchleri steam mi indiricek yoksa ben mi indiricem yada oyun niye indirmiyor o kadar para verdik

eğer oppo yada tales aldıysan oyuna girince yüklemek istiyormusun diye sorar. yükle dersen yükler. ama steamde nasıl oluyor bilmiyorum
  • Baktımda yorumlar iyi ama yapay zeka konusunda sorunlar var sanki neyse deneyip göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre.cetin

Baktımda yorumlar iyi ama yapay zeka konusunda sorunlar var sanki neyse deneyip göreceğiz.

bi çok oyundan çok daha iyi yapay zeka. sadece son patch ile beraber bazı haritalarda sanal zeka saçmalıyor. ama sorun olmadığı vakit bi çok gerçek oyuncudan daha iyi bi oyuncu X)
  • Relic batmak üzere!! Drophack'e bir çare bulmak zorunda. Maphack'e alıştık zaten. :] Tales of valor'u da almayı düşünüyorum ama hiç iç açıcı değil. Millet habire küfrediyor relic'e oyun içi chat sayfalarında..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sensitive55 -- 3 Temmuz 2011; 15:49:01 >
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.