Şimdi Ara

Company of Heroes 2 (2013) [ANA KONU] (276. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.592
Cevap
45
Favori
230.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ayrıca o KT'yi ilk binadan kaldırıp, komutan sırasına eklemelerinin nedeninin hala anlamış değilim.

sanırım o değişiklik diğer ağır tanklara gelen 1 tane çıkarma sınırının buna da uygulanması için ve binaya bağlıyken o kadar masraf yapıp ktye ulaşıp o binanın patlamasıyla birlikte okw için direk gg oluyordu bu kadar acımasız olmaması için düşünüldü herhalde.

quote:

Yada bu okw güçlü biraz zayıflatalım değişikliği mi? başka yolmu yoktu böyle zayıflattılar? Kaldıki hala okw op deniyor.

Ya bi benzin yükselttiler bir kamyonları değiştirdiler amaçlarını ben de anlayamadım. Ya benim anlamadığım okwnin sıkıntısı olan yerlere değil hiç alakasız yerlerde saçma saçma değişiklikler yapmaları. Abi okw'nin sorunu budur
    http://www.coh2.org/guides/29892/the-company-of-heroes-2-veterancy-guide#1241

5vet nedir ya. Zaten normal halleri sağlam bu birimlerin bunları 5vete götürmek nedir. Diğer radikal değişiklikler gibi kaldır şunu da bak sorun morun kalıyo mu? Oyunun sıkıntısı inanılmaz dengesiz güçlenen geç oyun okwsi adamalrın uğraştıkları oberin MPsi, kubele bayrak aldırması, volksa farklı el bombası... Okwyi yenmenin tek yolu yağmur gibi arty yapmak olmasın, maçlar karada da devam etsin. Hele takım oyunlarının okw maçlarında geldiği hal...

• quote:

sanırım o değişiklik diğer ağır tanklara gelen 1 tane çıkarma sınırının buna da uygulanması için ve binaya bağlıyken o kadar masraf yapıp ktye ulaşıp o binanın patlamasıyla birlikte okw için direk gg oluyordu bu kadar acımasız olmaması için düşünüldü herhalde.

Bina patlayınca KT'ye bir etkisi olmuyordu, KT için eskiden de 3 binayı kurmak gerekiyordu şimdi de 3 binayı kurmak gerekiyor 1'i patladığında KT çıkartmak istiyorsanız o binayı tekar kurmanıza gerek yok. Değişen tek şey KT yi direk basabilmek heralde, önceden bastığımızda gelme süresi vardı şimdi onu beklemiyoruz.
  • + heavy call in sınıfına girmiş olduğu için 1 tane getirebilmen.

OKW deki radikal değişiklik OKW nin 1v1 deki kazanma oranının düşük olmasından ötürü. Diğer ordularla kazanma oranını aynı çizgiye getirmek adına orduyu güçlendirmeyi düşünüp dezavantajlarını kaldırdılar (tüm avantajlarını aynı bırakarak. akıl küpü maşallah). Ama unuttukları birşey vardı o da OKW güçsüz değil OP'tu. Artık durdurulamaz bir hal aldı doğal olarak.

Bir de şu calliope muhabbeti var. USF de bu komutanla oyunlar adeta CoH1 'in ucuz ve basit havasına büründü. Adamlar rifle ile blob atıp, calliope spamlayıp deli gibi roket atarak wipe yapıyor. Half-truck değilde tank olduğu için sürpriz saldırı yapıp imha da edemiyorsun. Calliope 'a değişiklik gelmeli.

Önerim; sturmtiger 'ın usf 'deki muadili olması. Roketlerinin gücü aynı kalsın ve katyusha gibi 3 sorti atmak yerine panzerwerfer gibi daha geniş alana dağınık ve tek sortide roketleri boşaltsın. Artından manuel olarak doldurmaya sokulsun aynı sturmtiger gibi. Böylece son derece yüksek ateş gücüne sahip olduğundan heavy sınıfına sokulup maç başına 1 tane sınırlandırılması gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pplhntr -- 12 Ocak 2016; 22:02:40 >

• pplhntr P kullanıcısına yanıt
    Onu biliyorum ona ek olarak demek istemiştim ama yanlış ifade etmişim orda Okw'ye adam akıllı bir düzenleme gelmesi biraz uzun sürebilir, şu an devam eden ESL turnuvaları bitene kadar köklü bir degişikliklik gelmeyebilirmiş diye okumuştum bir yerde ne kadar doğru bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5768557DE -- 12 Ocak 2016; 22:04:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler oyunun tr yaması steamdaki son versiyona uyumlu mu?
  • koc28 kullanıcısına yanıt
    Uyumlu degil diye biliyorum ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5768557DE -- 12 Ocak 2016; 22:34:43 >
  • koc28 kullanıcısına yanıt
    Uyumsuz, o yamaya hiç bulaşma "no key" yazıp bozuyor.
  • Son birkaç gündür rakip arama ekranında takılıp kitleniyor oyun,sonra oyun ve steam çöküyor.Sizde oluyor mu hiç?

Sistem:windows 10.

Ek:Oyundayken(maç) olmuyor ama maçtan çıkıncada oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w_wallace -- 13 Ocak 2016; 20:54:56 >
  • Eşleştirme sistemi iyice sapıtmış:
     Company of Heroes 2 (2013) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-63DBB8E76

Eşleştirme sistemi iyice sapıtmış:
    eskiye göre daha iyi durumda bence ....
    bu şekilde çok az oluyor
    hatta takım çeşitliliğini bile eşit dağıtıyor çoğu zaman.... 3 okw 1osther 3 usf 1 rus gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilonsahiden -- 13 Ocak 2016; 23:36:10 >
  • İyide o ranklarla eşleştirmenin bir alakası yoktu,öteki level önemli.3 yıldız noob'lar var :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w_wallace -- 14 Ocak 2016; 13:58:59 >
  • uzun bir aradan sonra tekrar başladım oyuna. steamden ekleyin oynayalım arkadaşlar.

steam id: Stalker

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.T.A.L.K.E.R. -- 14 Ocak 2016; 14:27:58 >
  • Soviet Tank Hunter komutanını aldım, resmen çer çöp, gitti 8tl :(

Bu arada stem adım: Benim Adım Kerim

Eklerseniz birlikte atarız maç.

@w_wallace

ben de bulmama ya da atma olmuyor hiç. gayet sorunsuz çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ateş ve güneş

Soviet Tank Hunter komutanını aldım, resmen çer çöp, gitti 8tl :(

@w_wallace

Bir komutana verilmez 8 lira,o fiyata ben oyun alıyorum :) (%75-80 indirime giren çok güzel oyunlar oluyor)

neyse, nerdeyse herkesin bir kez yaptığı bir hatayı yapmış oldun işte :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w_wallace -- 14 Ocak 2016; 15:14:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sta1ker

uzun bir aradan sonra tekrar başladım oyuna. steamden ekleyin oynayalım arkadaşlar.

Hocam 100 tane Stalker çıkıyor isminizi aratınca.
  • w_wallace kullanıcısına yanıt
    Ben zamaninda oyunun ciktigi ilk ay 6 liraya sadece alman agir tanklarina kullanabildigim kamuflaj dlcsi almistim :D nerden bilebilirdim ota b.ka steam in %75 indirim yaptigini :) ogrendikten sonra hicbir oyun ve dlcyi etiket fiyatina almadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: w_wallace

quote:

@w_wallace

Bir komutana verilmez 8 lira,o fiyata ben oyun alıyorum :) (%75-80 indirime giren çok güzel oyunlar oluyor)

Abi ilk ve son hatamdı, zaten en iyi komutanlar default komutanlar, diğerlerinin numarası da sağladığı bir artı da yok.

Bu arada bana şimdiye kadar 3 komutan düştü maçlardan sonra. Şansına mı geliyor bunlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ateş ve güneş -- 14 Ocak 2016; 17:39:43 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: w_wallace

quote:

@w_wallace

Abi ilk ve son hatamdı, zaten en iyi komutanlar default komutanlar, diğerlerinin numarası da sağladığı bir artı da yok.

Bu arada bana şimdiye kadar 3 komutan düştü maçlardan sonra. Şansına mı geliyor bunlar?

evet default olarak geliyorlar herhalde en çok oynadığın fact a daha çok geliyor...
    Ben benzer bir hata yapıp indirimde 2 komutan almıştım 4 tl ye nadiren birisini kullanıyorum .... :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ictopbasli

quote:

Orijinalden alıntı: Sta1ker

uzun bir aradan sonra tekrar başladım oyuna. steamden ekleyin oynayalım arkadaşlar.

Hocam 100 tane Stalker çıkıyor isminizi aratınca.

ben sizi ekleyeyim en iyisi :) steam isminiz neydi
  • 
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.