Şimdi Ara

Company of Heroes 2 (2013) [ANA KONU] (249. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.592
Cevap
45
Favori
230.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu gün oynadıgım maçta vicker 3 yıldızlı olunca elf gözlerine sahip oldu adeta. Bu nasıl bir oyun oldu arkadaş
  • pembekedi kullanıcısına yanıt
    Vickers bug'ı var vet1 den sonra binaya gir çık yaparak range i artıyorlar base e kadar vurabiliyorsun. Yeni gelecek güncellemeyle düzelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panzer VIE Tiger

Almanya yenildiyse sebebi hitler dir baska.bisey degil

Yani yenebilirdi tüm müttefik güçlerini diyorsun.Sırf rusya almanyadan fazla savaç gereçi üretiyordu,moskovayı alsan bile Ruslar teslim olmazdı,ztn uzak çoğrafyalara taşımışlardı sanayiyi.Sürekli geri çekilirler ve sonsuz derinlikte bir ülke.

Petrolün az,baküyu falan alman lazım,zor iş.

Afrika'yı ztn kaybedip çekildin,akdeniz kontrolü karşıya geçti.Hava üstünlüğü karşı tarafta.

Bence yenmek imkansıza yakın,eninde sonunda yenilirsin.Taraflar denk değil,42 senesinde kim ne kadar ne uretiyor kim neye sahip olduğunu görünce gidişatı görebiliyorsun.

Jet uçaklarını üretime geçebilseydi hava savaşını değiştirebilirdi.Ki bundan önce ztn havada ezilmeye fabrikaların arge yaptığın yerler bombalanmaya başlıyor.Denizde ztn nerdeyse yoksun, deniz altıların bazen sorun yaratıyor karşıya okadar.

Ürettiğin tankların üretimi zor,uzun ve maliyetli.

Adamlar 100kat fazla tank üretiyor diyorum yenerdiler diyorsun :)

1 tiger'a 100 sherman ortalamasıyla mı savaşılacak?

Asker nüfusuda karşı taraf katbekat fazla.

Japonlarda kaybetmiş öte tarafta ztn.

Ek özetle:Sovyetleri teke tekde veya us+uk'yi yenebilirlerdi ama us+uk+sovyetleri yenemezlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w_wallace -- 20 Eylül 2015; 19:02:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kronojik.sirayla.gidersek.eger daha iyi aciklamis olurum tezimi

dunquerk de eger panzerlere dur emri vermese ingiliz ordusu esir dusecekti Afrikada savas baslamadab biterdi

Hitler eger panzerleri kiev e degil moskovaya gonderse rusya yere serilirdu rusya sadece baskent degil butun ulkenin demiryollarinin yollarinin kesistigi bolsevik rejimin kalbiydi savas sanayi urallara tasinmadan almanlar rus ordusu nu ezecekti iki.ornek yeterli sanirim amerika.savasa girmeden savas alman.zaferiyle biterdi

bu hatalar yapilsa bile 1943 kursk taaruzuna kadar almanya esit baris sartlariyla.dusmanlarini mecbur edebilirdi hitler alman ordularinin en buyuk dusmaniydi

• quote:

Orijinalden alıntı: buyha

Vickers bug'ı var vet1 den sonra binaya gir çık yaparak range i artıyorlar base e kadar vurabiliyorsun. Yeni gelecek güncellemeyle düzelecek.

Ben onu hile sanmıştım ya, geçen öyle yapan birisini Relic'e rapor etmiştim.
  • İngilizler'in Special Weapons ve Vanguard Operations commanderlarını düşürdüm

KT'nin rakibi IS-2 değil. Tiger ile oyunda rahatlıkla alabiliyorum.

Konusu açılmışken kaçırmayayım. Almanların savaşı kaybetmesinin ana nedenlerinden biri Hitler ama bir çokta neden var: Yanlış silahlanma, Göring, fazla itaatkarlık, taktiksel hatalar, müttefiklerinin başarısızlıkları, Allies'in Voltran'ı oluşturması(Sanayi-Man Power-Vatanseverlik), doğru düzgün istihbarat alamama ama buna karşın Enigma'yı bile kırdırma ve işgal ettikleri topraklarda insanlara eziyet etmeleri bu özellikle doğu cephesinde +80M insanın yaşadığı yeri ele geçirince fazla etkili oluyor. İsternirse her nedeni teker teker açabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kurt Knispel -- 21 Eylül 2015; 0:36:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: w_wallace

quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

quote:

Orijinalden alıntı: Bundeskanzler

Churchill'in zırhı 16-102mm kalınlığında yazıyor wiki'de. Oyuna eklerken sıfıra fazla bastılar heralde.

Wiki de yazan bilgiler ile oyundakilerin alakası yok ki zaten,relic in sallamasyon iş yapması hep bunlar.Oyundaki birimlerin şekilleri dışında gerçekle başka hiçbir ilgisi yok.IS-2 ile KT'nin zırhı da farklı wiki'de yazana göre.KT daha güçlü olması gerek ama oyunda ikisi de aynı.

Bu oyun zaten KT hayranı insanı KT'den soğutur :)

Gerçek değerlerde yapılmamasının sanırım asıl sebebi almanyanın ezici güçlü olucak olması.Öyleyse neden yenildi,sadece taktiksel hatalardanmı yenildi,hayır her yandan daldılar adamlara sayı,hammadde,petrol,üretim kapasitesi vsde diğerlerinden daha zayıftı.(karşı taraf 100kat fazla tank üretiyordu)

Oyun buna evrilse biraz belki daha güzel olabilirdi.Almanlar petrol ve hammadde sıkıntısı çeksin,sayıca az girsin savaşlara vs.Yetersiz testle saha sürülen panter ve tigerlar arıza falan verse,petrol bitse tank gidemese.Bolbol hava bombardımanına maruz kalsak.

İyice başka oyun oldu :D

Kesinlikle haklısın,müttefik güçlere axis'e göre daha çok fuel ve munition verirlerdi.Axis'e daha az gelirdi ama en azından Tiger veya KT geldiğinde tehlikeli olurdu.Yani güçlü ama çok pahalı ordusu teçhizatı olan bir ordu yapabilirlerdi böylece birim kaybetmemek de çok önemli hale gelmiş olurdu.En son oynadığım oyunda arkadaş shermanla KT yi maymuna çevirip patlattı gelde hevesle oyna

• Ben hiç katılmıyorum. Fuel ve munition sıkıntısını OKW ile zaten yaşıyoruz. Allies'in hava gücünden illallah ediyoruz. Tiger ve KT'den de memnunum birazda rangeleri arttırıldı.

Ben genel olarak OKW'nin commanderlarından memnun değilim. US-UKF'ye bakınca insan Wehrmacht olunca bile özeniyor onların daha dengeli durumunu Mortara nerfü de ve mg42'nin vickers karşısında ki durumunu hiç hoş karşılamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kurt Knispel -- 21 Eylül 2015; 15:37:07 >

• King tiger çok OP yaaa :(

PLS Relic Nerf German so op

Köylüler neler yapıyor öyle ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SturmpioneeR -- 22 Eylül 2015; 0:43:09 >

• Partisanlar bir kez başımızı ağrıttı geçen hafta. Ondan sonra tüm arkadaşlarıma yaydım Partisanların op olduğunu. SSCB'yi yanımıza alıyoruz Axis dayanamıyor. Blobu en ölümcül olan birlik şuan Partisanlar. Shock falan boşuna basmayın köylülerle düzenli orduyu yeniyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kurt Knispel -- 22 Eylül 2015; 0:40:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SturmpioneeR

King tiger çok OP yaaa :(

Ordaki tiger ace'di ama fark etmez partizanlar her türlü alıyor :D partizan ne arkadaş allahın köylüsü.. neler yapıyor!,nerde bizim ss elite birliklerimiz :(

• Relic Panzerwerfer'in damageini birazcık arttırınca çok ölümcül oldu diye geri almıştı. Herhalde Partisanları bufflarken kafaları yerinde değildi

Tigera soldan Pak vuruyor 2 tanede T34 var. Tiger'ı hakkaten böyle kullanıp aleti beğenmemek baya acemi işi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kurt Knispel -- 22 Eylül 2015; 0:57:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kurt Knispel

Relic Panzerwerfer'in damageini birazcık arttırınca çok ölümcül oldu diye geri almıştı. Herhalde Partisanları bufflarken kafaları yerinde değildi

Tigera soldan Pak vuruyor 2 tanede T34 var. Tiger'ı hakkaten böyle kullanıp aleti beğenmemek baya acemi işi.

Herkese noob diyorum gibi anlaşılmasın ama paylaşılan videolarda genelde rakip hakikatten noob.Adamın iki tane topu var 2 tank gelmiş askerlere top atıyor,tanka atışa bile ayarlamamış.2topun varsa ikisinden birden kaçması zor bir tankın.Birini ya terse döndürürsün yada sabit bırakırsın ötekini döndürürsün vs.Ztn topların İlk konumuda yanlış.Diğer sahnelerde de baya hatalar var.

Ama asıl konu tabi partizanlar,hangi mantıkla partizanlar con'dan daha iyi olabilir onu anlamış değilim.Bu son yamadan önce bile ztn yeterince can sıkıcı ve etkiliydi şimdi saçmalık oldu.

Bu günkü yama geldimi bu arada bakmadım ben?

Birde forum ölüyormu ne oluyor? Yakında tamamen kapanırsa falan şaşırmıcağım.Site çöküyor ama reklamlar takır takır çalışıyor maşallah! (ad engellici var ama herşeyin farkındayım :D )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w_wallace -- 22 Eylül 2015; 15:27:26 >

• Bu partizanlar kadar saçmalık görmedim.Bu oyunu yapanlar patch yayınlarken denemeden mi yayınlıyorla yahu.Adamlar tık tık bina içinden çıkarıp bildiğin tüm orduyu eritiyor.Nasıl bir saçmalık bu anlamadım ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: IntelligentDesign

Bu partizanlar kadar saçmalık görmedim.Bu oyunu yapanlar patch yayınlarken denemeden mi yayınlıyorla yahu.Adamlar tık tık bina içinden çıkarıp bildiğin tüm orduyu eritiyor.Nasıl bir saçmalık bu anlamadım ki

Relic,premium commander
  • quote:

Orijinalden alıntı: IntelligentDesign

Bu partizanlar kadar saçmalık görmedim.Bu oyunu yapanlar patch yayınlarken denemeden mi yayınlıyorla yahu.Adamlar tık tık bina içinden çıkarıp bildiğin tüm orduyu eritiyor.Nasıl bir saçmalık bu anlamadım ki

Deneyenlerin gözlerinde ileri derece sorun olduğuna %100 eminim yada trollük için yapıyolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renegade Havoc

Adam gercekten komutanin hakkini vererek oynuyor.

• Patch hemen gelse de rahatça axis ranking gireyim diyordum ertelenmiş bugün gelecekmiş, bugün dedikleri de gece 12
  • Vickers'in buguna partisanın spamına gıcık olan Axis oynamıyor nasıl ertelemeyi beceriyorlar ilginç. Fark edildiği anda değiştirmeleri gerekirdi aslında böyle eziyet çektiriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kurt Knispel -- 23 Eylül 2015; 17:22:13 >
  • 
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.