Şimdi Ara

COMNET ARKADAŞINI GETİR REFERANS KAMPANYASI [ANA KONU] (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.597
Cevap
102
Favori
111.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, Nisan 2022 den itibaren COMNET kullanıyorum Türknetten geçiş yaptım şuana kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadım TAVSİYE ederim. Bilgi isteyen sorabilir.

DAVET KODU : CMT983BTY

• Geçmeyi düşünen arkadaşlar En az ücretsiz 1 ay ve geçtikten sonra 50 tl hediye isterseniz dm

• Selam arkadaşlar bende geldim artık aranıza ilk tef kodum birlikte 45 gün kazanalım 😄

Merhaba, Comnet'e başvuran arkadaşlarım 30 Gün Ücretsiz internet kazanıyor.

Kod: CMT777ANA

COMNET ARKADAŞINI GETİR REFERANS KAMPANYASI [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba
    Comnet vdsl için sorularınızı cevaplayabilirim. Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum.
    Başvuru sorasında davetiye kodumu kullanırsanız hem ben, hem de siz 30 gün kazanıyorsunuz.

Davetiye kodum : CMT488ANA

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Comnete arkadaşını getir kodum ile abone olursanız 30 ile 45 güne kadar bedava kazanabilirsiniz. Paketim aylıktır ve 180 günden azdır otomatik ödeme talimatlıdır her türlü sorunuzu özelden yazabilirsiniz yardımcı olmaya çalışırım 100 mbps fiber paketini kullanmaktayım arkadaşını getir kodu : CMT478HBT

https://www.comnet.com.tr/r/CMT478HBT/

kodlanışı : C (ceyhan) - M (Manisa) - T (Trabzon) -478 (dörtyüzyetmişsekiz) - H (Hatay) - B (Bursa) - T (Trabzon)

• Merhaba, Nisan 2022 den itibaren COMNET kullanıyorum Türknetten geçiş yaptım şuana kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadım TAVSİYE ederim. Bilgi isteyen sorabilir.

• Bende tt'netten geçiş yaptım. Umarım memnun kalırım.

30 veya 45 günlük bedava internet için kod: CMT443JSW

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Referansım ile üye olursanız, 50TL’yi istediğiniz bir kuruluşa bağış yapabilirim. Üye olmadan önce özel mesaj göndermelisiniz. 

180 gün altı paketim olduğu için, benim referans kodumla üye olarak +45 gün hediye internet kazanmak isteyenler için referans kodum:

Referans numaram :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaTeeH -- 6 Haziran 2023; 12:36:45 >
  • CMT486TGU ARKADAŞİNİ DAVET ET KODUM 30 GÜNLÜK ÜCRETSİZ CMT486TGU

CMT486TGU

CMT486TGU

CMT486TGU

CMT486TGU

• 1.5 senedir 35 mbps VDSL paket kullanıyorum. Altyapınız iyiyse sıkıntı olmuyor. Fiyatlar uygun. Zam gelmeden almayı düşünen varsa

Davet kodum: CMT772UGX

CMT772UGX

• CMT586HPJ
    Arkadaşlar ben 10 yıllık Turknet müşterisiydim ve bi cesaret vdsl altyapısı üzerinden comnete geçtim, şu an aşırı memnunum ve ping değerlerim iyileşti, paket kaybı sorunu da ortadan kalktı, aldığım hız aynen devam ediyor, saniyede 11,5 mb veri indirebiliyorum, üye olmak isteyenlere tavsiye ederim
    Referans kodum CMT586HPJ
    45 güne kadar bedava kullanabiliriz beraber
    CMT586HPJ

• Hat değerlerim bu şekilde:

• Herkese merhabalar,

3 ay önce buradan yorumlar ile comnet'e geçiş yaptım ve geçiş yaparken biraz endişeliydim lakin geçiş yaptığım 3 aylık süre içerisinde pek bir sorun yaşamadım. Yanlış hatırlamıyorsam 2 kere internet gitti 2 saat kadar. Bu benim için normal haricinde pek bir şey hatırlamıyorum.

80 mbit hızım var IPTV kullanıyorum sorun yok. Pek oyun oynamam o konuda yorum yapmayacağım lakin gamer değilseniz gayet yeterli olacağını düşünüyorum. Şahsen şuan için tavsiye ediyorum.

Umarım yeni geçecek olanlar için fikir olur.

Son olarak bende 30 günlük davet linki bırakıyorum : CMT395YWS

• Comnete arkadaşını getir kodum ile abone olursanız 30 ile 45 güne kadar bedava kazanabilirsiniz. Paketim aylıktır ve 180 günden azdır otomatik ödeme talimatlıdır her türlü sorunuzu özelden yazabilirsiniz yardımcı olmaya çalışırım 100 mbps fiber paketini kullanmaktayım arkadaşını getir kodu : CMT478HBT

https://www.comnet.com.tr/r/CMT478HBT/

kodlanışı : C (ceyhan) - M (Manisa) - T (Trabzon) -478 (dörtyüzyetmişsekiz) - H (Hatay) - B (Bursa) - T (Trabzon)

• Arkadaşlar internetim bitmek üzere desteğinize ihtiyacım var. Hem siz hem ben kazanayım referans kodumla üye olursanız CMT335PAW memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim.

• Herkese Selam

31 marttan beri 500 Mbps fiber paketi kullanıyorum.

180 günden az sürem var (Referans kodu gireceğiniz kişinin 180 günden az süresi olması gerekiyor hediye gün kazanmak için muhakkak buna dikkat edin.)

Sizde Kupon kodumu kullanırsanız 45 güne kadar indirim kazanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için DM gönderebilirsiniz...

Kupon Kodu : CMT826URB

• alikara86 A kullanıcısına yanıt

IPTV için ayrı ayar mı var_?

Değerler gayet iyi değil mi?

Referans kodu: CMT678MHZ

• COMNET e referansım ile abone olursanız sizde 45 güne kadar bedava kazanabilirsiniz.

1 yıldır kullanmaktayım. Süre uzatımı da yaptırdım. Memnunum şimdilik.

KOD : CMT529MMY 

• Comnet'e başka bir iss den geçiş yaptım aynı gün içinde bütün işlemlerim ve geçiş tamamlandı nfc destekli telefonla mobil uygulama üzerinden başvuru yaptığımdan ıslak imzalı evrak kargolamam gerekmedi sadece geçiş talep formunu imzalayıp mobil uygulamadan fotoğrafını yükledim hepsi bu kadar.

Öncelikle çok memnunum hattım ne kadar destekliyorsa en ufak bir kesinti olmadan alabiliyorum 100mbit vdsl kullanıyorum modem değerlerimde 98mbit max hız görünüyordu 98mbit olarak direkt tanımladılar diğer iss ler 72 mbit'e sabitliyordu telefonla zor bela 80 mbit'e çıkartabiliyordum comnet'te böyle bir sorun yaşamadım maksimum neyse o ve stabil. Şimdiye kadar bir kopma düşme ping sorunu vs yaşamadım ping değerlerim eski iss ye göre çok daha iyi.

Henüz yeni geçtim ve ödemeyi aylık yapıyorum.

180 gün altı paketim olduğu için, benim referans kodumla üye olarak +30 gün hediye internet kazanmak isteyenlere referans kodum ve linki paylaşıyorum. Merak ettiğiniz her konuda pm gönderebilirsiniz istediğiniz test vs. gönderebilirim. Şimdiden teşekkürler

Davet kodu ve linki: CMT754HZY

COMNET ARKADAŞINI GETİR REFERANS KAMPANYASI [ANA KONU]www.comnet.com.tr
    Beni referans göster, 30 gün ücretsiz internet kazan!
    https://www.comnet.com.tr/r/CMT754HZY/

• 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.