Şimdi Ara

COMNET - 100 MBPS 179 TL - 35 MBPS 159 TL - 15 ŞUBAT ZAM GELİYOR SON FİYATLAR [ ANA KONU ] (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.358
Cevap
201
Favori
457.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abone olmayın kardeşim merdiven altı firma aman uzak durun.

• Usta bildiğin kusursuz bir firma var mı önerdiğin onu kullanalım söyler misin :)

Şu an kullandığın veya istediğin firmadan birini getir hiç fark etmez tracert testi yapalım ne dersin :) ondan sonra merdiven altı firma vb şeyleri kullan..

Kullandığın süre boyunca tecrübeni aktarır köşene çekilirsin saygı kuralarını aşarak yorum yapmanı gerektirecek bir durum yok.

Sizler rekabeti canlandırmak yerine öldürüyorsunuz ve sizleri sözleşmesiz firmalarda zorla tutmuyorlar haberiniz olsun

COMNET - 100 MBPS 179 TL - 35 MBPS 159 TL - 15 ŞUBAT ZAM GELİYOR SON FİYATLAR [ ANA KONU ]

• ramazanjk55 R kullanıcısına yanıt

insanların aldıkları hizmeti istediği gibi eleştirme özgürlükleri var

nerede ve nasıl eleştirdikleri sizi hiç mi hiç alakadar etmez

böyle bir forum ortamında insanlara bunu yap şunu yapma diyemezsiniz

firmanın avukatlığını yapmak size kalmadı

burada iyiye iyi kötüye kötü diyoruz

facebook ve telegram gruplarında işinize gelmeyenlere yol verebilirsiniz ama burada orman kanunları geçerli değil

şimdi lütfen ininize dönün ve bir daha çıkmayın

• Güzel bir cevap verirdim gerçekten ama yazılanlara bakıyorum kendi bildiğine inanan eleştiriye kapalı tiplerle karşı karşıya kaldığımı fark ediyorum değmeyeceğini biliyorum.

Oturup keyif sürmek dururken argolu konuşmalarınızı yapılan iftiraları okuyarak zaman kaybetmek gerçekten saçma bu kez daha görmüş oldum.

Saygı çerçevesini aşmadan konuşan bir kişiyle karşılaşmadım sonra üste çıkmaya çalışan bir topluluk var :)

• gıbırnet ten sonra comnet te hızları arttırmış modem arayüzündeki değerler

COMNET - 100 MBPS 179 TL - 35 MBPS 159 TL - 15 ŞUBAT ZAM GELİYOR SON FİYATLAR [ ANA KONU ]
  • schipht kullanıcısına yanıt

ttnet el attı bu konuya iss leri bağlayan bir durum yok aslında.

• Netspeed deyim hızım 35 ama verilen 10 gb acaba bu firmaya geçsem mi düşünmeye başladım...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: schipht

gıbırnet ten sonra comnet te hızları arttırmış modem arayüzündeki değerler

Hocam bu Türktelekom ile alakalı muhtemelen. Vdsl paketlerde %10 üstü vermeye başladılar aradaki kesintiyi hesaplayarak müşteri odaklı bir adım atmış gibi gözüküyorlar şaşırtıcı.

Telekomda 1 aydan uzun süredir 41'e çıkartıldı 35'lik tarifemde demek ki genel bir iyileştirme yapılmış.

• Forum veya çeşitli yerlerdeki şikayetlere göre karar verirseniz çıkmaz bir yola girersiniz en iyi değerlendirme kullanıcı yorumudur bunun için facebook veya telegram grupları vardır. Çoğunluğun memnuniyet oranına göre hareket etmek daha doğru bir yoldur.

Not: Herkesin istekleri ve kullanma şekli farklı o yüzden tüm insanları bir şeyde memnun edemezsiniz...

Comnetin facebook grubu ve telegram grubu mevcuttur katılıp bilgi alabilirsiniz.

Saygı çerçevesinde herkese kapımız açıktır.

• Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Millenicom'dan Comnet'e geçtim akşamları ping sorunundan dolayı şu anda herhangi bir ping problemim yok fakat birkaç siteye girmeye çalıştığımda cloudflare 1020 hatası veriyor DNS ayarladım statik ip aldım sorun çözülmedi mevcut statik ip adresim 200 ile başlıyor bunu 100 lü ya da farklı bir şeye çevirebilir miyim?

• Kablonetten Comnet e geçilir mi?
  • bertan1907 B kullanıcısına yanıt
    Hayır sadece VDSL ve fiber(türk Telekom) hattı üzerinden taşıma yapabilirsiniz.

• xgny58x kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Statık İP önce yani CGN havuzundan 100 ile başlayan IP alıyorsunuz STATIK IP geçtiğinde 212 dönüyorsun.

Comnet cloudflare dsn kullandığı için site bunu zararlı algılıyor.

Site yöneticisi ile konuşup güvenli listeyi almasını alması lazım. Kendi düşüncem ve kullanan arkadaşlarda yaşanılan sorunların çözüme kavuşmasını sağlayan öneriyi sundum sana emin değilim ama denemek lazım.

Facebook ve telegram grubuna girerek sorununu yazarsan yaşayan arkadaşlar daha iyi bilgi verirler

• ramazanjk55 R kullanıcısına yanıt

Hocam site yöneticisiyle konuştum datacenter olarak gözüktüğü icin giremiyorsunuz dediler İss değiştirmeden düzelmez dedi. VPN falan fayda etmiyor. Çözümü yok galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xgny58x kullanıcısına yanıt
    Statik ip vs çözmez sorununuzu. İster 100 ister 300 le başlasın ip fark etmez. Sonuçta ip aralığı comnetin olacak ve datacenter olarak görecek yine. Çözümü ya comnetin iss hizmetini datacenterdan ayırması yada karşı sitenin comnet ip aralığına izin vermesi.

• Türknetten geçiş yapmak istiyorum kayseride olup memnun olan tavsiye eden arkadaş varmı?

• Merhaba. Bu firma fiber hizmetini Türk Telekom altyapısı üzerinden mi yoksa Superonline altyapısı üzerinden mi sunuyor?

• krmakmn kullanıcısına yanıt

Hocam siteyle görüştüm datacenter IP’si olduğu icin yasaklı dedi comnet ayırmaz herhalde hocam.

• An itibariyle internet bağlantım kesildi var mı başka kesilen?

Edit: geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krmakmn -- 14 Mayıs 2021; 20:25:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krmakmn

An itibariyle internet bağlantım kesildi var mı başka kesilen?

Edit: geldi

Benim de bağlantı gitti İzmir'de

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.