Şimdi Ara

Coloud Star Wars Kulaklığı Hakkında Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.teknosa.com/kategori/ses-ve-goruntu/kulaklik-mikrofon/890/110260842/coloud-4090079-star-wars-light-speed-kulaklik

Merhaba arkadaşlar. Forumda aradım bulamadım o yüzden başlık açma gereği duydum. Bu kulaklıktan aranızda kullanan var mıdır? Fiyatı 50-60 tl gibi bir şey dnrda. Şekil olarak oldukça hoş duruyor acaba ses kalitesi olarak da memnu edici bir şeyler sunabilmekte mi bu kulaklık? Yardım ederseniz sevinirim, teşekkürler :)

• Bende bu kulaklığı almayı düşünüyorum otobüste falan kullanma amaçlı sesi iyimidir sıkıntı yaratır mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yardım

• test amaçlı dinledim kesinlikle tavsiye etmem ama yine de d&r da test edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: brsmzrk

test amaçlı dinledim kesinlikle tavsiye etmem ama yine de d&r da test edin

Ahh hocam ben de dnrda gördüm işte ama kapalı kutudaydı test imkanı yoktu o yüzden konu açayım dedim. Sanırım zaten kaliteli bir kulaklık olsaydı, hele star wars temalı bir kulaklıkken, bahsi olabildiğince fazla bir şekilde geçerdi. Yine de bir umut :)
  • Hocam ben bugün Teknosa'ya mp3 çalar alayım diyerek gittim, yanındahttp://www.dr.com.tr/Elektronik/Coloud-4090080-Star-Wars-OE-Kulaklik-Vader-Kirmizi/Ev-Elektronigi/Kulaklik-Mikrofon/urunno=0000000364529 bu kulaklığı da aldım.
    Gelirken telefonda dinledim, ortalama bir kulaklık parasını ne kadar hak eder muamma ama iş görür.
  • Kulaklık tam anlamıyla fos çıktı. Temassızlık yapmaya başladı alalı 24 saat olmadan yarın iadeye gidiyorum umarım sorun çıkmaz.

• dostum bunların 120db ve 114db olan modelleri var kutusunun üzerindekileri okumana bile gerek yok dışı parlaksa 120db matsa 114db
    120db olandan al keyfine bak

Coloud Star Wars Kulaklığı Hakkında Yardım

edit:2 senedir kullanıyorum hiçbir sıkıntısı olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhantomVII -- 18 Mayıs 2013; 23:03:06 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.