Şimdi Ara

Collezione.com'da 1 Alana 1 Bedava + BKM'de 20 TL iade! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
4
Favori
7.120
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az once 2 tane kalın kazagı kargo dahil 45 liraya aldım bekleyip gorucez
  • Diğer kampanyalar ile birleşmiyor. Sadece bkm iade var
  • herhangi bir ürünün altında iade-değişim bölümünde yazanlar

Dilerseniz koşulsuz iade hakkınızı kullanarak ürünlerinizi Yurtiçi Kargo aracılığı ile ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

İade ürün bedeli olan tutar kargonun tarafımıza ulaşmasından sonraki 10 gün içinde kredi kartınıza veya hesabınıza iade edilir.

Siparişinizde sorun yaşamanız durumunda (beden / kusurlu ürün / beğenmeme vb.) ürünlerinizi 30 gün içinde sitemizin “Yurtiçi Mağazalar” sayfasında belirtilen tüm şubelerimizden değiştirebilirsiniz.
  • hangi ürünleri aldınız link atar mısınız?

• iyi günlerde kullan. benm seçtklerm nasıl alınır mı sence
  • Tugi-uA kullanıcısına yanıt
    Eyvallah yesil ceket ve antrasit gomlek haric digerleri guzel duruyor
  • Bir alana bir bedava derken? Ayni urun mu yoksa baska bir urun secebiliyor muyuz? Alisveris sepetine ekledim ve 60 lira olan pantolon adeti 1 olarak gorunuyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuiNatioN

Bir alana bir bedava derken? Ayni urun mu yoksa baska bir urun secebiliyor muyuz? Alisveris sepetine ekledim ve 60 lira olan pantolon adeti 1 olarak gorunuyor?

İstediğin ürünü alabilirsin
  • quote:

Bir alana bir bedava derken? Ayni urun mu yoksa baska bir urun secebiliyor muyuz? Alisveris sepetine ekledim ve 60 lira olan pantolon adeti 1 olarak gorunuyor?

bende merak ediyorum bunu. aynı ürünse neden aynı gömlekten 2 tane alayım. farklı ürünse gider bedava olanın en pahalısını alırım. sanki deterjan satıyorlar, insan bir açıklama sayfası koyar siteye
  • quote:

Orijinalden alıntı: abays

quote:

Biraz daha açsana? nasıl seçiyoruz mesela? hani ona göre çıkıp banka kartına para yükleyeceğim, boşuna gitmek istemiyorum o yolu
  • BKM ilk alışveriÅŸ için olan iade kampanyası mı?????????

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BKM ilk alisveris icin 20 iade kampanyasi mi ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Biraz daha açsana? nasıl seçiyoruz mesela? hani ona göre çıkıp banka kartına para yükleyeceğim, boşuna gitmek istemiyorum o yolu

İstediğin ürünleri sepete ekle. En son yukarıda sepetime bas üstad, görürsün orada, 1 tanesi ücretli olur, 1 tanesi ücretsiz. Ekstra bir şey yapmana gerek yok

• quote:

quote:

quote:

quote:

İstediğin ürünleri sepete ekle. En son yukarıda sepetime bas üstad, görürsün orada, 1 tanesi ücretli olur, 1 tanesi ücretsiz. Ekstra bir şey yapmana gerek yok

Eyvallah hocam, fiyatlar guzel, birbirine yakın fiyatli urunleri secmek mantıklı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Eyvallah hocam, fiyatlar guzel, birbirine yakın fiyatli urunleri secmek mantıklı.

Yani o sizin zevkinize kalmış

• Hangi kargoyla gönderiyorlar, şube trslim alacağım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nétwork kullanıcısına yanıt
    faturada şöyle bir madde var
    "iade için gödnerilen ürünlerin kargo bedelleri gönderici tarafından , hasarlı ve kusurlu ürünlerin değişimi için yapılan gönderilerin bedeli collezione tarafından ödenecektir"
  • muratdem88 M kullanıcısına yanıt
    faturada şöyle bir madde var
    "iade için gödnerilen ürünlerin kargo bedelleri gönderici tarafından , hasarlı ve kusurlu ürünlerin değişimi için yapılan gönderilerin bedeli collezione tarafından ödenecektir"

bende kargo ücretini ödeyeceğim diye göndermemiştim
    iyi oldu söylediğiniz hemen geri yollayım zaten 3 al 2 ödeden almıştım 2 al 1 öde daha avantajlı oluyor :) yeniden sipariş veririm
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.