Şimdi Ara

ÇOKLU IP ADRESLERINI NASIL SAĞLARIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba elde etmek istediğim şey evimde çoklu ip adresleri mesela 30 bilgisayarım var diyelim 30una da farklı ip atamak istiyorum. Evimde sadece 1 tane modem var proxy ve vpn önermeyin lütfen. Statik ip almak için superonline yi aradığımda sadece 1 tane sunabiliyorlarmış bana istediğim zaman degisebilecegim aylik 40 60 arası ip gerekiyor. Bu işi nasıl çözerim yardımlarınızı bekliyorum. Bütçe sınırsız herhangi bir ürünü, hizmeti alabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selamlar @soybear

Bütçe sınırsız ise Metro Ethernet veya Radio Link internet almanız gerekiyor , sonrasında istediğiniz kadar ip bloğu alabilir kullanacağınız Firewall üzerinden istediğiniz cihazın istediğiniz public ip üzerinden internet erişimini yapmasınız sağlayabilirsiniz.

• evet metro ethernete baktım fakat ben bireysel bir kullanıcıyım bunun için kurumsal olmam gerekmiyor mu?
  • son kullanıcı olarak şu şekilde yapabilirsiniz. 1 tane vps kiralayıp üzerine firewall kurarsınız. buradan sonra her bir ip için 1 tane pppoe tunel oluşturursunuz sonra evinizde bir tane firewall kurarsınız evdeki firewall pppoe client giris ayarlarını yapıp 30-40tane ip elde edeilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: soybear

evet metro ethernete baktım fakat ben bireysel bir kullanıcıyım bunun için kurumsal olmam gerekmiyor mu?

Selamlar @soybear

Superonline vb Metro Ethernet sağlayıcıalrı ile görüşebilirsiniz illaki tüzel kişilik olma şartı arayacaklarını sanmıyorum Metro Ethernet kullanan müşterilerimiz hep kurum ancak isteyen son kullanıcılar da alabilir diye düşünüyorum.

• paraya kıyacaksan anlatayım yoksa şumuydu bumuydu uğraştırma

• Geç yanıt verdim biraz ama gerek kalmadı artık yeni gördüm mesajlarınızı teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.