Şimdi Ara

Çok Ucuza! Stattrak AWP Seçkin Yapım Minimal Wear

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Başlıktaki Skinim satılıktır. Skinin şuanki güncel en ucuz fiyati 255 TL. Eğer satışa koyup bu fiyattan satarsaniz Steam hesabınıza 220TL geliyor. İster satın ister kullanın kârdasiniz yani Benim istediğim fiyat 180 --> 160 --> 150 TL. İndirim yoktur. İyi forumlar.
    Not : Skinin fiyatına bağlı olarak fiyatı indiriyorum. Lütfen "Skinin fiyatı düşmüş daha indirim yok mu?" yazmayın. Zaten fiyatı indirmemin nedeni o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanSüperKahraman -- 3 Şubat 2021; 16:3:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 150 verebilirim hocam
  • dodoskan kullanıcısına yanıt
    Öldürmeyelim... Konunuza baktım kendiniz steam kodunuzu yüzde 15 indirimli veriyosunuz. Milletin konusuna gelip ölü fiyat veriyosunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanSüperKahraman -- 17 Ocak 2021; 19:39:15 >
  • steam cüzdan kodunu %15 indirimden fazla satan var mı acaba ?
    Hocam bunun Steam cüzdan kodundan farkını söyler misin peki? Steam cüzdan kodundaki 100 lira steame atınca 250 lira oluyor da benim mi haberim yok?

• ayrıca skinbarondaki fiyatlara bakın isterseniz
  • ya da bynogame'de skinler yüzde 40a kadar indirimle satılırken neden cüzdan kodu yüzde 5 indirimle satılıyor, çünkü piyasası farklı.
    Hocam skinbarondan bana ne? Fiyat belirlemeden önce Bynogameye baktım. Bir tane 205den bı tane 177den satılmış. Fiyatı da ona göre yazdım. Lütfen daha fazla kirletmeyelim konuyu. İyi günler

• ben teklifimi verdim, sataşan sizdiniz
  • fiyatı dediğim yere çekmişsiniz, 120 veriyorum ileride çekmeden satın isterseniz

160dan sattım. Başkalarını kaziklaman dileğiyle kardeşim. Ayrıca benim fiyatı düşürme sebebim satamamam değildi. Sen yazdığında ürün 260 lirayken 220-230a düştü. Bu düşüş sebebiyle fiyatı indirdim. Kimsenin parasında gözüm yok. Ürünün ederi neyse insanlardan da o fiyatı talep ederim. 120 demişsin. Eğer Skinin fiyatı 180-190 civarına düşse 120 de yapardım fiyati. Sen ürün pazarda 260 lirayken 150 teklif yaptın. Bu yaptığın ölücülüktur kardeşim. Başka açıklaması yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanSüperKahraman -- 14 Şubat 2021; 17:52:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UçamayanSüperKahraman

160dan sattım. Başkalarını kaziklaman dileğiyle kardeşim. Ayrıca benim fiyatı düşürme sebebim satamamam değildi. Sen yazdığında ürün 260 lirayken 220-230a düştü. Bu düşüş sebebiyle fiyatı indirdim. Kimsenin parasında gözüm yok. Ürünün ederi neyse insanlardan da o fiyatı talep ederim. 120 demişsin. Eğer Skinin fiyatı 180-190 civarına düşse 120 de yapardım fiyati. Sen ürün pazarda 260 lirayken 150 teklif yaptın. Bu yaptığın ölücülüktur kardeşim. Başka açıklaması yok

ölücülük değil, indirim olmasa alan olmaz skinini, alan arkadaş da fazla fiyat vermiş skin baronda 130 civarı var diğer sitelere bakmadım bile

• Ulan çok merak ettim baktım şu Skinbaron dediğin siteye. Stattrak Minimal Wear 1 tane ilan var, ona da 38 Euro yazmışlar. Hadi stickerlari güzel de, 10 euro düş. 28 euro. Ki Floatı bu skinin 14.9. Benim sattığım 8di. Nasıl 130 lira? 1 ay önce sırf beni sinir etmek için mi kaydoldun kardeşim sen bu foruma?

• Ahahha adami iyi susturdun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.