Şimdi Ara

Çok Ucuza İntel NUC5i5RYH i5 - 8gb - 128 m2 ssd - 500gb hdd

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ürün yurtdışından alınma jelatini üzerinde sadece sistem kuruldu kullanılmadı. Ofis için almıştık kullanmak nasip olmadı. ürün son derece seri ve güclüdür. Meraklıları bilir zaten.
    https://ark.intel.com/tr/products/83255/Intel-NUC-Kit-NUC5i5RYH

Ürün bu özelliklerine bakabilirsiniz Abd satış fiyatı 380 dolar amazondan bakabilirsiniz 1500 TL civarında. Tabiki intel nuc lardan ssd,ram ve hdd çıkmaz onları siz istediğiniz güçte takarsınız yani 380 dolara sadece cihazı veriyorlar. Ben ayrıca samsung m2 girişli 128gb ssd aldım. yine toshiba 500gb sata girişli hdd aldım ve son olarak 8gb kingston ram aldım taktım (notebook rami 1.35v) bunlarında fiyatına bakabilirsiniz.
    Ram: 350 TL
    m2 ssd: 350 TL
    hdd: 150 TL

sadece artı takılan parçalar 850 TL tutmakta.

hepsi için istediğim fiyat pazarlıksız 1500 TL... Hdd yi isteymeyen olursa çıkartırım 100 lira düşerim.

ihtiyacı olana çok çok iyi fiyat olmayanada güzel fiyat :)

Ayrıca yine ofis için aldığım kutusu vs. herşeyi duran jelatinleri üzerinde monitörde satılıktır.
    Modeli Dell SE2717H 27 '' 6ms 75Hz FreeSync (HDMI+ VGA) IPS Oyuncu Monitör isteyen olursa 550 TL den satılıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 1. Urunler sifirmi

2. 350ye m2 vatan satiyor

3. 1tb hdd 200tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SKRlllEX kullanıcısına yanıt
    zaten ben ilana sıfır fiyatlarını yazdım piyasadaki, satmak istediğim fiyatlar değilç ürünler sıfır bu arada jelatini üzerinde.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Ssdvkac pere peki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takipteyim. nakit tarla için revize olduğundan dolayı alınamıyor. Yoksa kaçmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.