Şimdi Ara

Çok Temiz Samsung C9 Pro ROSE GOLD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Manisa İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Çok Temiz Samsung C9 Pro ROSE GOLD
    Cihazim kutu fatura kulaklik fatura eksiksizdir garantisi 2 senesini yeni doldurmustur 16 mp arka 16 mp ön kamerasi 64 gb hafiza 6 gb ram ile orta ust seviye cihazdir telefonun alindigindan beri onunde jiletin vardir catlaklar jiletindedir alt ekranda en ufak kilcal cizik yoktur kozmetik acidan 10 ustunden 10 dur alicisina simdiden hayirli olsun Mantikli Takaslar kabul edilirÇok Temiz Samsung C9 Pro ROSE GOLDÇok Temiz Samsung C9 Pro ROSE GOLDÇok Temiz Samsung C9 Pro ROSE GOLDÇok Temiz Samsung C9 Pro ROSE GOLDÇok Temiz Samsung C9 Pro ROSE GOLDÇok Temiz Samsung C9 Pro ROSE GOLDÇok Temiz Samsung C9 Pro ROSE GOLD
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1850 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Manisa Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Samsung A serisi cihazların satışından sonra C9 Pro'nun piyasası 1300 TL ve altına düştü. Ne kadar temiz olursa olsun 1300 TL üstü değil piyasası. Temizlik 10/10 ise 1300, 10/7 ise 1000 TL. Satıcı istediği fiyattan satmak isteyebilir ama piyası da böyle ve her geçen hafta düşecek. Şuan malum sitede,temiz 10/10 yasa 10/9 kıvamında garantisi 2020'ye kadar devam eden 2 tane ilan var. Birinin 1299,birinin 1400 TL.
    Bir tane daha var garantisi bitmiş,az çizik var,1200 TL.
    Note c9 pro yazıp aratabiliir görebilirsin sitede.
    Şuan burada bu cihazı 1850 TL ile satışta tutmak ne kadar temiz olursa olsun gerçekten abartı.
    Bu forumun avantajlı fiyatlardan fırsat ürünler satılan bir yer olarak bilinmesi gibi bir misyonu olduğu için bunu yazarken çok rahatım ve karşı eleştiriyi dikkate almam. Forumu satıcı için değil alıcı için fırsata çevirme gayretindeyim. Takipcilerim de benden 2.elde satılık ürünler konusunda yorum bekliyor. Burada olduğum sürece bunu yaparım.
  • Samsung A serisi cihazların satışından sonra C9 Pro'nun piyasası 1300 TL ve altına düştü. Ne kadar temiz olursa olsun 1300 TL üstü değil piyasası. Temizlik 10/10 ise 1300, 10/7 ise 1000 TL. Satıcı istediği fiyattan satmak isteyebilir ama piyası da böyle ve her geçen hafta düşecek. Şuan malum sitede,temiz 10/10 yasa 10/9 kıvamında garantisi 2020'ye kadar devam eden 2 tane ilan var. Birinin 1299,birinin 1400 TL.
    Bir tane daha var garantisi bitmiş,az çizik var,1200 TL.
    Note c9 pro yazıp aratabiliir görebilirsin sitede.
    Şuan burada bu cihazı 1850 TL ile satışta tutmak ne kadar temiz olursa olsun gerçekten abartı.
    Bu forumun avantajlı fiyatlardan fırsat ürünler satılan bir yer olarak bilinmesi gibi bir misyonu olduğu için bunu yazarken çok rahatım ve karşı eleştiriyi dikkate almam. Forumu satıcı için değil alıcı için fırsata çevirme gayretindeyim. Takipcilerim de benden 2.elde satılık ürünler konusunda yorum bekliyor. Burada olduğum sürece bunu yaparım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 31 Temmuz 2019; 22:8:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ağzınıza yüreginize saglık foruma uygun fiyatlı şeyler oldugu için katıldım ve bir cok kez alışverış yaptım ama fırsatcılık yapan insanları görünce gercekten üzülüyorum mallarını hakettigin fiyatın üstüne koymak gercekten kötü bir durum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.