Şimdi Ara

cok pis item dupeliyorlar...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O kadar bot kunlanan oyuncu banlandi ama gold fiyatlari dusmeye devam ediyor.

Oray da 3 tane ayni manticore u pazarda gostermisti..%100 dupe yapiliyor oyunda.. ve bu dupeden elde ettikleri itemleri satip ucuz ucuz piyasaya gold suruyorlar..

Diablo 3 yalan oldu...

Pvp dende ses soluk yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gelu -- 2 Ocak 2013; 23:14:53 >

• eleştirken karşılaştırdığın oyunu bir öğrensen daha iyi olurhttp://www.cheatcc.com/pc/torchlight2cheatscodes.html#.UOR_cG_ZaGU ha evet torchlight 2 çok güzel oyun online da oynadım ama hile yok demek bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmaktır
  • LoL
  • leorics signet te dün akşamdan beri manyak bir hareketlilik var aynı ürünler artıp duruyor
    hemen satışa konup piyasa yükseltiliyor
    sonra 15-20 tane 1-3 m arası açık arttırma yapılıyor sona doğru 14m gidecek yüzükler 16-17 den satılıyor hem dupe hemde arttırmada bir hile var
    alacaktım vazgeçtim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yurki

eleştirken karşılaştırdığın oyunu bir öğrensen daha iyi olurhttp://www.cheatcc.com/pc/torchlight2cheatscodes.html#.UOR_cG_ZaGU ha evet torchlight 2 çok güzel oyun online da oynadım ama hile yok demek bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmaktır

bu hileler online calisiyormu peki ?
  • Ben tavsiye etmiyim ozaman

Az once denedim itemin ustunde kocaman cheat item yaziyor.Bunlar ile nette oynamaya imkan yok..Single playerda kendi kendine oynamak istersen o baska..Ama en saglam itemleri kendine yazdirip online pvp ye girebilcegini zannetmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gelu -- 2 Ocak 2013; 23:24:24 >
  • bu girildiği gerçeğini değiştirmez oyunda bir koruma sistemi yok sadece dediğin gibi cheat item tarzı şeyler yazıyor yada online da karakter adı sarı oluyor serverdan atılmazsan oynamaya devam edersin bu kadar basit
  • Dupe itemlerin üzerinde cheat item tarzı şeyler boşuna yazmıyor arkadaşlar bu dupe olayını dert etmeyin.O itemler ve itemleri kullanmıs ya da bulundurmus karakterler elinde sonunda ban yicektir.Yani blizzard bu konuda zaten yapacagını simdilik yapmıs itemlerde mühür gibi birsey var belli oluyorlar.Bu itemler ilerde silinecektir daha önce de silindi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: delgado101

Dupe itemlerin üzerinde cheat item tarzı şeyler boşuna yazmıyor arkadaşlar bu dupe olayını dert etmeyin.O itemler ve itemleri kullanmıs ya da bulundurmus karakterler elinde sonunda ban yicektir.Yani blizzard bu konuda zaten yapacagını simdilik yapmıs itemlerde mühür gibi birsey var belli oluyorlar.Bu itemler ilerde silinecektir daha önce de silindi.

sen cok beklersin

d3 de henüz item silinmedi ve dupeden ban yiyende duymadık
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterMMORPG

quote:

Dupe itemlerin üzerinde cheat item tarzı şeyler boşuna yazmıyor arkadaşlar bu dupe olayını dert etmeyin.O itemler ve itemleri kullanmıs ya da bulundurmus karakterler elinde sonunda ban yicektir.Yani blizzard bu konuda zaten yapacagını simdilik yapmıs itemlerde mühür gibi birsey var belli oluyorlar.Bu itemler ilerde silinecektir daha önce de silindi.

sen cok beklersin

Sen ne demeye ikide bir gelip millete akıl vermeye kalkıyon burada. Kendin ban yedin diye milletin zevk aldığı oyuna çamur atıyon? Git pokomonunu oyna...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hellmarch

quote:

quote:

sen cok beklersin

Sen ne demeye ikide bir gelip millete akıl vermeye kalkıyon burada. Kendin ban yedin diye milletin zevk aldığı oyuna çamur atıyon? Git pokomonunu oyna...

arkadaşa katılıyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

sen cok beklersin

arkadaşa katılıyorum

dediklerim dogru degilse niye sinirleniyorsunuz

• "Düpe (Dupe) düz hile yapıyorlar" diyorsun yani... :) Böylece düpe (dupe) nin den nereden geldiğini öğrenmiş oldu arkadaşlar. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GARYOSAVAN -- 3 Ocak 2013; 9:12:11 >
  • Valla dupe yi sadece duymuşluğum var.
    Geçenlerde 25m luk taşlar dupelendi alabilen alabildiği kadar alsın dediler alanlar zengin oldu.
    Aynı şekilde silahlardada var diyorlar. Cheat yazdığınıda ilk kez şimdi öğrendim.
    Bu dupe olayını biti açıklayabilirse sevinirim. Nasıl yapılıyor nasıl anlaşılıyor?
    Adamlar bu itemlerle çatır çatır oynuyor pvp çıktığı zamanda oynayabilecek gibi görünüyor.
  • sadece başlığa bakıp yorum yapınca başlıkta daha temiz dupe yapılması gerektiğine dair öğütler varmış gibi hissediyor insan :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sen cok beklersin

arkadaşa katılıyorum

dediklerim dogru degilse niye sinirleniyorsunuz

ceFurkan sen misin?
    Zamanında WoW bölümünde trolllük yaptın rezil ettik bölümden savdık seni, şimdi de burda mı başladın?

• arkadaslar ortada bir yalnis anlasilma var cheat item yazdigi oyun torchlight2 , diablo3 degil.

Diablodaki kopya itemleri anliyamazsaniz.Ancak d3progressden gorebilirsiniz iteminizden kactane ve kimde oldugunu..
  • valla ne dupeden ne bottan nede cizmeden anlarım :p düz ara oynuyorum artık bozuk mal kakalarlarsa sansımıza ama sucsuz yere banlanırsak uzulurüm bunu anlamanın kolay bir yolu yokmu acaba..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dupeden banlanan filan yok.... kafanızı rahat tutun. Blizzard bundan çok kazanıyor... çok derken yani ÇOooooooooooooook....

benim listemdeki eleman zilyoner oldu. Enson(dün akşam) 68 milyar goldu vardı. ve hepsini dupeden kazandı... ve hala oynar. Gerçi en 1 hafta sonra dün girdim eleman hala oynuyor.(arada susbended yediyse bilemem)

dupe lu item silinme diye birşey de yok. yani ben hiiiiç duymadım.... online oyunlarda dupe olayı oldumu oyunun cıvkı çıkar... bence blizzard eu1 us1 asian1 diye ikinci server açmalı ve isteyen herkes orada sıfırdan başlamalı... tabiki dupe sorununu adam gibi fixledikten sonra
  • Dün orjinal Torchlight II alıp dediğiniz hileleri denedim, hepside çalışıyor ancak itemin üzerinde "cheated item" yazıyor kırmızı ile. Trade etmeniz mümkün değil. Karakterin hileli olup olmadığını ise anlamak nasıl mümkün olacak onu bilmiyorum. İlk gece hilesiz 33 level Engineer kastım max level 100 oluyormuş onuda görmüş oldum. :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.