Şimdi Ara

ÇOK ÖNEMLİ YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar eşimin işi gereği İstanbul'a taşınmamız gerekiyor semt konusunda yardımınıza ihtiyacım var eşim işi gereği gazi mahallesine gidecek bende 4. levent te gidip gelmem gerekiyor ev uygun fiyatlı ve özellikle eşiminin iş yerine ulaşımın kolay olduğu temiz bir semt önerebilirmisiniz ... şimdiden yardım eden etmeyen herkese teşekkürler

• Valla hocam en dandk evler artık neredeyse 1000 ytl allah kolaylık versin
  • Öncelikle merhabalar.Ben size tam yardımcı olamayabilirim belki ama aklınızda ev için düşündüğünüz kira bedelini ve yaşamak istediğiniz yeri biraz daha ayrıntılı anlatırsanız size daha net yardımcı olabilir arkadaşlar.Ben Sarıyer'de oturuyorum.Burada kiralar merkezde 100 m2 bir ev için aşağı yukarı 800 900 ytl civarıdır.Ve Levent'e minibüsle trafikli 45dk trafiksiz 20dk dır:).Ayrıca şuan yapımı devam eden bir ağır metro projesi de var.O bittiğinde Maslağa kadar 15-20 dk da gelirsiniz minibüsle.sonra levent 5 dk zaten.Gayet hoş ve güzel ve eskisi kadar olamasa da sakin bir yerdir Sarıyer.Eğer Sarıyer sırtlarında bir yer düşünürseniz daha uygun fiyatlarda bulabileceğinizi düşünüyorum.Umarım elimden geldiğince yardımcı olabilmişimdir.Bu arada nereden geliyorsunuz? sadece merak

• gazi mahhallesi poff oturulmaz oralarda
    levent desen 500'e zor ev bulursun
    belki gültepe den falan bulursan daha iyi olur.
    ist genelinde 500-9999 arası değişiyo
  • vallaha oraya en yakın ve semt olarak un uygun yer küçükköy; 500 evler ; poligon caddesi felan oralara baka bilirsin daha önce nasıl bir semtte oturduğunu bilmiyorum ama öle çok bişeyler bekleme buralardan ama gazi mahallesine en yakın ve ulaşım olarak en doğru yerde burasıdır hee 4 levente biraz uzak olabilir ama herhalde vasıta da tek olarak bulabilirsin sanıyorum bak şimdi aklıma geldi kartal tepede olabilir ama tekrar söylüyorum buralar biraz varoşdur ama çok öle düşündüğün gibi değil yani benim tavsiyem
  • arkadaşlar Ankara yenimahalleden geliyorum istanbula burası ankaranın orta üzeri bir semtidir yani güzel merkezi ve ulaşım problemi olmayan biryeri yardımlarınız için teşekkür ederim yorumlarınızı bekliyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.