Şimdi Ara

Çok kısıtlı bir bütçeyle sistem topladım birkaç sorum var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

i5 6400
    asus h110m
    kingston 16 gb(2x8) 2133
    zotac gtx 1050ti oc
    tx k3 400 w
    hdd var

2246 tl sinerji

Amerikada bir tanıdığım yakın zamanda Türkiyeye gelicek.İşlemci veya ekran kartından birini oradan getirtmeyi düşünüyorum.Ekran kartının Yurt dışı fiyatı 492 tl yapıyor burada 675 tl.Yurtdışından getirtmemin bir mantığı olur mu diğer vergiler eklenince ?

Birde bu sisteme zar zor para buldum.Evde eski bilgisayarımdan kalma bu monitor var.

https://www.amazon.co.uk/d/bc7/Samsung-SyncMaster-940BF-LCD-Monitor-response-time/B000FM7DOE

Monitor çağ dışı kabul ediyorum.Araştırdığım kadarıyla düz mantık olarak çöz düşünce fpsnin yükselmesini bekliyoruz.Birkaç sitede okuduğum kadarıyla çöz düşünce işlemci üzerine yük bindiği için işlemciden dolayı darboğaz yaşandığını söylüyor bunun hakkında ne diyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kagann. -- 3 Ocak 2017; 0:22:52 >

• Bu işlemci bu ekran kartıan darboğaz yapmaz. Ama evet bu monitörün maksimum desteklediği çözünürlükte fps düşüşleri kesin olur diye düşünüyorum. Gerçek performansını almak istiyorsanız En az 1600*1200 bir monitör lâzım. Ama tavsiyem 1920*180p en az. Kart Gtx 1050Ti. Kaldı ki kötü bir kart değil ve FullHd de performansı daha iyi olacaktır bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.