Şimdi Ara

Çok kararsızın sony dz-840 / sony bdv-e690 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
4.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Herkese merhaba bende bdv-e690 aldım ve benim de modemim uzak.Bu sistemde iphone ve bilgisayarda ki müzikleri kablosuz bir şekilde açmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim ?

Ayrıca kendi wifi modemi olmadığından acaba playstation 3'ün internetini kullanabilirmiyim ps3 ile sistemi lan ile bağlasam ?
  • slm.

cihaza wirelless adaptor takılabilir. çünkü wifi ready yazıyor.
    peki cihazdan memnun musunuz? sesi, kullanım esnekliği nasıl?
    lg 1100 re ile bunun arasında kaldım. e690 fiyatı 840 tlye inmiş.
    ses konusunda sonyden şüphem olmaz. ama smart özelliği ve usb film oynatma performansından şüpheliyim.

zamanında uyduruk markalar bile divx oynatırken markalılar oynatmaz, kopya dvdlerin yüzüne bile bakmaz, orijinalleri bile secerdi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemka2012

slm.

ses konusunda sonyden şüphem olmaz. ama smart özelliği ve usb film oynatma performansından şüpheliyim.

zamanında uyduruk markalar bile divx oynatırken markalılar oynatmaz, kopya dvdlerin yüzüne bile bakmaz, orijinalleri bile secerdi :)

merhaba ben daha yeni aldım bu konuda bir şey diyemem ama cihaza takacağım wirelless adaptörlerin geneli windows işletim sistemine göre ses sistemine uyum sağlar mı ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilters

quote:

Orijinalden alıntı: cemka2012

slm.

merhaba ben daha yeni aldım bu konuda bir şey diyemem ama cihaza takacağım wirelless adaptörlerin geneli windows işletim sistemine göre ses sistemine uyum sağlar mı ki ?

servise veya müşteri hizmetlerine sorun.
    ya uyumlu marka modelleri söyler yada servisten sony adaptoru satın alın derler ;)

• Sony BDV-E690 Ev Sinema sistemini En uygun Fiyata Kargo Dahil Bulacağınız Link Aşağıdadır

http://www.arcesdtm.com/Sony-BDV-E690-Ev-Sinema-Sistemi,PR-4485.html
  • Bende Sony bdv 690 ses sistemini aldım. benim sıkıntım şu, mkv filmlerde alttazısı türkçe karakter desteklemiyor ve yazı şekli bozuluyor?
    sizce bu nereden ayarlanabilir???
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustrix

Bende Sony bdv 690 ses sistemini aldım. benim sıkıntım şu, mkv filmlerde alttazısı türkçe karakter desteklemiyor ve yazı şekli bozuluyor?

Tüm mkv filmlerde mi yapıyor ve altyazı filme gömülü mü?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: manolpan

quote:

Bende Sony bdv 690 ses sistemini aldım. benim sıkıntım şu, mkv filmlerde alttazısı türkçe karakter desteklemiyor ve yazı şekli bozuluyor?

tüm mkvlerde yapıyor. Türkçe karakterlerde kiril yunan alfabesine dönüştürüyor. Bende lg tv var aynı filmlerde altyazı dil seçeneği var onda seçimi türkçe yapıp düzeltiyordum ancak Sony de bunu bulamadım.
    Ayrıca subbıtıle seçeneğini basarak altyazı kodu değişiyor ancak bir düzelme yok.

• quote:

quote:

quote:

tüm mkvlerde yapıyor. Türkçe karakterlerde kiril yunan alfabesine dönüştürüyor. Bende lg tv var aynı filmlerde altyazı dil seçeneği var onda seçimi türkçe yapıp düzeltiyordum ancak Sony de bunu bulamadım.
    Ayrıca subbıtıle seçeneğini basarak altyazı kodu değişiyor ancak bir düzelme yok.

Cihazın kullanma kılavuzuna bir göz at.Tam hatırlamıyorum ama ayarlar kısmında bir yerlerde Türkçe altyazı desteği için 1538 nolu kodu girmen gerekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Cihazın kullanma kılavuzuna bir göz at.Tam hatırlamıyorum ama ayarlar kısmında bir yerlerde Türkçe altyazı desteği için 1538 nolu kodu girmen gerekiyor.

tamamdır bir deneyeceğim.
    bilmediğimden soruyorum, bu dlna iphone5'de var mı???
    kutudan iphone 4 girişli aparat çıktı ama 5 içn birşey yok. ayrıca internet için vireles adaptör nerden bulunabilir?

• arkdaşlar merak ediyorum güncellemeler ile altyazı sorunu düzeldi mi?
  • Crossruff C kullanıcısına yanıt
    Alt yazıyı filmin içine monte ediyorsun dostum programı var

• Cihazın kumandasının modeli hakkında bilgisi olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.