Şimdi Ara

Çok kararsız kaldım, yardım lütfen.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    HTC Desire 820
    HTC One E8
    Sony Xperia C4
    Sony Xperia M5
    Sony Xperia XA

Bunlardan birini veya birkaçını kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

5 inch 5.5 inch arası büyüklüğünde.

Benim için önemli olan şeyler en başında kamera kalitesi ^^ selfie çekmeyi seviyorum.
    Uzun süre kullanımda bile akıcı olması 2-3 sene beni götürmeli dolayısıyla dayanıklı malzemeden üretilmiş bir telefon olmalı.
    Sony ve HTC telefonların görünüşleri çok hoşuma gidiyor açıkcası diğer marka ürünlerle ilgilenmiyorum.
    Zenfone 2, LG G4 ve Samsung modellerini düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zenperest -- 12 Temmuz 2016; 10:16:15 >

• Zenperest kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Eğer ki selfie düşkünüyseniz XPERIA C4 tercihiniz olmalı. Gerçekten tam bir selfie telefonu zaten sitesine girerseniz de yazar orda selfie telefonu şeklinde. Diğer özellikleri de gayet iyi, 2 GB RAM, 13 MP ana kamera vb. Sony Xperia C4'ün sizi yarı yolda bırakacağını düşünmüyorum. Selfie kamerasında çok özel lensler kullanılmış. Bu yüzden işini fazlasıyla görecektir ve çok satılan bir model olduğundan dolayı büyük ihtimal telefonu güncel tutacaklar ve 6.0 Marshmallow güncellemesi gelecek. Gerçekten kaliteli bana güvenebilirsiniz ancak bir daha düşünmekte fayda var bol bol araştırman gerek. Bir kişinin yazısıyla olmuyor bu telefon işleri. Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreucan0660 -- 12 Temmuz 2016; 18:52:45 >
  • Zenperest kullanıcısına yanıt
    Gm5 ... Selfi kamerası özellikle muhteşem. Tam bir fiyat performans teleonu. 3gb ram 32 gb dahili hafıza... Saf android akıcılıgını zaten hiçbir yerde bulamassın. VE 2 yıl boyunca güncellemeleri ilk alacak olan telefon ki yazılım işini 2 yıl boyunca google yapıyor...

ARadıgın özelliklerin hepsi var bence
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    selamlar hocam , ben pek telefondan anlamam , froumlarda yazılanları okdum da gm5 sanki 1 tık önde gbi, oyun felan oynamam yapacağım seyler nette gezinme,video sosyal medya felan ,, bunun için yeterli mi gm5 ? sarj vb için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bytunga050 -- 13 Temmuz 2016; 13:55:26 >
  • Peki ikinci el HTC Desire Eye sıfıra yakın gibi çiziksiz sorunsuz ve Ocağa kadar garantisi devam etmekte olan bir cihaza 900 TL verilir mi? Alsam mı?
  • Gm falan cin teleronlarini gecin

C4 kullaniyorum memnunum oneririm 1yili gecti sikinti yok stabil arayuz ve aktif kullanimda yeten batarya uzmedi

http://shiftdelete.net/sony-xperia-c4-en-iyi-selfie-telefonu-secildi-61156

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok çok yeterli... Wif ile kullanırsanız 1,5 gün belki daha fazla yeter. gile biraz fazla şarj gidiyor 4,5 g ile gayet verimli... @bytunga050

Snapdragon 801 işelmci Adreno 330 ekran kartı 4 çekirdek 2 gb ram 16 gb hafıza 2014 cıkıslı telefon ve 2400 mah batarya ile o parayı sizce hak ediyormu şu günde... HEleki 2400 Mah batarya o telefon ilk çıtıgında bile en çok eleştirilen yanıydı neredeyse 2 yıllık bir telefonda o batarya ile günde 3 defa şarja takarsınız. 6 aylık garantisi kalmış o cihaza 900 tl vermek yazıktır günahtır diyorum... @Zenperest

Japonlar dandik telefonlarını ucuza sattıgı zaman ÇİN TELEFONU Geçin deriz bizde... 16 gb dahili hafıza, 2 gb ram, Mali-T760 MP2 ekran kartlı , 2600 mah batarya var ama hızlı şarj olmayan 2,5 3 saate ancak şarjı dolan c4 ü kalkıp 1100 - 1200 tl ye satıyorsan , Android 7 cıkmak üzere sen hala Android 6 güncelleştirmesini vermediysen Çİnli minli diye b.k atmıcan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskurrr -- 13 Temmuz 2016; 19:06:11 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.