Şimdi Ara

çok ilginç bir 2. ekran sorunu ! işin içinden çıkamadım :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba . aşağıdaki resimde görüldüğü gibi ss aldığımda bile 2. ekranın görüntüsü var , CCC dede 2. ekran algılanmış görünüyor ancak tv de görüntü yok . nasıl bir olay çözemedim :(

• tv nin kendi içinde pc bağlantıları için ayarı oluyor oradan bir şeyler yaptın mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.g.r.e.s.i.f

tv nin kendi içinde pc bağlantıları için ayarı oluyor oradan bir şeyler yaptın mı

normalde tum kaynaklar bu sekılde gorunuyor ancak sadece uydu acık ve o gorunuyor . pc baglıyken 2. gırıs PC olarak cıkıyordu cıkmıyor ancak ss alınca goruntu var

• ben çift monitör yapmadım da pc yi tv ye bağlamıştım ve yeni aygıt ekleden yapmıştım işlemleri. tv de baktım şimdi bilgisayar diye kaynaklarda gösteriyor. tv nin kullanım kılavuzunda mutlaka vardır nasıl pc ekranı olacağı olarak kullanılacağı. tv marka ve model yazarsanız kullananlar yanıt verebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.g.r.e.s.i.f -- 28 Ekim 2013; 18:14:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.g.r.e.s.i.f

ben çift monitör yapmadım da pc yi tv ye bağlamıştım ve yeni aygıt ekleden yapmıştım işlemleri. tv de baktım şimdi bilgisayar diye kaynaklarda gösteriyor. tv nin kullanım kılavuzunda mutlaka vardır nasıl pc ekranı olacağı olarak kullanılacağı. tv marka ve model yazarsanız kullananlar yanıt verebilirler.

samsung ama modelını bılmıyorum malasef . ancak su var kı laptop bagladıgımda goruntu gelıyordu yazılımsal bır sıkıntı oldugunu dusunuyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.