Şimdi Ara

çok fonksiyonlu yazıcı tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba hayırlı günler olsun. Forum donanım da yeni değilim , eski kullanıcı hesabımı unuttum yeni hesap açayım dedim.

Sormak istediğim ise siz değerli arkadaşlara çok fonksiyonlu yazıcı almak istiyorum. evimde canon mg7150 6 kartuşlu var fakat bunu kardeşime hibe edeceğim bende kendime yeni bir tane alacağım buna istinaden bana önereceğiniz bir yazıcı var mı.? bu arada ben fotografçılık ile de ilgileniyorum çıktı alıyorum pürüzsüz ve net fotoğraf çıktıları almak istiyorum .

örnek olarak dün bir baktım epson L4160 gözüme ilişti bu makine nasıldır.? Ya da sizlerin önereceği bir makine varsa ona da bakabilirim.

Şimdiden teşekkür ederim.

• Bütçeniz elveriyorsa Epson L8xx veya L71xx modellerine bakın, fotoğraf amaçlı kullanım için.
  • murat3807 M kullanıcısına yanıt
    sanırım L 7180 dan bahsettiniz . 4300 tl civarında baya yüksek bir fiyat ama sorunsuz ise düşünülebilir aslında bir de L 850 mi hocam
  • bozkurt95 B kullanıcısına yanıt
    L7180 A3 destekli yazıcı, L7160 ise A4.

L850 de A4.

L71xx serisinde 5 renk mürekkep var. Siyah mürekkep 2 çeşit olup biri fotoğrafa özel siyah mürekkep.

L8xx serisinin avantajı ise 6 renkli olması.

Önceliğinizin fotoğraf olduğunu kabul ederek bu modelleri önerdim. Günlük çıktılar ağırlıktaysa bunlara yazık olur.

L71xx sersi yeni ama L8xx serisi uzun süredir piyasada ve bolca kullanıcı yorumu bulabileceğiniz bir seri.
  • murat3807 M kullanıcısına yanıt
    vermiş olduğunuz bilgilerden ötürü çok teşekkür ederim.
  • bozkurt95 B kullanıcısına yanıt
    Önemli değil, umarım doğru yazıcıyı bulursunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.