Şimdi Ara

Çok fazla film izledim ve çoğu aklımda yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • özellikle korku türünde 300'ü aşkın film izledim. ve en iyi 10 filmini seç desen seçemem. hatta bazen izlediğim ffilmi unutup tekrardan açtığım bile oluyor. sonradan fark edip kapatıyorum.

korku türüne %80 hakimim. ama aklımda çoğu yer edinemedi. sebebi çok fazla izlemem mi yoksa filmlerin dandik olması mı kararsızım.

• Her anı hatırlamak mümkün değil. Hafıza , olayları seçerek depolar. Önemli , dikkat çekici noktalar depolanır. Kimisi az , kimisi biraz daha fazla hatırlar. Demek ki hatırlayamadıklarınızı depolama ihtiyacı hissetmemiş beyin. Bunun sebebi de ya film dandikti ya da sizin yeteri kadar dikkatinizi çekmedi.

Nadiren de olsa ben de bazen bir filmi izlediğimi unuturum. Fakat genelde üzerinden çok zaman geçen yapımlardır ya da izlerken beni sıkacak kadar boş bir filmdir.

Yüzlerce (ya da bazılarımız gibi binlerce) filmi hatırlamak kolay değil. Hem hatırlasak ne işimize yarayacak
  • bende zamanda yolculuk film ve dizilerinde hakimim oneri bir dizi soyleyim ornegin 22.11.63 izleyin.oyle her dizi ve filmi onermem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.HIGHER bu da

• film tavsiyesi arkadaslar

• icheckmovies sitesini kullanıp izlediğin filmleri çekleyebilirsin. Böylece izledim mi izlemedim mi diye tereddüte düşmezsin.
  • icheckmovies kullanın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.