Şimdi Ara

Cok detayli bir site yazilimdan iyi anliyorum diyenler okusun lutfen...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Konunun amacini ozet olarak geciyorum.Detayli kismini sadece ilgilenenler okur buyuk ihtimal.

Site yaptirmayi dusunuyorum ve bu sitede yapilacak islem satis pazarlamadan cok kitleye ulasmak bolgesel olarak olacak mobil uygulama entegrasyonuda olmali ayni zamanda.

Izmirli oldugum icin izmir genelinde baslamayi dusunuyorum sistemin baslangic seviyesi suan kafamda olustu fakat ekip arkadaslarimi bulabilirsem onlarin fikirleriyle dahada ileri daha yenilicikli bir hale getirmeyide cok gormem yani.Sistem su sekilde olacak izmirde bulunan firmalarin kendilerine ait bayi hesabi ve urun siniri olmadan stoklarini hazir bir sekilde internet uzerinden tum izmir ilinde yadayan kisilere ulastirabilmeleri.ornek olarak bir ayakkabi firmasinin yeni urunlerini ve modellerini civarda bulunan ayakkabi dukkanlarinin firma firma gezmek yerine sistem uzerindeki panelden yeni urunleri takim olarak direk bizim araciligimiz ile satin alabilmesi.ornek 2 olarakda ev sahibinin emlakciya evini vermek zorunda kalmadigi veya ev tutacak kisinin evini bu sistem uzerinden kolayca bulmasini saglayabilmek sistem size sahibindeni animsaticak fakat sahibindendeki gibi 1 yayindan sonraki yayinlara 100tl ek ucret alinacak bir kanalin olmamasi bu sistemde ben varim calisabilirim diyen arkadaslar yada sadece oneri niteligindeki yorumlarinizi yaparsaniz sevinirim.konuyu daha detayli bir sekilde anlaticam suan telefondan yaziyorum bilgisayarima gecince duzenliyecem.Simdiden tesekkur ederim haberlerinizi ve yorumlarinizi bekliyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.