Şimdi Ara

cok defa sorulmustur, heryeri okudum ama kafam dahada karisti e6750 vs q6600

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ozur dileyerek bir konuda ben aciyorum bununla ilgili. FIlght SImulator X icin hangi islemciyi aliyim. Yarin alacagim ama hala karar veremedim kafam daha da karisti.
    Q6600 mu e 6750 mi? Kimileri FSX quad core u destekliyor diyor kimisi desteklemiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DKaya -- 24 Ocak 2008; 4:37:12 >

• Ben imzamdaki sistemle 1024x768 herşey ultra high ort. 20fps
    ile oynuyorum.
  • arkadaşım,artık gelecege bakmak lazım şu an ben Q6600 aldım,eger maddi durumda sorun yoksa sizde Q6600 alın,

ben memnundum,şu an sattım gene topluyorum,ekran kartları çıkınca
  • gelecek ve q6600 konsuunda haklisi hocam ama dual core lar hala oyunlarda daha verimli diyorlar.

hadi bunlarida gectim bide basimiza e8400 cikti. ustune e8500 var. ikisi arasindada 100 dolar fark. ben iyice kayboldum bu isin icinde...:)
  • başlığınızı düzeltin, yoksa konunuz kilitlenicektir...
    kolay anlaşılabilir başlıklar yazın...

işlemci olarak bir aciliyetiniz yok ise 45nm bekleyin
  • acelen yoxa biraz bekle derim e8400 stoklara girince testlerine bak hem belki 8400 stoklara girince q6600 ında fiyatında bi deyişiklik olabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: AoeN_FluX

acelen yoxa biraz bekle derim e8400 stoklara girince testlerine bak hem belki 8400 stoklara girince q6600 ında fiyatında bi deyişiklik olabilir

aynen acelen yoksa 1-2 hafta bekle hem daha performanslı bi işlemci alırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zortul -- 23 Ocak 2008; 17:09:23 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.