Şimdi Ara

COK COK COK COK OCK GÜZLE TKAS BENCE........!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
0
Favori
2.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • +7 LYCOA NSTAF BİDE MAGE DD 25 92 İNT VERDİM +3 SKE BLE TALIDIM ARSTE :d

• ya yuru git aksam aksam ss goster once ole yazmakla olmuyo +3 ske belt mis :S:S:S:S:S daha neler duycaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: aresligenc

+7 LYCOA NSTAF BİDE MAGE DD 25 92 İNT VERDİM +3 SKE BLE TALIDIM ARSTE :d

senin charının nick neydi
  • Güzel takas ss versen inanıcam ama
  • hiçbizaman bunu demedim ama
    ss wermediğin sürece asla inanmam !!
  • ss verse bile inanmayın hangi mal artı 3 ske belt bulmuşta böle takas yapıyo
  • ss koymadan kimse inanmayacak
  • bakın Allah aına ss ykoymayı bilmiyom baan öğretin koyam iannın ki bilmiyom ares 1 surkentlii pm atın gsöterem
  • ya +3 ske belt i bulan adam nasi bi zihniyetle bulup ole bi takas yapmstr buna akil ermez ama dupe tur ole bi takas yapmissan bile ki yaptiginada inanmiyorum ss yok
  • öncelikle oyunda sağ üstteki prt sc yani print screen tusuna bas sonra painti ac ctrl+ v yap resmi jpeg olarak kayden ardındanwww.imageshack.us adresine gir resmi upload et ve en alttaki direct link i buraya koy...
  • a 1 gelin gösterem walalah anlamıym ss den :D yada msn verin gsöterem inanmayan arkadaslar
  • gelin a 1 gösterem bi arkadas gelsin işte inanmayanalra sölesin pls:D
  • önce oyunda sağ sayısal tuşların sağ üst köşesinde bulunan( - ) tuşuna basıyorsun oda knightonlineni bulunduğu klasöre kaydoluyor sonra orayı açıyorsun soldan file save (A) ya basıyorsun oda knightonline klasörüne resim dosyası olarak kaydoluyor sonrawww.imageshack.us a giriyorsun oradan resmi buluyorsun seçiyrsun sonra host it yada upload a tıklıyorsun sonra sana bir link veriyor onu geliyorsun buraya copy paste yada kopyala yapıştır yapıyorsun gerisini anlatmama gerek yoktur umarım...

• quote:

Orjinalden alıntı: PhSiKoPaThH

öncelikle oyunda sağ üstteki prt sc yani print screen tusuna bas sonra painti ac ctrl+ v yap resmi jpeg olarak kayden ardındanwww.imageshack.us adresine gir resmi upload et ve en alttaki direct link i buraya koy...

evet en alttaki linki buraya koy
  • Nedense +3 uniq item alanlarin hepsi ss koymayi bilmiyor

• Sen bizi güldürdun Allahta seni güldürsün kardeş....

• güzel takas da hani nerde :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: PLATINIUM

ss verse bile inanmayın hangi mal artı 3 ske belt bulmuşta böle takas yapıyo

+1
  • size kendimi nasıl inandıracam siz dalga geçin görürsünüs en geç öğrenecem wallahi öğrenecem
  • quote:

Orjinalden alıntı: aresligenc

a 1 gelin gösterem walalah anlamıym ss den :D yada msn verin gsöterem inanmayan arkadaslar

HASAN.4321@hotmail.com ekle
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.