Şimdi Ara

COK BUNALDIM, GELIN DERTLESELIM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
1.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İstanbul'un yaşanmayacak derecede kötüleştiğini iddia eden solcular konusu. Gerisi de hayal dünyası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

İstanbul'un yaşanmayacak derecede kötüleştiğini iddia eden solcular konusu. Gerisi de hayal dünyası.

?
  • Siyasi anlamda yapının bozulması sosyal haytın bittiği anlamına gelmiyor. Hele ki istanbul gibi bir yere geliyorsanız 3-4yıl öncesine göre değişen pek bir şey yok. 10yıl olsa anlarım da 3-4yılds ne kadar değişebilir ki? Bence biraz abartıyorsunuz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Dabster

Siyasi anlamda yapının bozulması sosyal haytın bittiği anlamına gelmiyor. Hele ki istanbul gibi bir yere geliyorsanız 3-4yıl öncesine göre değişen pek bir şey yok. 10yıl olsa anlarım da 3-4yılds ne kadar değişebilir ki? Bence biraz abartıyorsunuz :)

Hocam asil olay degismesi degil. Ben Istanbul'dayken evim oradaydi, arkadaslarim, cevrem oradaydi, bir duzenim vardi. Ama simdi 1 ayligina akraba ziyaretine bir tanidiginin yanina gidiyormussun gibi dusun benim durumumu. 1-2 hafta degil ki gecsin goz acip kapayana kadar.
  • Çok zor hocam Allah başka dert vermesin çok üzüldüm kahroldum valla yazık büyük dert üzüntüden çıldırdım gerçekten insanı mahvedici bir durum

• adamdaki derde bak :) benim derdim başarısızlık. Lisede başarısızdım , 2 sendlik üniversite okuyayım dedim bitiremedim başarısızım.Garsonluk yapayım dedim sevmedim bıraktım başarısızım. Askerlik var aralıkta askerde falanmı kalsam ne yapsam bilmiyorum.

• Amerikaya nasıl gittin ?
  • Adamın üzüldüğü duruma bakın amk ben de bu salak ülkeden gitmek için planlar yapıp kafayı yiyim. Anasinisatim

• Neden Türkiye'ye dönüyorsunuz?

• ben tam olarak derdin ne olduğunu anlamadım
  • uza
  • Adama bak 1 ay ulkeye tatil yapmaya gelecek diye depresyona girmis. Hayat boyu burda sürünecek olanlar napsın be kardeşim. Bu kadar da olmayın.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.