Şimdi Ara

Çok az kaldı tesla biticek baya mutluyum. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
4.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    seninde donun yok elon musk'ı orda burda savunursun...
    Ben kullandığım arabayı övüp tesladan daha iyide demedim anlamsız detay ekliyorsun dalgaya vurmak için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 15 Kasım 2019; 19:20:38 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oto pilotda efsane volvoda kimseye bırakmaz bildiğin tank ezer geçer..
    https://www.youtube.com/watch?v=zYsgqPoCKTk
  • TEPEE PREMİUM PACK kullanıcısına yanıt
    Ne kadar ezse azdır volvo reisin

• gaisensei kullanıcısına yanıt
    Nerde oturuyorsunuz sadece merak ettim?
    Semt neresi yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-39A3D5E9A

Bu mesaj silindi.
    Yazdigin mesajin sacmaligina bak.
    Elon Muskin durumuna gore uzulen yada mutlu olan sensin bana laf atiyorsun
  • Model S'in ivmelenmesi bir çok arabadan iyi. Videodaki 760 beygirlik Ford Mustang'e bile kafa tutuyor. Roadster çıktığında ise Tesla tam bir supercar killer olacak.

• Drag race birşey kanıtlamaz hiçbir supercar'a rakip olamaz 200metreden uzun yarışlarda.
    çünkü bataryası çok daha çabuk bitiyor benzinli bir arabaya kıyasla ve 100'ü gördüktek sonra hızlanması yavaşlıyor.

ayrıca mustang 36bin dolar model S 100bin dolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 15 Kasım 2019; 21:46:11 >
  • Türk Hava Yolları da her yıl artarak zarar ediyor,Amerika da her yıl artarak zarar ediyor,Almanya da her yıl zarar ediyor.Zarar uzun vadede karlı yatırımlara gebeyse ve planlı bir şekilde olduysa negatif bir etmen değildir.Bir firmanın batıp batmaması birçok nedene bağlıdır.
  • Silenforce kullanıcısına yanıt
    Özel şirketler,ülkeler zarar etsede ileride yaptıkları yatırımlardan kär edebilirler doğru ama Tesla zarar etmeye odaklanmış devlet destekli bir şirket ben bunu belirtmek istiyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 15 Kasım 2019; 21:59:0 >
  • Elon Musk o kadar zeki ve ileri görüşlü bir adam ki roket, araç ve internet, neuralink(yapay zeka) projelerini birlikte yürütüyor. Yakında starlink projesi ile tüm dünyaya uydudan internet satacak ve yıllık 30 milyar dolar gelir bekleniyor. Geliştireceği yapay zeka ile tüm teslaları 5.nesil otonoma geçirecek uydudan vereceği internet ile tüm araçlarını internete bağlayacak. Yine araçlara vereceği internet ve yapay zeka ile tüm araçların birbiri ile bağ kurmasını sağlayıp tüm dünyada trafik kazasını sıfıra indirecek.

Tesla sadece ilk adımıydı. Elan musk henüz koşmadı bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buralar ger geçen gün daha da çekilmez oluyor. Boş boş laflar, blokla blokla bitmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.Baran

Insanların cogunun haberi yok,auto pilot olayı sadece Tesla'da değil pekçok markada var zaten.Üstelik Tesla 2. Seviye otonom sürüşü kullanırken Audi geçen sene yeni A8 ile birlikte 3. seviyeyi sunmaya başladı.

Alıntıları Göster
    Dediiiii Tesla 'nın yaptığını yapan firma yok esas ne diyorsun sen asıl. Tam otonom yetkisi için ABD hükümetine başvurusu var Tesla 'nın ama hükümetten onay çıkamadığı için tam otonomda gidemiyor. 1 dakika da bir direksiyona dokunma olayı o yüzden var, Barış Özcan videosunda bunu açıklıyor kendisi de abd 'de yaşadığı için bilgi sahibi ve Tesla sahibi oldu kendisi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vrataski

https://www.donanimhaber.com/tesla-mercedes-i-gecerek-dunyanin-en-degerli-3-otomobil-ureticisi-oldu--115945
    Aldırma hocam ne dediğini bilmiyor seni alıntılayan konu sahibi. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkep

Şirketimizde Tesla Model -X var. Sadece bir kere 1 km kadar kullandım. Harika bir deneyimdi. Araba 2500 kilo ve 0-100 değeri 3.3 saniye. Oturduğum koltuklar o kadar rahattı ki 500 km gitsem rahatsızlık hissi vermezdi. Arka kapılar yarasa gibi yukarı açılıyo ve çok havalı oluyor. tam dolum şarj (1saat) 500 km yol gidilebiliyor. Yarım saat şarj ile %80 bataraya dolabiliyor. Bu özellikleri veren başka hiçbir elektrikli araba yok. Adamlar sipariş yetiştiremiyor ve sen batacak diyorsun. Bence sen hiç birşey bilmiyorsun.

O gün çektiğim fotoğraflardan biri.
    Model-X efsane cidden ya hiçbir 4x4 onu yakalayamadığı söyleniyor internette videolarda birçok arazi koşullarında tokatlıyor f150 'leri bile. 1 saatte şarj oluyorsa süper bir şey ben 5 10 saatte tam doluma ulaşıyor sanıyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hemican

Tesla`nin isi biticek diye sen neden mutlu oluyorsun onu anlayamadim ben.
    Ulkemizde yilda 3-5 tane satilan bir otomobil markasindan nasil bu kadar nefret ettin, nasil seninle hic ilgisi bile olmayan bir seyden mutlu veya mutsuz olabiliyorsun ilginc.
    C-HR 'si var ya hani o tutmayan model olan ve carvisor gibi hesapların bile övmediği arka koltuğa oturan birinin kafasının bile tavana deydiği araca sahip olan üyemiz arabasını övmesi lazım dimi.

Anca bizim ülke de olur bunlar zaten kendi aldığı malı övmek için konu açan biri. Çok incelenmesi gereken bir toplumuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2yk -- 16 Kasım 2019; 2:11:8 >
  • TEPEE PREMİUM PACK kullanıcısına yanıt
    Süper yaaa bunu zamanında izlemiştim az gülmedim, bu kadar mı katıksız inanır bir insan demir yığınına, bu milleti anlayamıyorum bu yüzden katıksız süzme inanıyorlar. Sonra da aldatılınca harakiri yapıyorlar, severim kendilerini ama çok saflar. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-39A3D5E9A

Özel şirketler,ülkeler zarar etsede ileride yaptıkları yatırımlardan kär edebilirler doğru ama Tesla zarar etmeye odaklanmış devlet destekli bir şirket ben bunu belirtmek istiyordum
    Hyundai kaç kez battı aç oku tarihte anlatılır kendisi ama bugün senin ch-r 'nden daha fazla sattığı model tucson 'u var. Heyyyyyy heeeeee. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: azeroth_

Elon Musk o kadar zeki ve ileri görüşlü bir adam ki roket, araç ve internet, neuralink(yapay zeka) projelerini birlikte yürütüyor. Yakında starlink projesi ile tüm dünyaya uydudan internet satacak ve yıllık 30 milyar dolar gelir bekleniyor. Geliştireceği yapay zeka ile tüm teslaları 5.nesil otonoma geçirecek uydudan vereceği internet ile tüm araçlarını internete bağlayacak. Yine araçlara vereceği internet ve yapay zeka ile tüm araçların birbiri ile bağ kurmasını sağlayıp tüm dünyada trafik kazasını sıfıra indirecek.

Tesla sadece ilk adımıydı. Elan musk henüz koşmadı bile.
    Zaten o projeler yatırım yapmasa idi bugün karların kralını kırıyor olurdu çünkü araç satışları ortada ve alan alana Dünya 'ya günden güne yayılıyor sürekli sipariş geliyormuş dünya 'nın her yerinden bu firma kar yapmayacakta kim yapacak.

Rakipleri patinaj çektiği için bu firma aldı başını gidiyor ki daha da gider böyle mal mal bakarlarsa.

• Kına yak ne deyim, tesla sayesinde hibrit ve elektrikli üretimine yöneldiler, ilham kaynağı bir firma..

• x2yk X kullanıcısına yanıt
    ""He"" deyip geçiyoruz hocam ne aldırıcam

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.