Şimdi Ara

ÇOK AZ BİR ZAMAN KALDI ÖNEMLİ BİR KONU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
3.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bakıyorum L2_C4_Installer.zip saglam bir link bulup yazıcam
  • engin abi valla cok ii olur yaw ben spellsingerimi necromancerimi osledim
  • bLOOD yazilim bul saglam 1tane geri getir belki gelebilir denemekte fayda var
    Ben bakim Kardes buyuk oyunlar
    sonuc : kurtulmasi baya zor unut sen ufak tefek dosyalari belki kurtarir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORFEUS -- 27 Temmuz 2007; 9:54:05 >
  • ISTE L2_C4_Installer.Zip Dosyasının Sağlamı
    Hemde Türkiyeden bir Hostun içinde işte adres
    http://193.34.17.161/L2_C4_Installer.zip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DJEngin -- 27 Temmuz 2007; 9:48:07 >
  • aklima gelmedi deil morfi ama eser yok abi koleksiyon yapiyodun ben ya c3 bile duruyodu neyse artık saol engin abi
  • bişi değil herzaman yalnız anne ve babalar sizlere sesleniyorum. lütfen Cocuklarınıza LineAge II oynamayı yasaklamayın FOR EVER LINEAGE II Cocuklarınızla beraber sizlede Oynayın

:D Ney diyordu cem yılmaz unuttum :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: DJEngin

ISTE L2_C4_Installer.Zip Dosyasının Sağlamı
    Hemde Türkiyeden bir Hostun içinde işte adres
    http://193.34.17.161/L2_C4_Installer.zip

Engin arkadaşım o makine Türkiyede değil Fransada. Ayrıca o makinede ismi önemli olmayan bir L2 server barınmakta.
  • abi yasaklamıyolar zati tek sorun amcamın cimrilik yapıp bi HD almak yerine bilgisayarciya benim HD ye format atmasını solemek olmus ama bende ocumu aldım gittim evine oglulnu pc basından kaldırdım butun onemli gordugu dosyaları vs dvd lere attım dvdler bende pcden de herseyini sildim

• ARTIK BILEMİCEM BANA SÖYLENENİ YAZDIM BEN KUSURA BAKMAYIN
  • abi c4 calıssında ben sizin yanınıza geleyimde isterseniz yunan serveri olsun nede olsa hepsini kesiyoz erica server inda bazaen clan olarak bazen 4-5 kisi olarak yunan kesiyoduk onemli olan beraberlik morfeus kanka hatırlıyon mu bi avuc turktuk butun oyuna bedeldik bayragı goren kacıyodu
  • Estafurullah özür dilemene gerek yok. Sadece düzeltme amacıyla yazdım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BlooDsS

abi c4 calıssında ben sizin yanınıza geleyimde isterseniz yunan serveri olsun nede olsa hepsini kesiyoz erica server inda bazaen clan olarak bazen 4-5 kisi olarak yunan kesiyoduk onemli olan beraberlik morfeus kanka hatırlıyon mu bi avuc turktuk butun oyuna bedeldik bayragı goren kacıyodu

Buradada yaparizben burda 3client acik abyss 7x te 2si pazar 1ptde 4clientte l2loyalde oynuyom
    Dun gece gene uyumusum pc acik sabaha kadar baya olay olmus

• yapariz ne demek yapacaz zati tek eksigimiz kool olmayacaközledim o cocugu ii oynuyordu hos onun ustundekielr birtan gibi +1000 deil 2000+ydi ama olsun butun clanını kesiyoduk
  • iste benim hazin sonum clientin zipini indirdim "C:\download\l2_c4_installer.zip the archive is either in unknown format or damaged" haatasını alıyorum zipten bi cacık cıkmıyo dısarı
  • winrar i sildim bastan yukledim oldu
  • abi critical error oluyo surekli nedir bu ya of offfff nasıl duzeltecem
  • Bende simdi girdim guzel server a benziyor auto update i yaptin mi ?
  • arkadaslar sitede yeni system war onu dowland etmenizi tavsiye ederim laq sorunu yasamak istemiyorsaniz ustune birde update yaptiqiniz zaman sorununuzun duzeleceqine eminim herkeze kolay qelsin ...
  • system dosyası dısında baska bisi indirecek miyiz bilmiyorum ama critical error veriyo
  • Npc buffer da sorun var simdilik, dance ve song calisiyor. Kisa zaman icinde sorun cozulecekmis...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.