Şimdi Ara

ÇOK ACİL YARDIMA İHTİYACIM VAR !!!! LÜTFEN YARDIMCI OLUN.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Altın Takası yazan yerin karşısındaki kazandığım paralar her oyun sonrasında bir iki bin TL ya artışa uğruyor yada düşüyor. Eskiden çok hızlı bir şekilde param yükselirken şimdi yerimde sayıyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek varmı acaba ?

pfkw III/IV Alman tankı kullanıyorum V seviye. namlu 7,5 cm. Vurduğum tanklar hasar almıyor ama 440 canı olan benim tank 3 vuruşla patlıyor. Oyuna inanılmaz sinir olmaya başladım. 10 savaştan 7 sinde patlatılıyorum. Oyunu artık silmek üzereyim. Lütfen yardımcı olun.

• Buna cevap verdim başka bir yerde yine cevap veriyorum. Tier yükseldikçe kazancınız düşecektir. Tankların onarım maaliyetleri artıyor çünkü aynı zamanda top mermilerinin fiyatı da. T9 bir tank ile yaptığınız normal bir maçta büyük ihtimal zarar edeceksinizdir. Bunun için daha düşük tier tank kullanarak para kazncınızı arttırabilirsiniz.

Kullandığınız tankın zırhı önemli ayrıca eğimi de ve eğer karşınıdakiler sizden daha yüksek tier tanka sahipse patlamanız gayet normal. Tecrübe ile oyn daha eğlenceli olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir.erdgn

Buna cevap verdim başka bir yerde yine cevap veriyorum. Tier yükseldikçe kazancınız düşecektir. Tankların onarım maaliyetleri artıyor çünkü aynı zamanda top mermilerinin fiyatı da. T9 bir tank ile yaptığınız normal bir maçta büyük ihtimal zarar edeceksinizdir. Bunun için daha düşük tier tank kullanarak para kazncınızı arttırabilirsiniz.

Kullandığınız tankın zırhı önemli ayrıca eğimi de ve eğer karşınıdakiler sizden daha yüksek tier tanka sahipse patlamanız gayet normal. Tecrübe ile oyn daha eğlenceli olacaktır.

Çok teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.