Şimdi Ara

Çok acil yardım iphone virüs

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün safarimden bir siteye tıkladım site bir sürü açılan pencere açtıktan sonra bana onay kodu geldi 64₺ lik onaylamadım yaklaşık yarım saat önceyse telegramdan hesabınıza giriş için onay kodu olarak 12-13 mesaj ve bilmediğim bir sürü uygulamadan sms olarak onay kodları geldi napabilirim virüs bulaşmış mıdır yardım edin lütfen

• redclickk R kullanıcısına yanıt
    İphone da virüs olmaz, kendin saçma - yapılmaması gereken bir şey yapmışsındir...
  • maaart M kullanıcısına yanıt
    Ne gibi
  • maaart M kullanıcısına yanıt
    Yemek sepeti verilernden numara çalınmasıyla ilgilisi var mıdır
  • Virüs ihtimali çok düşük. Hatta yok gibi bişey. Yemeksepetiyle ilgili olacağını sanmam. Siz açılan sayfalardan birinde telefon numarası yada başka bir bilginizi paylaşmış olabilirsiniz. Kullanıyorsanız sosyal medya hesaplarınızın şifrelerini değiştirin. Hesaplarınızdaki güvenlik seçeneklerindeki iki faktörlü doğrulamaları açın. Sosyal medyada size gönderilen linklere tıklamayın. Whatsapp telegram gibi uygulamalardan arkadaşlarınızdan dahi olsa bilinmeyen linklere tıklamayın. Ödül kazandınız gibi linklere tıklamayın. Tıklamayın da tıklamayın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eL1te -- 30 Mart 2021; 3:54:39 >
  • O virüs değildir, sayfaların otomatk açılmasına ve sizin tıklamanızla yönlendirme yapan bir şeydir.
    İphone’a virüs bulaşması imkansız denecek kadar az bir ihtimaldir, hatta imkansızdır diyebilirz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.