Şimdi Ara

Çok abartiyorsunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tamam ayt çok eleyici değildi diyebilirsiniz ama sınav sonuçları açıklanınca aaa işlem hatası yapmışım falan filan muhabbeti dönecek bence tyt belirleyici olur bu seneki pandemi süreci falan şimdiden bir sürü insanın mezuna kalma isteği v.s bir sürü şey var geçen sene 20 k ise bu yıl 35 k falan diyen var lan bu durun bi sinav açıklansın herkesin doğru söylediğide belli değil her kafadan bir ses hayırlısı neyse o olsun , evet iyimserim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cizrelivelibaba -- 29 Haziran 2020; 8:13:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 15k artış gerçekten çok abartı geliyor inşallah olmaz öyle şeyler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ayt matematik icin de gecen sene ayni ifadeler kullandi. Sorular benziyordu. Ayt matematik icin dusuneceginiz tek etken, " lti'nin kaldirilmasi siralamalari nasil etkiler acaba?" Olsun. Yoksa bu forumda her seye kolay derler anlayın bunu artik. Etkilerse lti nin kalkmasi etkiler. Yoksa sorular gayet iyiydi bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhunceyhan -- 29 Haziran 2020; 9:28:5 >
  • ceyhunceyhan kullanıcısına yanıt
    lti kalkması olumlu bile etkileyebilirdi trigo olasılık eleyici konular ama ösym hiç zorlamamış
    lti'den kalkan soruların yerine de saçma sapan konulardan sorular sormuş

lti'yi çıkartırsan 2019 ile farkı yoktu soruların
  • bıyıklı genç forvet kullanıcısına yanıt
    Katiliyorum hocam. Analitik ve trigodan zorlamak varken gecen seneyle eş değer sorular koydular. Dediginiz gibi olumlu bir dönüş olabilirdi ama olmayacak gibi duruyor. Gene de sınavin forumdakiler gibi "tek elimle 40 yaptım" tarzi bir sinav olmadigi kanaatindeyim. Apotemi net konusu bile böyle adamlarla dolu buranın kafa yapisi bu zaten insanlar kendini gereksiz hirpaliyor. Ben siralamalar nasil olur inanın kestiremiyorum. Ama sunu biliyorum ki bu mat cok eleyici bir mat olmasa bile 2019a muadil bir mattır bana göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhunceyhan -- 29 Haziran 2020; 9:47:1 >
  • ceyhunceyhan kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.