Er
06 Eylül 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 69 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Bence yavaştan twitterde #yks2020 ye bi el atın geçen sene bunu yaptıktan sonra cevap gelmişti aynısı olabilir en kötü ihtimalle belirsizlikten kurtuluruz .
Tamam ayt çok eleyici değildi diyebilirsiniz ama sınav sonuçları açıklanınca aaa işlem hatası yapmışım falan filan muhabbeti dönecek bence tyt belirleyici olur bu seneki pandemi süreci falan şimdiden bir sürü insanın mezuna kalma isteği v.s bir sürü şey var geçen sene 20 k ise bu yıl 35 k falan diyen var lan bu durun bi sinav açıklansın herkesin doğru söylediğide belli değil her kafadan bir ses hayırlısı neyse o olsun , evet iyimserim .
Soru başlıkta şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için
Nedensizce kafama çok takıldı şuan sayısalcıyım elimde kimyaözel senin biyolojin falan var mikail hoca falanda alacağım şuan karekök acil falan gidiyorum acaba ea ya geçiş nasıl olur ?
Geçen sene ilyas güneşin tüm ayt videolarını bitirmiştim şuan başka birini arıyorum daha çok soru tarzı görmek için bana mantığını oturtacak ve güzel sorular orta düzey süreli bir kanal arıyorum teşekkürler şimdiden .
Kolay gelsin ayt fiziğe yeni başlayacağım temelim pek yok hangi kitaplar çözmemi önerirsiniz ? Şu kitabı al çöz derseniz alırım sıkıntı yok .

not : elimde okyanus 40 seans , mikro hücre yayınları ayt fizik , 3d ayt fizik var .
Herkese kolay gelsin benim pek aram iyi olmadı kimyayla yani yapabiliyorumda dinlediklerim bana pek sevdirmedi kimyayı , varsa youtubeden güzel anlatan bir hoca önerirseniz sevinirim teşekkürler .
Herkese kolay gelsin , ben ayt mat için karekök , acil ve apotemi lti,trigo çözmeyi düşünüyorum çok zaman yer diye düşünüyorum sizce ne kadar mantıklı ? hedef +35 net
Selamlar kolay gelsin acil ayt mat ve apotemi lti , trigo fasikülleri aldım ama acilin bir altı kitap lazım ne önerirsiniz ?
Merhabalar Kolay gelsin herkese ben geçen seneden beri ayt matematik çalışıyorum , geçen sene bitirdiğim kitaplar : çap lti trigo ve bilgi sarmal ayt matematik biraz aceleye geldi zaman sıkıntısı yaşamıştım sonuç sınavda 18 net gibi bir şey geldi şu sıralar 20 net gibi yapıyorum bu sonuçla mezuna kaldım ve çalışıyorum mezuna kalma kararından hemen sonra ayt matematik 3d yayınları ile başlamak oldu aldım ve 1 ayda falan bitirdim temizledim konu tekrarları falanda izledim güzel geldi şimdi ben ne çözeyim önerilerinize açığım bizim burda indirim olduğu için yarın almayı düşünüyorum

Kısacası ayt matematik soru bankası önerirseniz sevinirim . teşekkürler .
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 198
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 93)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 27 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.