Şimdi Ara

CoinList'e Eksik Ödeme Yapmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
2
Favori
399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Coinlist'e Clover'a kayıt oldum birinci turda kazandım. Bir arkadaş bin dolar yatıracağım diye yaz ben üstünü veririm ortak oluruz dedi ama beni sattı. Coinlist usdt'deki 345 doları otomatik çekti, para 1000 dolara tamamlansın diye ödemeyi tamamlamıyor. 24'üne kadar son. Şimdi 24'ünde nolacak, bana 345 dolarlık token mı verecek yoksa paranın üstüne mi yatacak yoksa usdt'ye geri mi yatıracak? Coinlist'te bununla ilgili bir açıklama bulamadım. Galiba eksik ödeme yaparsam bundan sonra ön satışlara katılamayacağım, öyle birşey gördüm ancak şu an mühim olan Coinlist tarafından Clover ödemesi için çekilen 345 doların akıbeti. Yardımcı olursanız sevinirim lütfen mesaj atmayın burdan fikriniz, öneriniz varsa yazın.

Ekleme: bu arada coinlist ile iletişim kurdum ancak 7-9 gün cevaplanma süresi varmış şu an işlemde görünüyor. Bana çözüm iki gün içinde lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkatak -- 22 Nisan 2021; 17:27:36 >

• hocam sonuç noldu 2 gündür ben de aynı sorunla karşı karşıyayım

• bende bekliyorum bir haftadır tık yok sonuç alabilen var mı

• Yatırdığın paraya göre CLV alacaksın. Minimum yatırım 100$- Maximum 1000$

1000$ ödeme şart değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Zied217

Yatırdığın paraya göre CLV alacaksın. Minimum yatırım 100$- Maximum 1000$

1000$ ödeme şart değil

hocam önsatışta sıra gelince 1000 yazdım .Ödemede gönderebildiğim para 1000 dolardan azdı şuan hala payment kısmında gözüküyor ...

Yine de gönderebildiğim parayla almışım mıdır diyorsunuz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.