Şimdi Ara

COĞRAFYA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kolay gelsin yoldaşlar.Coğrafya çalışıyordum Konuları kısa sürede baya yol kat edip yarıladım ve geldim yerin şekillenmesi epirojenez vs.konularına arkadaşlar kitaptada bu rahat bi 80 sayfa falan var.Bu konuyla vakit kaybetmek istemiyorum çünkü coğrafya ile beraber aynı gün içinde hem biyoloji hemde matematiği götürüyorum ve bu konuya giriş yaparsam bana baya zaman kaybettirir bunu es geçip diğer konuları yapıp tamamen ygs coğrafya işini kapatmak istiyorum ama şöyle bir sıkıntım var bu konu çıkar mı çıkarsa kaç sonu getirir ? Koca 80 sayfalık konudan 2013 de 1 soru gelmiş.Ne yapmamı önerirsiniz ben es geçmeyi planlıyorum size de danışmak istedim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lMcCartyl -- 7 Eylül 2015; 1:30:22 >

• hocam kuvvetler konusu önemli hiç beklenmedik yerlerden kritik sorular gelebiliyor ,sen en iyisi edam özet kitabını veya karekök coğrafya el kitabını al ordan çalış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stormed

hocam kuvvetler konusu önemli hiç beklenmedik yerlerden kritik sorular gelebiliyor ,sen en iyisi edam özet kitabını veya karekök coğrafya el kitabını al ordan çalış

Eyv hocam saolasın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.