Şimdi Ara

Codegen Qbix M71B1 M71W1 Tablet İnceleme ve Kullanıcıları Kulübü (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
710
Cevap
13
Favori
92.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: okanc1990

quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimsn

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar ben de bu cihazı almak istiyorum hoşuma gitti açıkçası fiyatı da çok iyi ancak belki saçma gelebilecek bir soru soracağım :) bu cihazda tap tap revenge 4 oynanabiliyor mu :) benim için önemli bir şey sırf bunun için bile alabilirim :D
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tapulous.taptaprevenge4&hl=tr

Google Play'de uyumsuz olarak gözüküyor. :)

tüh yaa neyse teşekkür ederim yine de :)

Ama realnightwolf un dediği gibi apk indirip deneyebilirsin.

telefonumda yapmaya çalışmıştım onda olmamıştı.bu tableti daha almadım hani eğer çalıştırırsa alabilirim anlamında sormuştum.

Deneyebilirim istersen?

zahmet olmazsa çok sevinirim :)

Denedim ama olmadı. Ekranın 1/4 ünde gözüktü uygulama. Tam ekran olmadı yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thoughtful -- 27 Ocak 2013; 22:47:59 >

• 7 inç taplete göre tasarlanmamıs daha doğrusu kıstılı yazılmıs uygulama asus google nexus bile alsan 7 inç ise öyle çalısır :). uygulama içinde taplet alanı ilk defa görüyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar ben de bu cihazı almak istiyorum hoşuma gitti açıkçası fiyatı da çok iyi ancak belki saçma gelebilecek bir soru soracağım :) bu cihazda tap tap revenge 4 oynanabiliyor mu :) benim için önemli bir şey sırf bunun için bile alabilirim :D
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tapulous.taptaprevenge4&hl=tr

Google Play'de uyumsuz olarak gözüküyor. :)

tüh yaa neyse teşekkür ederim yine de :)

Ama realnightwolf un dediği gibi apk indirip deneyebilirsin.

telefonumda yapmaya çalışmıştım onda olmamıştı.bu tableti daha almadım hani eğer çalıştırırsa alabilirim anlamında sormuştum.

Deneyebilirim istersen?

zahmet olmazsa çok sevinirim :)

Denedim ama olmadı. Ekranın 1/4 ünde gözüktü uygulama. Tam ekran olmadı yani.

hımm telefonda da aynısı olmuştu neyse teşekkür ederim uğraştığınız için :)

• quote:

Orijinalden alıntı: realnightwolf

7 inç taplete göre tasarlanmamıs daha doğrusu kıstılı yazılmıs uygulama asus google nexus bile alsan 7 inç ise öyle çalısır :). uygulama içinde taplet alanı ilk defa görüyorum.

hımm anladım.ya tek neden uygulama değil ama o uygulama benim için önemli diyelim :)
  • Daha 1 ay geçmeden üstten eklem yerlerinde açılmalar oldu ve şarj olmuyor. ne düştü ne de çarptım bir yere. Yazık. bendeki de şans işte. Srvise göndereceğim bugün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.ozan -- 30 Ocak 2013; 15:10:38 >
  • Tableti alalı 3 ay oldu sorunsuz kullanıyorum ama hafif kasması sıkıntı yapıyor orjinal rom daha gta vice city kasıyor bide uyumlu olmasına rağmen bide sd kart full dolu kasmanın onlada bi alakası olabilir mi?
  • Arkadaşlar ben de hizlial.com dan M71W1 aldım, bugün elime ulaştı, yalnız dahili hoparlöründen ses gelmiyor, kulaklığı taktığımda ise ses alabiliyorum, dahili hoparlörden ses gelmesi için ayrı bir ayar yapmam lazım mı, yoksa ürün arızalı mı? Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.Eğer arıza varsa vakit kaybetmeden iade işlemlerini başlatayım.
  • Arkadaşlar sitede yeni güncelleme yayınlanmış. Deneyen var mı?
  • quote:

Arkadaşlar sitede yeni güncelleme yayınlanmış. Deneyen var mı?

heey
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanyes

Arkadaşlar ben de hizlial.com dan M71W1 aldım, bugün elime ulaştı, yalnız dahili hoparlöründen ses gelmiyor, kulaklığı taktığımda ise ses alabiliyorum, dahili hoparlörden ses gelmesi için ayrı bir ayar yapmam lazım mı, yoksa ürün arızalı mı? Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.Eğer arıza varsa vakit kaybetmeden iade işlemlerini başlatayım.

Haftasonu olduğu için teknik servise ulaşamamıştım, bugün aradım, dahili hoparlöründen normalde hiç bir işlem yapmadan ses gelmesi gerektiğini söylediler ve kendilerine göndermemi istediler. Ben ise ürünü tenik servise değil de para iadesi talebiyle hizlial.com a göndereceğim. Değişim talebinde bulunmadım, direkt olarak yenisini bir daha sipariş ettim, inşallah tekrardan böyle bir sorunla karşılaşmam.

• Aktif gozlukle 3d destegi ne demek.yani 3d gozluk ile 3d li filmleri izleyebilir miyim bu tablette

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Codegen.com da yeni rom yayınlanmış. Deneyen var mı? Jb olabilir belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thoughtful -- 5 Şubat 2013; 11:14:35 >
  • quote:

Codegen.com da yeni rom yayınlanmış. Deneyen var mı? Jb olabilir belki.

bir kerede siz deneyin söyleyin jb mi yoksa daha güncel veya hataları giderilmiş ics 4,0,4 mü diye :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realnightwolf -- 5 Şubat 2013; 23:07:24 >
  • quote:

quote:

bir kerede siz deneyin söyleyin jb mi yoksa daha güncel veya hataları giderilmiş ics 4,0,4 mü diye :)

Denedim ben açılış ekranı, Android ve Codegen yazıları değişmiş. Ama jb olmamış 4.0.4 yine.
  • quote:

quote:

quote:

Denedim ben açılış ekranı, Android ve Codegen yazıları değişmiş. Ama jb olmamış 4.0.4 yine.

peki markette kullanıcı hatası sorunu düzelmişmi acaba? ayarlarda cihaz hakkında kısmında cihaz ismi ne gözüküyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prometrik

quote:

quote:

quote:

peki markette kullanıcı hatası sorunu düzelmişmi acaba? ayarlarda cihaz hakkında kısmında cihaz ismi ne gözüküyor acaba?

Markette ki 'sunucudan bilgi alınamadı' hatası düzeltilmemiş.
    Açılış ekranı değişmiş.
    Wifi hotspot gelmiş.
    HDMI çıkışı için çözünürlülük ayarlama gelmiş.
    Smart office 2 gelmiş.
    Hava durumu widgeti yüklenmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thoughtful -- 6 Şubat 2013; 19:41:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: m_koca

Arkadaşlar bende qbix m71b var...ekran korumayı şekil olarak ayarladı fakat yanlış girdiğimden dolayı tableti açamıyorum.google hesap ı ile aç deniliyor fakat wrilies açık olmadığından konuda yapamıyorum ....
    Çözüm üretecek olan varmı.

Abi Kesin ve net bir şey söyleyemem ama Bu tabletin arka kapağında Reset yazısı var ve hemen altında küçük bir delik var :D oraya iğne küçüklüğünde birşeyler sokmayı dene... Bak ben kesin olur demiyorum ama çaresizsen Bi dene derim :D
    Bizim arkadaştada aynısı olmuştu çizdiği modeli hatırlamıyordu gmail inide bilmiyordu gitti Samsung bayisine 30 tl bayıldı :D He onlar nabıyor onlarında yaptığı bişey yok adam o deliğe sokuyor ince bişeyi o mis gelsin 30 tl temiz iş..
    Dikkat ettiyseniz o bahsettiğim delik Her telefonda her modelde oluyor illa..

• Beyler şu codengen qbix bölümünün Yeni güncellemeleri falan takip edebileceğim sitesini atabilecek Var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ggok99

Beyler şu codengen qbix bölümünün Yeni güncellemeleri falan takip edebileceğim sitesini atabilecek Var mı ?

codegen.com
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Prometrik

quote:

quote:

quote:

Markette ki 'sunucudan bilgi alınamadı' hatası düzeltilmemiş.
    Açılış ekranı değişmiş.
    Wifi hotspot gelmiş.
    HDMI çıkışı için çözünürlülük ayarlama gelmiş.
    Smart office 2 gelmiş.
    Hava durumu widgeti yüklenmiş.

ben il kaldığımda bu yazılım vardı hemen hemen sizdekiler gibi değildi. sonra akılsızlık edip servisinde aklına uyup 4,0,3 ü yükledim siteden o günden bu güne sürünüp durdu ly-f1 yazılımlarıyla ayakta tuttum biraz. bu market sunucu hatası benim ilk yazılımımda yoktu . hava widgeti gelmiş. smart office 2 vardı :)

angry bird gitmiş :) yani kısaca bizim servis yalancı çıktı. piranha bile jb ye geçti . yerinizde olsam ararım servisi. ürününüzü forumlarda kötüleyecem ve kardeşime eşime dostuma alacaktım codegendenden uzak duracam ve durdurtucam diyin. bu iş sadece çine sipariş verip sonra siparişi alıp burda bizlere satıp. göstermelik teknik servis kurup insanlara paso palavlarar atıp yapılacak iş değildir.

şu marketeki sunucu hatasına cidden kafayı taktım ama . neyse a rkadaşlar ben tapleti aldığımda arkadaşta sipariş etmişti aynı yazılım onada gelmişti.

bana program önerinkşi o alet içinden yazılımı zip yada img halinde alabile bir program önerinki kendi söküğümüzü kendimiz dikelim. o bendeki yani suan halen daha arkadaşımda olan yazılımı görseniz cidden çok şasırırsınız ve codegene madem elinde varda niye bizleri bukadar süründürüyorsun diyede küfür edersiniz

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.