Şimdi Ara

Codegen Qbix M71B1 M71W1 Tablet İnceleme ve Kullanıcıları Kulübü (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
710
Cevap
13
Favori
92.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar tablet servisten geldi bu gün. Ekran değişmiş. Biraz çözünürlük artmış gibi. Bir de android 4.0.4 yapmışlar.
  • arkadaşlar bende Tableti dün aldım hiç bi sorunum yoktu laylaylay güzeldi iyidi herşey sonra android market uygulama indirmeye çalışırken şu hatayı vermeye başladı '' sunucudan bilgi alinirken hata oluştu [RPC:S-5:AEC-0] '' Bu hatayı vermeye başladı ve uygulama indiremiyorum Buna bir çözüm yok mu bu sadece bende mi oluyor ? internetle ilgili bir sorun olduğunu sanmıyorum android 2.3.6 sürümlü telefonum var ondan gayet rahat bi şekilde indiriyorum acaba android 4.0 ICS ile ilgili bi sorun mu lütfen yardımcı olun .. :(

- Beyler birde ben cihaza usb flash bellek Veya dahlili hard disk takmak istiyorum otg kablosu ile takıyorum hiç cevap vermiyor dosyalarımda falanda yok gelmiyor hiç birşey acaba bi ayar mı yapmamız lazım bi yerlerden ?
  • Yardım edicek yokmu beyler acil işim var şu yarım saat içince yardımcı olmanızı bekliyorum :S
  • Beyler birde ben gold sitesinden aldım başlıkta şöyle yazıyor m71w1 plus aşağıdada bi sürü tanıtım reklamı falan vardı size şu uygulamaları yüklü olarak yolluyorum falan yazıyor şu uglumalara : Fruit ninja ,angry birds, ninjump gibi bişi galibave skype yüklü gelcek diyor telefonu açtım ''youtube facebook twitter yüklü o kadar diğer uygulamalar hem reklamda yazıyor hemde neden tabletle beraber gelmiyor içinde anlayamadım yahu :D
  • bende indiremıyorum aynı sorun bendede var duzelmedı 3-4 gundur
  • uygulama indirirken hata msjı olayı benimde başıma geliyor. ayarlardan hesaplar ve senk. içinde hesabınızı silin. ve yeniden hesabı açın(aynı hesap olur). ben sorunun üstesinden böyle geliyorum. bunu yapınca marketten uygulama indiriryor. ama bir süre sonra yine aynı hatayı veriyor. can sıkıcı bir durum. bir yerde yüklenen yazılımlara bağlı uyumsuzluktan olabileceği yazılmış.ve birkaç tavsiyede bulunmuştu. tavsiyede bulunan kişi sorununu fabrika ayarlarına sıfırlayarak çözmüş. ama yazılımları yeniden yüklemekle uğraşcak vaktim yok.
  • Ya abi bu çileden kurtulmak istiyorum artık kimseden ses çıkmıyor :( Yardım edebilecek yok mu
    Ben fabrika ayarlarına döndürdüm genede düzelmedi .
  • Beyler bu yanında gelen otg kablosuyla flash bellek veya harddisk takıp tabletten o bilgileri alabilen deneyen ve başaran var mı :Dben denedim ama bir türlü sonuç alamadım . Acaba belli bir ayarı var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ggok99

Beyler bu yanında gelen otg kablosuyla flash bellek veya harddisk takıp tabletten o bilgileri alabilen deneyen ve başaran var mı :Dben denedim ama bir türlü sonuç alamadım . Acaba belli bir ayarı var mı ?

depolama ayarlarına bakın...sanırım oradan bir ayarı vardı...
  • quote:

arkadaşlar bende Tableti dün aldım hiç bi sorunum yoktu laylaylay güzeldi iyidi herşey sonra android market uygulama indirmeye çalışırken şu hatayı vermeye başladı '' sunucudan bilgi alinirken hata oluştu [RPC:S-5:AEC-0] '' Bu hatayı vermeye başladı ve uygulama indiremiyorum Buna bir çözüm yok mu bu sadece bende mi oluyor ? internetle ilgili bir sorun olduğunu sanmıyorum android 2.3.6 sürümlü telefonum var ondan gayet rahat bi şekilde indiriyorum acaba android 4.0 ICS ile ilgili bi sorun mu lütfen yardımcı olun .. :(

- Beyler birde ben cihaza usb flash bellek Veya dahlili hard disk takmak istiyorum otg kablosu ile takıyorum hiç cevap vermiyor dosyalarımda falanda yok gelmiyor hiç birşey acaba bi ayar mı yapmamız lazım bi yerlerden ?

Bende hic bir sorun yok. USB ile flash fln aciliyor. Internet sorununa gelince, bunu cok kisi soyluyor ama bende oyle bir sorun yok. Acaba sorun sadece markette mi? Yani internete giriyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• m71w sahibiyim 512 ramlık olandan

bugun bir arkadasıma podopia power 16 gb 7 inc tablet aldım . sunu söyleyim arada çok fark var performans olarak m71w nin 45 sanıyede yukledıgı uygulamayı o 20 sn de yüklüyor aynı baglantı ile . işlemler daha hızlı tarayıcı cok rahat calısıyor 3 4 saat kadar kullndım hiç hata vermedi . oysa benim m71w de boyuna hata mesajları uygulamaların kendi kendine kapanması aşırı bir agırlık var .bugun skype den görüntülü konusma yapayım dedim 15 sn den fazla görüntülü konusamadım direk uygulama kapanıp ana ekrana geri dönüyor ... cihazda çalısan uygulama olmamasına ragmen

acaba 1 gb ram olana modellerdede böyle sıkıntılar varmıdır?bu hata mesajlarından kurtulmanın yolu varmıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzazgin

m71w sahibiyim 512 ramlık olandan

bugun bir arkadasıma podopia power 16 gb 7 inc tablet aldım . sunu söyleyim arada çok fark var performans olarak m71w nin 45 sanıyede yukledıgı uygulamayı o 20 sn de yüklüyor aynı baglantı ile . işlemler daha hızlı tarayıcı cok rahat calısıyor 3 4 saat kadar kullndım hiç hata vermedi . oysa benim m71w de boyuna hata mesajları uygulamaların kendi kendine kapanması aşırı bir agırlık var .bugun skype den görüntülü konusma yapayım dedim 15 sn den fazla görüntülü konusamadım direk uygulama kapanıp ana ekrana geri dönüyor ... cihazda çalısan uygulama olmamasına ragmen

acaba 1 gb ram olana modellerdede böyle sıkıntılar varmıdır?bu hata mesajlarından kurtulmanın yolu varmıdır ?

Benim 1gb ama o kadar da sorun yok. Hizli da indiriyor. Rahat kullaniyorum ben. Ama hata mesajlari bazen cikabiliyor.

• sunucudan bilgi alınırken hata oluştu [RPC:S-5:AEC-0] hatası bende de var. yeni hesap ekledim. bikaç uygulama indirdikten sonra tekrar hata verdi. önbellekleri temizledim olmadı. güncellemeleri kaldırdım olmadı. en sonunda fabrika ayarlarına geri döndüm. yeni hesap açtım. bikaç uygulama indirdim yine eski haline geri döndü. diğer hesapla giriş yaptım yine olmadı. aynı tabletin 512 ram ve 1 gb ramli olan modelinden var elimde. 512 ram olanda sorun yok. bütün ayarları karşılaştırdım. ayarlar aynı durumda. ama yine de olmuyor. bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. ggok99 nickli arkadaşımız da aynı sorunu yaşamış okuduğum kadarıyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: stone2202

sunucudan bilgi alınırken hata oluştu [RPC:S-5:AEC-0] hatası bende de var. yeni hesap ekledim. bikaç uygulama indirdikten sonra tekrar hata verdi. önbellekleri temizledim olmadı. güncellemeleri kaldırdım olmadı. en sonunda fabrika ayarlarına geri döndüm. yeni hesap açtım. bikaç uygulama indirdim yine eski haline geri döndü. diğer hesapla giriş yaptım yine olmadı. aynı tabletin 512 ram ve 1 gb ramli olan modelinden var elimde. 512 ram olanda sorun yok. bütün ayarları karşılaştırdım. ayarlar aynı durumda. ama yine de olmuyor. bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. ggok99 nickli arkadaşımız da aynı sorunu yaşamış okuduğum kadarıyla

Aynen kardeşim seninle birebir aynı sorunu yaşıyorum benim tablet 1 gb modelinden .
    birsürü şey denedim yapamadım artık kendime göre yöntemler bulmaya çalıştım bi kaç başarılı yöntem var ama insanı uğraştırıyor çok ve her defasında tekrarlamamız gerekiyor.
    ben 2 tane hesap bulunduruyorum markette sorun verince herhangi bir hesabı kaldırıyorum tablet ayarlarından . Sonra tekrar markete girip hesap ekle diyorum ve bi hesap ekliyorum şimdi şöyle ben bu işlemi bir kez uyguladıgımda 2 uygulama sınırım var yani 2 uygulama indiriyorum sonra sorun çıkarıyor :D
    bende bişey denedim tam bir uygulama yükleniyor derken diğer uygulamayı indirin , yani uygulama iniyorken değil tam yükleniyor derken saniyeler önemli ve işlemleri bekletmeyin yani birisi iniyorken diğerine indir diyorsun diğerini bekliyor ve sonuç başarısız :)ben bu şekilde seri seri 5 uygulama indirdim :D
    servisle falan konuşsak bu sorun ne böyle ya :( insanı çıldırtır derecede ..

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimsn

quote:

arkadaşlar bende Tableti dün aldım hiç bi sorunum yoktu laylaylay güzeldi iyidi herşey sonra android market uygulama indirmeye çalışırken şu hatayı vermeye başladı '' sunucudan bilgi alinirken hata oluştu [RPC:S-5:AEC-0] '' Bu hatayı vermeye başladı ve uygulama indiremiyorum Buna bir çözüm yok mu bu sadece bende mi oluyor ? internetle ilgili bir sorun olduğunu sanmıyorum android 2.3.6 sürümlü telefonum var ondan gayet rahat bi şekilde indiriyorum acaba android 4.0 ICS ile ilgili bi sorun mu lütfen yardımcı olun .. :(

Bende hic bir sorun yok. USB ile flash fln aciliyor. Internet sorununa gelince, bunu cok kisi soyluyor ama bende oyle bir sorun yok. Acaba sorun sadece markette mi? Yani internete giriyor mu?

internetle ilgili hiçbir sorun yok çok eminim. Yani tabletten internette sörf falan filan çok iyi herşey ancak gel görelim ki şu lanet google play sürekli hata veriyor

• quote:

quote:

quote:

internetle ilgili hiçbir sorun yok çok eminim. Yani tabletten internette sörf falan filan çok iyi herşey ancak gel görelim ki şu lanet google play sürekli hata veriyor

bende de hiç sorun yok.. usb için bir ayarı vardı. ama hatırlayamadım... servise sorsanıza..

ben internette, googleplayde falan hiç hata almıyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: sg888

quote:

quote:

quote:

bende de hiç sorun yok.. usb için bir ayarı vardı. ama hatırlayamadım... servise sorsanıza..

Modeliniz 512mb rami olan mı yoksa 1gb lik modelden mi ?
    sadece 1 gbliklerde rastlanıyor diye bir duyum aldım ama bilemiyorum ..
    Servisi aramayada üşeniyorum açıkcası şimdi ama internetle ilgili sorun böyle devam ederse yetkililere danışıcam bu durumu eğer daha önceden bilgi alan varsa yazsın bizimde haberimiz olsun
    eğer usb girişi için ayarları biliyorsanız paylaşın ben bi araştırma yapıcam zaten

• wifi nasıl 150 m den bağlantı sağlaya bilirmi ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sg888

quote:

quote:

quote:

Modeliniz 512mb rami olan mı yoksa 1gb lik modelden mi ?
    sadece 1 gbliklerde rastlanıyor diye bir duyum aldım ama bilemiyorum ..
    Servisi aramayada üşeniyorum açıkcası şimdi ama internetle ilgili sorun böyle devam ederse yetkililere danışıcam bu durumu eğer daha önceden bilgi alan varsa yazsın bizimde haberimiz olsun
    eğer usb girişi için ayarları biliyorsanız paylaşın ben bi araştırma yapıcam zaten

1gb modeli bendeki...

wifi 150 m den bağlanmaz.. yükseltici kullanman lazım...

• Cihazın üreticisinin sitesinden buldum. tabletin gerçek adı FY L1 olduğunu anladım. üreticinin linki:
    http://www.lyxfsz.com/en/products_view.htm?id=25

Codegen Jelly Bean Rom android 4.1.1 sitesinden indirip kurdum .sorun yok çalışıyor.herşey oluyor sd kart çalışıyor.programları tek tek denemedim ama şimdiye kadarki kullandıklarımda sorun yok.

F1(A10)4.1.1 Updated firmware 20130110.2.0.3
    android Jelly Bean 4.1.1 firmware 20130110.2.0.3

http://www.lyxfsz.com/en/downs_view.htm?id=110

benimkisi 1 gb olandan isteyen yükleyebilir.sorumluluk kendisine aittir

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.