Şimdi Ara

cod2'de en iyi silahlar neler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
3.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eski bir cs oyuncuyum. amp kullanırım. cod2de amp türü olan en iyi silah hangisi?

• Amerikalıların Sniper silahı Cs'deki AWM ye eş değerdirOyundaki her takımın mutlaka sniper silahları vardır.Hepsini deneyebilirsin.
  • Dürbünlü Mauser Kar98K 5 mermi alır. Mermiler tek tek doldurulur. Springfield ve Mosin Nagant diğer 2 silahtır. Üçünün de nişangah görüntüleri farklı, özellikleri aynıdır. Üçü de 5 mermi alır, mermi doldurma hızları aynıdır.
    Le enfield diğer dürbünlü silahtır. Onun da nişangah görüntüsü diğerlerinden farklıdır. Ama bu 10 mermi alır ve diğerlerinden daha hızlı doldurur.
  • Bana göre en iyisi alman sniperı onla nedense daha rahat ve daha kolay adam vururum
  • thompson binaculars lee nefield

cod2'de en iyi silahlar neler?
  • Palya heryere o ssi koymanmı lazım..Lee Einfielde alışırsan oyundaki en şanslı sniper olursun.Hızlı ve stabıl.Dene hepsini ve kararı sen ver.
  • amerikanda m1 *i tek gecerim
    almanda ise mp44
  • Sniper olarak en iyi Scoped Lee Enfield hem 10 mermi aliyor hem de çok hizli dolduruluyor,Scoped Kar98k'nın dürbünü çok kalın bazı yerlerde adamı vurmak çok zor oluyor.

Taramali olarak Thompson en iyisi tam otomatik oldugundan mermileri çok seri atiyor.

M1 Grand her zaman sana lazım olacak silahlardan birisi 8 mermi aliyor doldurması çok hızlı.

BAR ve Bren LMG tipi silahları hiç önermiyorum vuruşarı güçlü olsa bile çok ağır silahlar hareketi zorlaştırıyor.

Ayrica oyundaki M1897 markalı pompali silahta gayet güzel.

Benmi önerim ana silah olarak bir tüfek alman oyun başında kapabilirsen sniper kap yoksa Lee,Kar98,Mosin veya M1'den birini seç.
  • thompson,m1 ve mp44 benim favorilerim bunlar
  • Ya beyler arkadaşın sorduğu soruya verilen cevaplar saçma..Sniper silahı ile alakalı yorumları yazın lütfen.
  • Bence en iyi silah thompson uzaga fazla etki etmesede yakında harika bir silah.
  • Scope Lee üzerine snip yok...Alışana kadar prob, gerisi kolay...
  • 4ever Scope Lee
  • le en field(british)-mp44(germen)-m1 grand(americans-britsih)

bu silahlar çok etkili kalabalık bi server için ise pompalı ideal
  • ben silah da almancıyım. kar98 favorim ama snip diosan samove ye katılıorom scope lee
  • Otomatik: Thompson - Bren LMG - Mp44
    Tüfek: Scope Lee - Lee Einfield (En önemli özelliği 5 er 5 er koyması)
    Pompa: Adını unuttum (zaten 1 tane var)
    Bomba: Shelindgrate
    Sis: Sis
  • mp44 ve Thompson
  • Kesinlikle thompson ve mp44
  • m1garand
    10 numara silah
  • oyuncuya ve haritasına göre değişir kanaatindeyim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.