Şimdi Ara

COD WARZONE İÇİN SİSTEM TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Warzone için sistem toplamak istiyorum.

+100 fps alabileceğim sistem tavsiyelerinizi bekliyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Bütçenizi belirtirseniz daha faydalı yorumlar gelebilir.

• Ultra +100fps için rtx 2060 dan aşağısı kurtarmaz. Dlss de geldiyse bal kaymak.
    İşlemci olarak 3600 + b450 yada 10400f + b460

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ThE LoSt kullanıcısına yanıt
    Bütçemde sıkıntı yok hocam.fakat söylediğim gibi uber sistem aramıyorum sadece +100 fps versin yeter

• Kaos_3492 kullanıcısına yanıt
    Güncel kalmak adına 11400f tercih etmeliyim hocam.aradaki farka değer mi sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: BijonAnahtarı

Güncel kalmak adına 11400f tercih etmeliyim hocam.aradaki farka değer mi sizce?

5600x alabiliyorsun 11400f fiyatına hem de daha iyi performans gösteriyor. 10400f veya 5600x düşünün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevecen69 -- 13 Haziran 2021; 13:21:53 >
  • sevecen69 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkürler yorumun için

Linkini paylaştığınız b560 anakartla ramları maximum hızda çalıştırabilir miyiz?

• İ5

• quote:

Orijinalden alıntı: BijonAnahtarı

Linkini paylaştığınız b560 anakartla ramları maximum hızda çalıştırabilir miyiz?

11400f ve b560 ikiliisinde ram kilidi yok sadece işlemci oc yapamıyorsunuz. 4000+ ramleri bile destekliyorlar.

Fakat bunun için hız aşırtma yapmamız gerekiyor doğru mu hocam?
    Hani 3200 standart,üstü için xmp mi yapmamız gerekiyor?

• Xmp açmanız gerekiyor evet

Anladım hocam.peki Hız aşırtma özelliği olmayan H510 anakartlarda standart 3200 mhz ram kullabilir miyiz?

• 3200 destekliyor ama cl14 ram almalısınız yoksa b560 göre performans kaybınız fazla olur

Biraz açar mısınız hocam neden performans kaybı yaşarım?

• Xbox series s. Warzoneda minimum 80 max 120 ile çalışıyor. Bu sene içerisinde güncelleme planı da mevcut. Daha da fps artışı göreceğiz demek oluyor.

3500 lira verip başka bir yerde bu fpsi yakalamak zor. Sistem toplamaya kalkarsanız 10000 liranın üstüne çıkmak lazım. Yukarıda arkadaşlar demiş. En az 2060.

+tak çalıştır klavye mouse mevcut. Kalan parayla da istiyosanız sistem kurun ekran kartsız şekilde. Olası bir ekran kartı fiyatları düşerse alır devam edersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sylisyum -- 14 Haziran 2021; 0:46:12 >

• 1 aydir warzone oynayip aci cekiyorum. Ben de bu surecte anakart ve islemci yukseltmesi yapmayi dusundum ve arastirma icerisindeyim. Gectigimiz gece vatancomputer da internette i5 11400f 1600 liraydi. Neyse konuya donelim. Bence ekran karti da alacaksaniz 5600x ile 1-1.5k fazladan para vermeye gerek yok. Bu yorumumu uber bi sistem istemiyorum dediginiz icin soyluyorum. 11400f 3080 i rahatlikla besliyor. Hatta i5 10600k@5.0mhz vs i5 11400f karsilastirmalarinda neredeyse kafakafayalar. Ve 5600x e gore anakart konusunda fiyati daha uygun. B450m de pci 4.0 da yok. Ben de forumdan bir arkadasla anakarti ucuza getirebilmek adina bilgi alisverisi yapiyorum ve bu tarz anakartlarla islemciden tam performans alamayacagim konusunda kaniya vardik. Fakat butcede sikinti yok ise de 5600x ile onu cok daha acik bir sistem olusturursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sylisyum

Xbox series s. Warzoneda minimum 80 max 120 ile çalışıyor. Bu sene içerisinde güncelleme planı da mevcut. Daha da fps artışı göreceğiz demek oluyor.

3500 lira verip başka bir yerde bu fpsi yakalamak zor. Sistem toplamaya kalkarsanız 10000 liranın üstüne çıkmak lazım. Yukarıda arkadaşlar demiş. En az 2060.

+tak çalıştır klavye mouse mevcut. Kalan parayla da istiyosanız sistem kurun ekran kartsız şekilde. Olası bir ekran kartı fiyatları düşerse alır devam edersiniz.

Mantikli olabilir fakat fov ayari yok konsollarda. 1 ay kadar konsoldan oynadim ayni tadi vermedi(Klavye ve mouse ile) *Kendi sahsi dusuncemdir.

Yanlis anlamayin ama 5600x i nereden alabiliyoruz 11400f fiyatina gercekten boyle bi sey varsa almak isterim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.