Şimdi Ara

COD Modern Warfare Remastered Türkçe Yama Hakkında (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
3
Favori
17.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Henüz gelişme yok mu ?
  • Hala bir gelişme yok mu?
  • Son durum, bir gelişme???
  • bi bayram müjdesi? iyi bayramlar bekleyenlere ve beklemeyenlere
  • Benim bilgisyarda kurulu bekliyor, sanırım çeviri aracında sıkıntı var ve arkadaşlarımız yabancılardan haber bekliyor o yüzden yapabilecek bir şey yok şu an.
  • Yok mu bir gelişme?
  • Beklemedeyiz inşallah olumlu bir gelişme olur bende daha yeni indirdim.
  • Bir gelişme var mıdır? Lütfen eğer bizi bilgilendirirseniz olumlu veya olumsuz ona göre oyuna başlayacağım sizi sıkmak gibi olmasın sadece haberdar olmak istiyoruz.Teşekkürler
  • Arkadaşlar, tüm haber bekleyenler için açıklama yapmak istiyorum. Dosyalar konusunda, daha önce de açıkladığım gibi hâlâ gelişme yok. Bir kısmını açabildim, ama karakter sınırı ile karşılaştım. Elimizdeki Ghost Recon Wildlands çevirisinin ardından, hem MW Remastered, hem de WW2'nin dosyalarına yoğunlaşacağım. Sabrınız için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LegioXII

Arkadaşlar, tüm haber bekleyenler için açıklama yapmak istiyorum. Dosyalar konusunda, daha önce de açıkladığım gibi hâlâ gelişme yok. Bir kısmını açabildim, ama karakter sınırı ile karşılaştım. Elimizdeki Ghost Recon Wildlands çevirisinin ardından, hem MW Remastered, hem de WW2'nin dosyalarına yoğunlaşacağım. Sabrınız için teşekkür ederim.
    Geleceğe yönelik planlarınızda Call of Duty: Infinite Warfare'i de düşünür müsünüz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-53F1F6A6D

Geleceğe yönelik planlarınızda Call of Duty: Infinite Warfare'i de düşünür müsünüz?

Alıntıları Göster
    Örnek dosyaları görmem gerek. Muhtemelen MW Remastered ve WW2'nin dosya sistemine yakındır. Ama örnek dosya görmeden, bir şey diyemem.
  • İlk sayfada örnek dosyalardan bahsetmiştiniz senaryo bölümlerinde bir şifreleme olmadığından ve de.Açıkçası önemli olan arayüz ve senaryo bölümleri hatta arayüz Türkçe olmasa da bir şekilde halledilir bu yüzden eğer senaryo bölümlerine Türkçe yama uygulanabilirse bu çok büyük bir başarı ve bizler için müjdeli bir haber olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YaFeSs0 -- 4 Eylül 2019; 1:21:47 >
  • Son durum nedir acaba hocam
  • beklemedeyiz
  • codun bütün oyunlarında türkçe yama görsek artık ya
  • Son durum nedir?
  • Gelişme yok galiba
  • benim anlamadığım oyun yapımcısı destek vermediği gibi bir de dosyaları şifreleyerek ne yapmaya çalışıyor ?

kendilerine yazık ediyolar....
  • adamlar 2. oyunu da yapmışlarken şu oyunda türkçe olsaydı ne güzel olurdu be
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.