Şimdi Ara

Cod:BO Patch

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bütün paltformlar için patch hazırlandığını twitterda söylediler.

JD_2020 (Josh Olin- Treyarch Community Manager)

1. Hello World. We're here, working. We will patch all platforms, as always. I'll have info of substance once we catch our breath. #ItsBeen1Day

• yayınlandı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreamRey

yayınlandı mı?

harikasın hocam ya... Ecza dolaplarında hazır Patch kalmamış bir kaç gün sürermiş sanırsam...
  • iyide niye dalga geçiyorsun arkadaşim :D Belki fan club üyesiyim :D Takip etmeyeyim mi konuyu yani :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreamRey

iyide niye dalga geçiyorsun arkadaşim :D Belki fan club üyesiyim :D Takip etmeyeyim mi konuyu yani :D

Oyun bizi sinir etti, en azından bu sayede gülelim biraz değil mi ama... :)
  • En kısa sürede çıkar inş.
  • MP için 8mb SP için 7.6 mb'lık bir yama yayınlamışlar. indirmek için steamde game --> properties --> local files --> verify the integrity of the game cache
    yaptığınızda oyun dosyalarını kontrol ediyor ve sonra indirmeye başlıyor. neleri düzelttiğini bilmiyorum...
  • 7-8mb ise oyundan Call of Duty yazan herşeyi, grafikler vb silip isim değiştirmişlerdir. muhtemelen patchle filan düzeltemeyeceklerini anladılarsa. :)
  • 7-8 mb ile hiçbir şey degismez. bu sorunların düzelebilmesi için en az 300-500 mb lik bir patch çıkacaktır. ben kasım 15 diye duydum fakat ne kadr dogru bilmiyorum. black ops oynarken millet böyle konuşuyordu multide.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.