Şimdi Ara

CoD Advanced Warfare Ekran Karti sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oncelikle herkese merhaba. Arkadaslar Msi GE60 kullaniyorum GTX765M ekran kartim var. Oyun ilk ciktigi zaman cracklisini indirip kurmustum ve oyunda grafik ayarlarina girdigim zaman sag altta video adapter olarak intelin entegre ekran kartini goruyordu. Kac cesit crack denediysem sorunu cozemedim. Internette ne kadar arastirdiysam cozum bulamadim. Bu sorundan oturu simdi steamden oyunu orjinal satin alip bilgisayarima kurdum ve girdim baktim ki ayni sorun yine var. Dolayisiyla dusuk ayarda da olsa yuksek ayarda da olsa oyun fena halde kasiyor. Ekran karti driverim guncel. Bilgisayarimda herhangi bir sorun yok baska hic bir oyunda bu ve benzeri bir sorun yasamiyorum. Lutfen yardimci olun aksi taktirde verdigim para cope gidecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: msk7777

Oncelikle herkese merhaba. Arkadaslar Msi GE60 kullaniyorum GTX765M ekran kartim var. Oyun ilk ciktigi zaman cracklisini indirip kurmustum ve oyunda grafik ayarlarina girdigim zaman sag altta video adapter olarak intelin entegre ekran kartini goruyordu. Kac cesit crack denediysem sorunu cozemedim. Internette ne kadar arastirdiysam cozum bulamadim. Bu sorundan oturu simdi steamden oyunu orjinal satin alip bilgisayarima kurdum ve girdim baktim ki ayni sorun yine var. Dolayisiyla dusuk ayarda da olsa yuksek ayarda da olsa oyun fena halde kasiyor. Ekran karti driverim guncel. Bilgisayarimda herhangi bir sorun yok baska hic bir oyunda bu ve benzeri bir sorun yasamiyorum. Lutfen yardimci olun aksi taktirde verdigim para cope gidecek.

Nvidia Denetim Masası > 3D Ayarlarının Yönetilmesi > Program Ayarları > Özelleştirilecek programı seçin > Yüksek Performanslı NVIDIA İşlemci .

• quote:

Orijinalden alıntı: Bordersc

quote:

Orijinalden alıntı: msk7777

Oncelikle herkese merhaba. Arkadaslar Msi GE60 kullaniyorum GTX765M ekran kartim var. Oyun ilk ciktigi zaman cracklisini indirip kurmustum ve oyunda grafik ayarlarina girdigim zaman sag altta video adapter olarak intelin entegre ekran kartini goruyordu. Kac cesit crack denediysem sorunu cozemedim. Internette ne kadar arastirdiysam cozum bulamadim. Bu sorundan oturu simdi steamden oyunu orjinal satin alip bilgisayarima kurdum ve girdim baktim ki ayni sorun yine var. Dolayisiyla dusuk ayarda da olsa yuksek ayarda da olsa oyun fena halde kasiyor. Ekran karti driverim guncel. Bilgisayarimda herhangi bir sorun yok baska hic bir oyunda bu ve benzeri bir sorun yasamiyorum. Lutfen yardimci olun aksi taktirde verdigim para cope gidecek.

Nvidia Denetim Masası > 3D Ayarlarının Yönetilmesi > Program Ayarları > Özelleştirilecek programı seçin > Yüksek Performanslı NVIDIA İşlemci .

Cok tesekkur ederim ekran kartimi su anda goruyor ancak ayarlari yukseltmeme ragmen oyunun grafikleri pek tatmin edici gozukmuyor neden acaba bir fikriniz var mi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.