Şimdi Ara

çocukluk arkadaşımın 3 yıllık kopuklukdan sonra beni unutması.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce çocukluk arkadaşımın numarasını buldum. Kendisi benden 3 yaş büyük. Her Zaman bana abi gibiydi. Ama sonra ben başka yere taşınınca her şey deyişdi. Ben çkk gelemiyordum oralara. Ve Arada Kopukluk Oluştu. Ve bir defa o mahalleye geldiğjmde öğrendimki oda taşınmış. Ve Her Şey Tam Koptu. Numarasını bir zamanlar bana söylemişdi ve aklımda kalmışdı.
    Ve 2 yıl daha geçti. Ben tamam değiştim. Eski kilolu, tombik çocuk yoktu. Ve Ergenlik dönemim olduğu için tipim çok değişti. Kısacası her şey değişti. Bazen rüyamda onu görüyordum. Yani unutmamışdım.
    Numarasınş Bana Vermişdi. Evet. Ama Korkuyordum. Ya eskisi gibi olmazsa .
    Ve Nihayet Korkumu yendim. Ve o numaraya yazdım. Konuşma çok kısa oldu. Yani içimden bir parça düştü sanki. Kırıldım. Unutmuştu beni.
    Ve kendi kendime düşünüyorjm neden acaba her kes benim gibi sadakatli diyil?? İnsan Yalandanda Olsa yine 1-2 soru sorar falan.
    Bu arada özür dilerim biraz uzun oldu. Hiç bu kadar uzun konu yazmamışdım. Ama içimi döktüm. Birazda olsa Rahatladım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu bana da çok oluyor. Bir zamanlar çok yakın olduğun insanlarla yan yanayken bile selam vermeden birbirinize bakabiliyorsunuz. İnsanoğlu çok garip, ben dahil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • öyle çocukluk arkadaşı mı olur. 10 yıl desen yine neyse 3 yıl bir şey değil ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingofpotatoes

Bu bana da çok oluyor. Bir zamanlar çok yakın olduğun insanlarla yan yanayken bile selam vermeden birbirinize bakabiliyorsunuz. İnsanoğlu çok garip, ben dahil.
    benim de ilkokul arkadaşım geldi geçen elini uzattı el sıkmaya çalışıyor. bi yapıştım buna yere yatırdım xd
  • quote:

Orijinalden alıntı: Old Mac New Clip

benim de ilkokul arkadaşım geldi geçen elini uzattı el sıkmaya çalışıyor. bi yapıştım buna yere yatırdım xd

Alıntıları Göster
    Komikmiş

• 3 yıldır görüşmüyorum. 7-8 yıllık arkadaşım.

• ilk bakışta tanıyamaz falan tamam da nasıl unutmuş lan bence sorun var

• yüz yüze gelmedik . Whatsappdan yazdim. Unuttu derken ismimi falan hatirladi. Ama esksisi gibi degildi. Cok sogukdu.

• Cok normal
    insanin hafizasınin bir siniri var bazı bilgiler silincek sıliklescek ki yeni bilgiler girecek.daha uzun uzadiya yazmak gerekte.hersey degisiyor

• Evet Yaa. Bi garip oldum.

• 3 yılda, ufak bir muhabbetimin olduğu birini bile unutmam.
  • İşte Unutmuş ve soğumuş. Bu Hayatın İçine.......

• hocam belki alakasız bulacaksın ama bir şey sormak istiyorum

boy - kilo - tip nasıl?
  • Wpdan konuşmadan dolayı bir soğukluk olabilir buluşun yüzyüze konuşun ozaman anlarsın.
  • 14 yaşına 3 gün önce girdim. Boy yaşıma göre normal. Ölçmedim. Sınıftakı arkadaşlar la yaklaşık aynı boydayım.
    Eskiden dediğim gibi çocukken çok kiloluydum. 1 yıl önce bıktım ve zayıflamaya karar verdim. Ve müthiş derecede zayıfladım. Biraz da Bodybuilding yaptım. Özgüven Yerine Geldi. Şimdi 50 kiloyum.
    Tipimin İyi Olduğunu Düşünüyorum. Etrafdakılar da öyle diyor. Yabancılara Benziyorum. Yeşil Gözlüyüm. Biraz Burun Kötü.

• 14 yaşına 3 gün önce girdim. Boy yaşıma göre normal. Ölçmedim. Sınıftakı arkadaşlar la yaklaşık aynı boydayım.
    Eskiden dediğim gibi çocukken çok kiloluydum. 1 yıl önce bıktım ve zayıflamaya karar verdim. Ve müthiş derecede zayıfladım. Biraz da Bodybuilding yaptım. Özgüven Yerine Geldi. Şimdi 50 kiloyum.
    Tipimin İyi Olduğunu Düşünüyorum. Etrafdakılar da öyle diyor. Yabancılara Benziyorum. Yeşil Gözlüyüm. Biraz Burun Kötü.

• Bu Arada Türkiyede Üni Kazanmış. 2 gün sonra gidiyor.

Not:Türkiyede Yaşamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7A9018FBE

Bu Arada Türkiyede Üni Kazanmış. 2 gün sonra gidiyor.

daha 14 yaşındaymış ben de sanıyodum 25 falan

boş yapmışsın kardşm liseyi bitir önce
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7A9018FBE

Bu Arada Türkiyede Üni Kazanmış. 2 gün sonra gidiyor.

14 yaşındaysan nası üniversiteli arkadaşın oluyo bu da şaibeli

kaç yaşındasın olm sen?
  • Konuyu Okumadın qaliba benden 3 yaş büyük.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.